Rozstrzygnięty Konkurs PZD - Kaspersky Internet Security 2018

Status
Zamknięty.

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
NOTE: I tak se kupię więc proszę mnie wypuzzlować z konkursu...
A kupię dlatego, że uważam że trzeba mieć trzy antywirusy: Ruskiego, Amerykańskiego i Fińskiego.
Ruskiego żeby pilnował Amerykańskiego, Amerykańskiego żeby pilnował co Ruskie wysyłają, a Fińskiego żeby obaj nie narozrabiali za dużo :]
 

Herran

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Listopad 2017
Posty
343
Reakcje/Polubienia
698
Kaspersky Internet Security jest najpopularniejszym oprogramowaniem antywirusowym na świecie, mogę go używać do bezpiecznego przeglądania Internetu, bezpiecznych transakcji internetowych i innych płatności oraz zabezpieczania się.
 

wlogo57

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Kaspersky Internet Security lekki,skuteczny i mimo że nie lubiany przez niektórych bo ze "Wschodu" to naprawdę wart "Zachodu".
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Co tu dużo pisać, Kaspersky Internet Security to cały czas najwyższa półka ochrony naszego komputera,w tej chwili jest to najlepszy program jaki może chronić nasz system,mimo ostrej propagandy uprawianej przez konkurencje zwykli zjadacze chleba nadal wiedzą co dobre i warte instalacji
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Dziękuję za konkurs.Ponieważ wszyscy chwalą,że to najlepszy program antywirusowy,warto byłoby go wypróbować i ocenić na własnym komputerze,nigdy go nie używałem,więc nadarza się okazja,dlatego startuję w konkursie.
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Kaspersky Internet Security 2018 to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy pakiet zabezpieczający ,dlatego biorę udział w konkursie.
 

wab

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
42
Reakcje/Polubienia
0
Spełnia moje oczekiwania co do funkcjonalności. Najlepszy program zabezpieczający komputer.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
"Dlaczego chcecie ochrony Kaspersky Internet Security - 2018 na swoich urządzeniach?"
Dlatego, że mimo ostatniej "zawieruchy" wokół firmy to nadal jest jeden z najlepszych wyborów jeżeli chodzi o ochronę typu - zainstaluj i zapomnij. KIS to idealny produkt dla osób, które nie chcą się bawić w kompletowanie zestawu programów do ochrony komputera. Prosta instalacja jak i predefiniowane ustawienie aplikacji przez producenta w zupełności wystarczą do ochrony komputera. Dodatkowo licencje można wykorzystać nie tylko do ochrony PC czy laptopa ale także smartfona - super! Dziękuję za konkurs.
 

maszyna8888

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2016
Posty
1
Reakcje/Polubienia
3
Kaspersky jest bardzo dobrym programem antywirusowym, korzystam z niego na smartfonie i uważam że dobrze sobie radzi i nie zamula smartfona, znalazł mi kilka zagrożeń których np avg nie widziało. Kończy mi się licencja Gdata na pc i chętnie z niego skorzystam również na innych urządzeniach.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam
Serdeczne dzięki za konkurs.
Dlaczego chcę Kacperka na swoich urządzeniach? Cóż wielokrotny zwycięzca, lider i jest na pewno bardziej lekki i szybszy od kolosa jakiego mam na swoim PC w tym momencie (Bitdefender). Program skuteczny nie schodzi poniżej pewnego poziomu od ładnych kilku lat. Co więcej jego skuteczności boja się nawet Amerykanie (co coś musi oznaczać). A ze ostatnia edycja z jakiej korzystałem to chyba 3-mies 2012 - to sporo się na pewno zmieniło i chciałbym to obadać. Tak więc życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam
 

katzone

Świeżak
Dołączył
15 Grudnia 2015
Posty
17
Reakcje/Polubienia
9
Miasto
Wawel
Ubiegam się o pracę w amerykańskiej korporacji, dlatego uważam, że Kaspersky będzie jak znalazł.
 

Daniel Hidalgo

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Lipiec 2017
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Obecnie korzystam z ESET Internet Security v11, ale chciałbym skorzystać z Kaspersky Internet Security, ponieważ zawsze podobało mi się, jak działa z zaawansowaną dezynfekcją, anty-banerem, bezpieczną płatnością, wśród najbardziej wyróżniających się modułów; zwłaszcza na mój komputer i smartfon i myślę, że bez wątpienia jest to obecnie jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry