KONKURS na PzD od firmy ABBYY

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Dołączę do konkursu, bo to cenne i najlepsze programy z tej kategorii. Używam promocyjnej, ograniczonej czasowo wersji PDF Transformer+ i chciałbym go zatrzymać na dłużej. Doskonale przetwarza zeskanowane dokumenty do plików pdf i bezproblemowo dokonuje konwersji do formatów doc. Korzystałem z ABBYY FineReader Professional 11 - funkcja OCR nie do przebicia :ok
Bardzo dziękuję za konkurs
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Również skorzystam z namowy i wystartuje na tak dobry soft.
W przypadku wygranej foxit zostanie podarowany bratu.
Obydwa programy od Abbyy to marzenie dla każdego, kto choć trochę zajmuje się pracą z plikami pdf.
30 czerwca kończy mi się licencja na promocyjną wersję PDF Transformera + więc miałbym ciągłość jeśli chodzi o korzystanie z niego. A program bardzo sobie chwalę, bo nie dość, że jest w naszym języku, to jest bardzo prosty (intuicyjny) w obsłudze. Ważne dla mnie jest to, że dokonując konwersji z dokumentów pdf do dokumentów MS Office bardzo dobrze radzi sobie z obcojęzycznym słownictwem i zachowuje wierność pierwotnych szablonów, tabelek. Modyfikacja: edycja, dodawanie komentarzy, obrazków i zabezpieczanie dokumentów nie sprawią kłopotu nawet nowicjuszom.
Jesli chodzi o Abbyy FineReader 12 Professional, to nie spotkałem sie z lepszym programem OCR umożliwiającym przekształcenie zeskanowanych plików pdf, obrazów, tekstów w edytowalny tekst. Wykorzystywany jest u mnie w pracy i mogę go polecić wszystkim.
Dziękuję Askanag za organizację kolejnego super konkursu :hi
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Dziękuje Askanag za kolejny super konkurs.

Warto spróbować swoich szans ze względu na możliwości OCR oraz ze względu na to , że zawiera te oprogramowanie język polski oraz jest to jeden z najlepszych edytorów pdf.

Jeszcze raz dzięki za to co dla nas robisz oraz podziękowania dla sponsora ABBYY.
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Na wstępie: ogromne dzięki - dla ABBYY i Askanag - za fantastyczny konkurs!
Teraz do rzeczy:
Mam okazję korzystać w pracy z PDF Transformer 3.0 i uważam, ze to świetny soft - prawdopodobnie najlepszy w swojej kategorii. Zaś ABBYY Fine Reader - niezależnie od wersji - od lat był i niezmiennie pozostaje niekwestionowanym liderem oprogramowania pozwalającego konwertować zeskanowane dokumenty, zdjęcia czy pliki PDF, do formatów edytowalnych - ze względu na zdecydowanie najlepszy silnik OCR. Jak dotąd miałem okazję przetestować różne wersje Fine Readera (niestety tylko triale)i za każdym razem byłem pod ogromnym wrażeniem, jeśli chodzi o łatwość konfiguracji, szybkość i wyniki konwersji.
Niektóre firmy (z tego, co wiem, np. Aiseesoft) w swoich programach deklarują wykorzystanie silnika ABBYY, jednak mając porównanie możliwości oryginalnego programu od ABBYY i np. wspomnianego Aiseesoft, to.. właściwie nie ma co porównywać.
Myślę, że nie muszę pisać więcej, żeby uzasadnić, dlaczego mam wielką chrapkę na co najmniej jeden - a najlepiej obydwa! :) - z tych programów. ;)
W związku z tym pozdrawiam wszystkich pozostałych biorących udział w konkursie, życząc im dużych emocji w walce o nagrody i zajęcia 3., bądź nawet 2. miejsca. ;)
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Konkurs zakończony !!

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie.
41ieCC3.png


Gratulacje dla zwycięzców w konkursie !! !! !!

qwer0 otrzymuje ABBYY FineReader 12 Professional i ABBYY PDF Transformer+
ToGor otrzymuje ABBYY FineReader 12 Professional
Emmers otrzymuje ABBYY PDF Transformer+


Uwaga
Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej.
Pozdrawiam :hi
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Sam szczerze żałuję bo program super,ale równie szczerze gratuluję zwycięstwa pierwszej trójce :piwko
Dzięki za konkurs.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Ja również jak wszyscy wygrani bardzo się cieszę i dziękuję oraz gratuluję współ-zwycięzcom. Naprawdę świetny program, tym bardziej, że przez pół roku korzystałem z niego bardzo często i wiem co potrafi.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Nie było tak daleko :)

Gratulacje dla zwycięzców !! !! !!
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Gratuluję szczęśliwym zwycięzcom :)
 
Do góry