Rozstrzygnięty Konkurs PZD - Kaspersky Internet Security 2018

Status
Zamknięty.

VICTORY

Świeżak
Dołączył
25 Październik 2017
Posty
35
Reakcje/Polubienia
43
Witam i dziękuję za ten prezent, 1-letni klucz (bezpieczeństwo w Internecie)
Używam tego antywirusa przez bardzo długi czas na wszystkich moich komputerach w wersji próbnej lub zakupionej i zawsze byłem bardzo zadowolony, jesteśmy ostrzegani o wirusach i stronach zagrożonych od pierwszego kliknięcia, a my oferujemy kontynuację lub nie.
Będę szczęśliwy, dostając go na 1 rok.
:ok
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Zastanawiałem się nad instalacją programów Internet Security, które ostatnio pojawiły się w promocjach, ale interfejsy ich nie są w naszym ojczystym PL. Jeszcze nie używałem programu KIS, przeważnie Emsisoft, dlatego dołączę do konkursu, fajnie że licencja jest na 3 urządzenia.
Podziękowanie dla ToGor i dla sponsora KasperskyLab Polska
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Chciałbym ochrony Kaspersky Internet Security - 2018 na swoich urządzeniach, ponieważ uważam go za czołówke programów antywirusowych. Co prawda dawno nie miałem okazji go testować. Kilka lat temu był najlepszy. Miałem go na swoim kompie. Teraz również, jeśli usmiechnie się do mnie szczęście, chętnie go przyjme na moją maszynę.
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Kaspersky Internet Security to bardzo skuteczny program antywirusowy, dlatego właśnie chciałbym go mieć ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25016
Miasto
Trololololo
Temat zamykam, dziś losowanko i losować będę JA :klawik
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25016
Miasto
Trololololo
Ok, rozlosowałem :klawik

Wyniki:
YvvrtE9.jpg


Wygrali:

@luger
@wlogo57
@angellomichel387

Użytkownicy którzy wygrali proszeni są o wysłanie wiadomości prywatnej w ciągu 24godzin czyli PW do użytkownika @ToGor z potwierdzeniem wygranej czyli treść wiadomości powinna być mniej więcej taka:

Potwierdzam wygraną na KIS i bardzo dziękuję oraz życzę wesołych świąt.

Gdyby ktoś miał problemy z tym jak się pisze i wysyła prywatną wiadomość to tutaj jest info
https://programyzadarmo.net.pl/threads/informacja-jak-napisać-prywatną-wiadomość-na-nowym-forum.31295/

Gdy już wyślecie wiadomości potwierdzające to @ToGor podeśle wam licencje.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Wszystkiego Szpiegowskiego w Nowym Roku.
 
Ostatnia edycja:

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2639
Reakcje/Polubienia
3121
Gratulacje dla zwycięzców. Życzę Wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry