Status
Zamknięty.

nagelfar44

Wygadany
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Hej,
Na samym początku podziękowania za zorganizowanie konkursu i za cenne nagrody.
Bitdefender to od lat jeden z głównych liderów rankingów skuteczności antywirusów.
A tu mamy w dodatku wersję pakietową w wydaniu o bardzo bogatym wachlarzu różnorodnych funkcji zabezpieczających PeCeta.
Czy więc trzeba dodawać coś więcej?
To świetne oprogramowanie, które pomoże uchronić komputer przed zagrożeniami z sieci.
I bardzo chętnie zobaczyłbym go jako "bramkarza" w moim blaszaku :)
Gudlak wszystkim !
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Dzięki za organizację konkursu. Używałem na próbę Bitdefendera i spisywał się bardzo dobrze. Chętnie bym go wykorzystał na trzech urządzeniach. I to przez cały rok. Poza tym od dłuższego czasu plasuje się w czołówce tego typu programów. Dlatego startuję w konkursie i życzę powodzenia.
 

paulbond

Świeżak
Dołączył
6 Grudnia 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Programy Bitdefender używam od kilku lat i nigdy się jeszcze na nich nie zawiodłem. Bitdefender Total Security jak i Internet Security posiada duże możliwości konfiguracji, przejrzysty interfejs, automatycznego pilota co dla mniej zaawansowanych użytkowników jest ciekawym rozwiązaniem ponieważ program sam stara się podjąć odpowiednie działania w przypadku zagrożenia komputera. Dlatego mam nadzieję że uda mi się wygrać i przedłużyć okres jego użytkowania.
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
BitDefender is one of the best antivirus in today's day a good protection always teda more security when downloading and browsing,I would like to ganr since if I really like this antivirus,thanks a lot.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10014
Reakcje/Polubienia
10653
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dziękuję bardzo za konkurs.:dziękuęNie korzystam u siebie z tego typu rozwiązań.Chyba nawet nie miałem tego pakietu nigdy zainstalowanego. Nie wiem czy jest to najlepszy pakiet do ochrony bo go nie testowałem. W rankingach raz wygrywa a raz nie. Pewnie jest szybki, nie zjada dużo zasobów i jest w miarę skuteczny. Chciałbym go wygrać bo wszystko co napisałem jest prawdą. Nie skopiowałem tego z innej strony i nie napisałem o jakichś super funkcjach które posiada tylko dlatego, że gdzieś o nich przeczytałem a nie mam zielonego pojęcia co oznaczają. Startuję w konkursie z szacunku dla wykonanej pracy przez organizatora oraz w ramach rywalizacji z "hurtownikami". Jeśli wygram nie wykorzystam klucza, nie sprzedam go ani nie wymienię. Oddam go innej osobie, która przegrała i nie wygrała w innym tego typie konkursie czyli takiej, która faktycznie tego potrzebuje. Jeśli takiej osoby nie będzie to klucz przechowam i zawsze jak ktoś będzie potrzebował to będzie się mógł do mnie zgłosić i klucz mu z przyjemnością odstąpię.
Życzę wszystkim powodzenia w losowaniu :francuz
 
S

sterchin

Thanks for the giveaway.
The program is particularly pleased with the availability
Rescue Mode - Some complex threats, such as rootkits, should be removed before Windows boots. When Bitdefender detects such threats, it reboots the computer into the recovery environment to clean and roll back malicious changes.
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
W pierwszej kolejności pragnę gorąco podziękować za zorganizowanie konkursu i możliwość wygrania licencji na tak znakomity program - jakim jest Bitdefender Total Security! :)

Biorę udział w konkursie, ponieważ program ten jest w ścisłej czołówce programów antywirusowych - pod względem oferowanej, skutecznej ochrony. Skuteczność, lekkość i dopracowanie tegoż programu, skłoniły mnie do wzięcia udziału w tym konkursie! :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Status
Zamknięty.
Do góry