Konkurs ! Malwarebytes Antimalware Pro – Giveaway !

lortergood

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Please count me in. I really want a pro license for this excellent software. Thanks.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Hi Oxygen,
Thanks for this giveaway opportunity.

I didn't win SAS and am now trying for it's competitor MBAM. :(

MBAM is an effective antimalware tool. It's a relatively faster malware remover tool as compared to others in the same category.

It goes well with other Antivirus and Security Suites and never gave me any false positive.

Only the PRO/paid version provides real-time Protection along with the new advanced heuristic scanning technology which monitors the system to keep it safe and secure.

It is effective in removing malwares, spywares, rootkits and I would like to have one. So, please Count me in ans wish me luck. :D

Thanks,
Grr
 

terieron

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
227
Reakcje/Polubienia
7
Nie wyobrażam sobie zabezpieczenia PC bez Malwarebytes Animalware. Moja licencja promocyjna kończy się ,dlatego
byłbym chętny pozostać jego użytkownikiem
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Dołączam się do grona wielbicieli MBAM, program jak najbardziej niezbędny na kompie, przydałby mi się dodatkowo na lapka.
Pozdro i dzięki za konkurs :)
 

semana

Świeżak
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Jest jednym z programów,które powinne być w każdym komputerze, a że jest najlepszy w swoim gatunku ,więc proszę o możliwość "zawalczenia "o jego licencję.
 
A

Anonymous

Używam MBAM od lat w wersji free i miło by było dostać dożywotnią licencję na ten wspaniały program.
 

wab

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
42
Reakcje/Polubienia
0
Używam tego programu od dawna w wersji free i nie spotkałem lepszego.
 

jarekwoj

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Testowałem program Malwarebytes Free. Zalety przejrzysty interfejs , program łatwy w obsłudze. darmowe aktualizacje a co najważniejsze po polsku. Podczas skanowanie wykrył infekcję, z którą to antywirus który posiadam sobie nie poradził. Dlatego chciałbym mieć pełną wersję, dożywotnią licencję programu Malwarebytes Antimalware Pro i cieszyć się z pewnej i profesjonalnej ochrony przed robalami i zagrożeniami z Internetu.
 

johnd

Wygadany
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
0
Malwarebytes Antimalware Pro gives security against spywares & malwares which are disguised and attack our PC.
It is having a real-time protection guarding the PC along with anti-virus. Together it completes the circle of protection.

I'm a free user but would be glad to win Malwarebytes Antimalware Pro to get the real-time availability.
Please count me.

john d
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Co prawda nie wiem kiedy upływa termin konkursu - ale jeśli zdążyłem to i ja chciałbym wygrać licencje na ten sofcik bo jest lekki , skuteczny a to ważne zwłaszcza dla nie zbyt mocnego laptopa. :dziwak
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
poluję na licencję bo jest to jeden z lepszych progów do wyłapywania malware. jest w tym sprawny, obciążenie systemu nie jest duże. i tyle.
 

taxusb

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Czerwiec 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Używam tego programu w wersji free, gdybym wygrał byłoby to dopełnenie ochrony mojego lapka
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Jeden z najlepszych programow tego typu.Jako ze uwielbiam katowac i testowac roznego rodzaju pakiety av to ten przydalby mi sie do lepszej ochrony kompa.
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
Program godny uwagi, mam darmową wersje w której brak jest ochrony w czasie rzeczywistym a która to jest bardzo przydatna.
Chciałbym go wygrać ponieważ ma dożywotnią licencje a nie tylko czasową jak większość tego typu aplikacji.
 
Do góry