Konkurs PZD - Zgarnij licencję do Acronis True Image 2021

Status
Zamknięty.

Raur

Świeżak
Dołączył
19 Styczeń 2019
Posty
13
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for this awesome giveaway @ORGANIZAT0R and Acronis :)
Currently subscribed to Acronis True Image Advanced but expiring in a several months. Their cloud storage is convenient for my system and file backups. Version 2021 is very promising in speed and security. Hoping it isn't a memory hog and easy to use for my current system. Count me in please!

Polish translation:
Dziękuję za ten wspaniały prezent @ ORGANIZAT0R i Acronis :)
Obecnie subskrybowany program Acronis True Image Advanced, ale wygaśnie za kilka miesięcy. Ich przechowywanie w chmurze jest wygodne dla mojego systemu i kopii zapasowych plików. Wersja 2021 jest bardzo obiecująca pod względem szybkości i bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że to nie jest świństwo pamięci i łatwe w użyciu dla mojego obecnego systemu. Wlicz mnie proszę!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9954
Reakcje/Polubienia
10577
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Mam nadzieję że jeszcze załapie się na konkurs.
Acronisa używam od wielu lat i jest to mój podstawowy program do robienia kopii moich danych. Byłem zwolennikiem tego programu jeszcze w czasach jak był prostszy i mniej przeładowany ale obecnie mimo jego nadwagi nie znalazłem innego programu, który mógł by mi go zastąpić.
Może to kwestia przyzwyczajenia i sentymentu ale po prostu robi to co trzeba i jestem zadowolony z jego pracy i dlatego nie chcę zmieniać go na nic innego i co roku kupuję nową wersję.
Skoro obecnie jest możliwość wygrania Acronisa to spróbuję szczęścia i wystartuję w tym konkursie. Jeśli szczęście mi nie dopisze to i tak jak co roku wybiorę się na zakupy.

Dziękuję za konkurs i życzę powodzenia pozostałym startującym.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
Acronis True Image 2021 is a backup program which can backup your entire system and devices, specific disks or partitions or individual files, folders, applications. Backups can be saved locally or to the cloud. It provides anti-ransomware and malware protection, blocks cryptojacking as well as threats from disk failure, device loss/theft, illicit service termination and cyber attacks. The Conversion to Virtual Machine option also enables you to take an existing backup and convert it to a virtual machine. This could be useful if you backed up your entire desktop computer, needed access to the contents of your laptop when you were on the road. With such favorite features provided by the software, I am eager
to win this license to ensure utmost data safety and real-time protection of my system and devices.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Dzięki za farta-gratulacje dla dziewiątki:dancingwspomnę dodatkowo, że nadal jest aktualne nabycie Acronis TrueImage w wersji 2020 za darmo, dla posiadaczy dysku Firmy WDCawiar lub Firmy Seagate.
 
Status
Zamknięty.
Do góry