Konkurs PZD - Kaspersky Internet Security 2020

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Do wygrania są:

trzy 1-roczne licencje Kaspersky Internet Security 2020

/jedna licencja na 3 dowolne urządzenia - np. PC, smartfon, laptop/.

Ważne:
Odliczanie czasu ważności licencji - start od momentu uruchomienia na pierwszym urządzeniu.
Licencje uzyskałem dzięki
KasperskyLab Polska, któremu w imieniu społeczności tego forum bardzo dziękuję.


Licencje nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.
Aktywacja na terenie Polski /klucze pasują wyłącznie do polskiej wersji programu/
/info od sponsora/

Więcej informacji o zmianach w programie znajdziecie porównując informacje z linku - tutaj:

https://programyzadarmo.net.pl/threads/konkurs-pzd-kaspersky-internet-security-multi-device.32104/

i przeglądając bardziej aktualne informacje na stronie KasperskyLab Polska :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pliki instalacyjne można pobrać tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu
1. Napiszcie: dlaczego wybieracie Kaspersky Internet Security 2020 - by chronić swoje urządzenia ?"
2. Komentarze wyłącznie w języku polskim - klucze licencyjne aktywują wyłącznie
KIS w polskiej wersji językowej.
3. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !!
4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 20.01.2020 r do godziny 23.59.59 czasu PL


Zwycięzców (w dniu następnym) wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej w PW
Powodzenia w konkursie. :ok

P.S.
Wpisy dotyczące użytkowania oprogramowania wygranego dzięki temu konkursowi byłyby mile widziane na łamach forum PZD - jednak zależeć to będzie wyłącznie od inicjatywy samych zwycięzców ...


Administracja/moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych, niestosownych, i nie dotyczących konkursu/programu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
na poczatku chcę podziekować za konkurs na ten wspaniały program.
Ten soft to jest najlepsza ochrona antywirusowa ,ponad to chcę aby mój system był bezpieczny od róznego rodzaju wirusów jakie mogą sie dostać do systemu.
Pozatym program ten chroni płatnosci na poziomie bankowym co naprawde jest to duzą zaletą.
jeszcze raz dzieki za konkurs i zyczę wszystkim szczeliwego nowego roku 2020.
 

mariuszszczup

Świeżak
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
Kasperski Internet Security to światowa marka na najwyższym poziomie, mam pewność że mój komputer będzie codziennie przez okres ochrony tego softu uruchamiał się, pracował normalnie a ja nie muszę się martwić o bezpieczeństwo moich danych czy też tranzakcji bankowych bo wiem że KIS tym się zajmnie profesionalnie. Dziękuje za konkurs i pozdrawiam.
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Bardzo dobry program antywirusowy który zabezpiecza nasz komputer.Chciał bym zostać szczęśliwym posiadaczem tego programu właśnie ze względu na jego skuteczność.Dziękuję za konkurs :)
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Składam nowy komputer. Chciałbym mieć na nim dobry program zabezpieczający, a za taki uważam Kasperskiego. Długo go nie używałem. Ale zawsze był w czołówce programów zabezpieczajacych komputer. Myśle, że nadal trzyma dobry poziom. Dlatego zgłaszam się do konkursu.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Na wstępie dziękuję za świetny program i konkurs.Program chroni nas przed wszystkimi zagrożeniami,chroni nas przed utratą danych,śledzi ruch sieciowy i blokuje niepożądanych gości.To jeden z najlepszych programów antywirusowych.Używam go w tej chwili,ale licencja kończy mi się w kwietniu,więc dobrze byłoby go przedłużyć, dlatego wezmę udział w konkursie.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
116
Miasto
Wrocław
Aktualnie używam wersji free Kaspersky i chciałbym wygrać licencję ze względu na lepszą ochronę danych, ochronę bankowości, kopie zapasowe i szyfrowanie oraz to że licencja jest na trzy różne urządzenia. Dziękuję bardzo za konkurs.
 

Overlord

Wygadany
Dołączył
28 Listopad 2017
Posty
99
Reakcje/Polubienia
151
Kasperski Internet Security, to znana i renomowana marka, zapewniająca najwyższy poziom ochrony komputera. KIS, to bardzo skuteczny, wielomodułowy strażnik systemu, dlatego też zgłaszam swój akces do konkursu.
 

black1111

Świeżak
Dołączył
4 Lipiec 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
3
Kilka ostatnich lat używałem BitDefendera.
Chciałbym wypróbować Kaspersky'ego.
Dziękuję za konkurs.
 

adio

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Kończy mi się licencja na ESET a BitDefender nie spełnia moich oczekiwań (zbyt mocno obiąża mój system) stąd pomysł przetestowania KIS. Mam nadzieję, że uda mi się wygrać licencję.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Pakiet KIS należy do czołówki tych skutecznych- a zarazem coraz "lżejszy" czyli małe obciążenie zasobów komputera, za co dodatkowy plus! Posiada opcje w pakiecie przydatne jak wspomniane "bezpieczne pieniądze" i według rankingów moduł ten wykazuje się dużą skutecznością wykonywania bezpiecznych transakcji w sieci.Pozostałe opcje pozwalają na dobre zabezpieczenie komputera dla każdego użytkownika na poziomie łatwym do ogarnięcia czyli prawie "automat" jak i można samemu zrobić poziom "fortecy"-fajny konkurs-fajny soft-dzięki za organizację i możliwość uczestnictwa.
 

Vaclav

Wygadany
Dołączył
28 Luty 2012
Posty
67
Reakcje/Polubienia
5
Mimo ostatnich plotek progam zajmujący pierwsze miejsca.
Obecnie jestem na etapie zakupu pakietu także sie wstrzymam do czasu rozwiązania konkursu
 

hist1410

Wygadany
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
94
Reakcje/Polubienia
15
W pierwszej kolejności - chcę podziękowć za wspaniały konkurs. Gdybym wygrał, to akurat bym przedłużył działanie KIS-a na moim komputerze, ponieważ kończy mi się ochrona za 22 dni :).

Do "Kaspereka" wróciłem po latach i od 4 lat go używam i jestem bardzo zadowolony. W międzyczasie (co roku po zakończeniu licencji) zdażały mi się skoki w bok, aby sprawdzić konkurencję i wracałem do KIS, lub KTS. Dlaczego jest lepszy od konkurencji? Jest po prostu mniej absorbujący dla systemu, a więc i dla użytkownika, przez cały czas działania licencji, a nie tylko po zainstalowaniu programu. Liczba funkcji jest wystarczająca dla użytkownika, który wie, czego potrzebuje od ochrony komputera.

"Kasperka" chwalę sobie też za umiejscowieniu na pasku funkcji "Pause protection". Czasami przy instalowaniu programów z promocji, np GOTD, trzeba na chwilę wyłączyć ochronę i tutaj wszystko działa jak powinno - pauza w działaniu w pełnym zaufaniu do użytkownika, że ten wie co robi. A niestety nie wszystkie programy typu Internet Security tak mają.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Witam
Dlaczego Kaspersky? Miałem przyjemność używania tego programu w ostatnim roku i jest to światowa czołówka. Bardzo wysoka wykrywalność zagrożeń, sprawność i "niehamowanie" komputera. Dobry moduł "Bezpieczne pieniądze". Prosta obsługa i duża ilość stale rozwijanych funkcji, nic dziwnego, że program ma tak dużą liczbę użytkowników w Polsce i na świecie. Program typu "ustaw i zapomnij" - On swoje w tle robi. Bardzo chętnie zgłaszam się do konkursu na ten program. Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Kaspersky Internet Security to świetne, wszechstronne oprogramowanie chroniące różnego rodzaju urządzenia jak: komputer, tablet, telefon itp.
Jest to jeden z najlepszych na rynku pakietów chroniących nasze urządzenia - zawsze jest w czołówce (często na pierwszym miejscu) w rankingach tego typu oprogramowania.
Chroni przed zagrożeniami jak wirusy, ransomware, exploity itp.
Bardzo podobają mi się opcje np. "Bezpieczne pieniądze", ochrona kamery, VPN, ochrona rodzicielska.
Nie koliduje z innymi aplikacjami chroniącymi urządzenie.
Ma intuicyjny interfejs, z którego nie trzeba korzystać, jeśli ktoś się na tym nie zna, gdyż zaraz po instalacji chroni właściwie nasze urządzenie.
Jest skuteczny, a jednocześnie bezproblemowy.
Dlatego chętnie zgłaszam się do konkursu, za którego organizację bardzo dziękuję :)
 
Do góry