Konkurs / Giveaway - Zgarnij licencję do Kerish PC Doctor 2024 !! ZAKOŃCZONY!

Status
Zamknięty.

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
221
Reakcje/Polubienia
56
Dziękuję za klucz jeszcze raz, gratuluje pozostałym obdarowanym, Taka uwaga jak ustawię zawieś na 1 godzinę Keirsh PC Doktor 4.95, po ostatniej aktualizacji włącza się dość szybko, wcześniej nie miałem takich zdarzeń
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
KONKURS BARDZO PRZYDATNY. Życzę organizatorowi powodzenia.
 
Ostatnia edycja:

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Z opóźnieniem ale dziękuję jeszcze raz za konkurs, gratuluję wszystkim laureatom - kluczyk już hula na 3 lata. Serdecznie pozdrawiam
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Konkurs zostanie zamknięty 7 luty godzina 24:00 czasu polskiego . Jeśli ktoś ma chęć wziąć w nim jeszcze udział to ostatnia chwila. Zasady konkursu są w pierwszym poście. Gratuluję wszystkim wygranym i niebawem następne konkursy. Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Używam Kerisha już bardzo długi czas i moim zdaniem jest jednym z najlepszych programów do czyszczenia i optymalizacji ze wzgledu na mnogość funkcji. W zeszłym roku skończyła mi się licencja (też wygrana w tutejszym konkursie więc jakby była jeszcze szansa się załapać to byłbym zainteresowany kluczykiem.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
Jeżeli jeszcze można stanąć do konkursu o naprawdę super program jakim jest Kerish PC Doctor 2024 to robię to. Korzystam z niego od bardzo długo. Działa w zasadzie bez obsługowo. Czyści co trzeba, informuje o instalacji czasami niepotrzebnych programów do autostartu. Jeżeli mnie nie zawiódł to pomoże w organizacji laptopa mojej wnuczki. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich.
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Serdeczne dzięki za kluczyki. Pozdrawiamy.
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Dzień dobry.Program jest świetny do usuwania niepotrzebnych brudów z Windowsa.Od czasu używania tego programu nie mam niespodzianek w postaci niebieskiego ekranu.Jeżeli można to poprosiłbym o klucz.Dziękuję organizatorowi Sheriff za konkurs.
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Chciałbym zainstalować Kerish Pc Doctor do utrzymywania porządku w systemie. Jest on sprawdzonym i skutecznym programem, z wieloma przydatnymi funkcjami. Ucieszy mnie wygrana licencja. Dziękuję za zorganizowanie konkursu.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
Super. Super. Dziękuję za konkurs Organizatorowi i serdecznie pozdrawiam wszystkich konkursowiczów w 2024 roku.
 

Drib72

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
129
Reakcje/Polubienia
509
Widzę, że jeszcze mam szansę na kluczyk. A więc do dzieła :)
Od kilku lat mam konkursową (a jakże, z tego zacnego forum) licencję na ten program. Używam go do utrzymania porządku na komputerze mojego nastoletniego syna i jak do tej pory nigdy się na nim nie zawiodłem. W sposób bezpieczny czyści Windowsa. Niby wiele z jego funkcji oferuje sam system, ale tu mamy je w jednym miejscu, łatwo dostępne i "zrozumiale podane". Przez te kilka lat program zdobył moje zaufanie a aktualna licka za niedługo się kończy, więc ten konkurs "spadł mi z nieba" :)
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13038
Reakcje/Polubienia
43998
@Sherffie jeśli można w imieniu wnuczka zgłosić się do konkursu , to bardzo chętnie biorę udział w konkursie :)
 

Jerzy53

Świeżak
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
11
Reakcje/Polubienia
1
Jeśli jeszcze można , to i a chciałbym zdobyć licencję na program Kerisch Doctor 2024 bo wiem, że robienie z nim prządków w moim komputerze to czysta przyjemność i, że nikt, tak jak on nie zadba o zabezpieczenie mego sprzętu przed niespodziewanymi awariami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry