10 - lecie PZD - Wygraj Kaspersky Internet Security 2019

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19208
Reakcje/Polubienia
55904
Powszechnie wiadomo, że KIS to bardzo dobry, kompleksowy AV z najwyższej półki. Nie bez powodu zresztą niejednokrotnie stawał na podium rankingów AV, a także został wyróżniony przez
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
za wkład w badania techniczne z dziedziny bezpieczeństwa. Wielu ekspertów pisało już o jego zaletach, więc ciężko dodać coś nowego. A dodatkową zaletą KIS'a jest to, że ma intuicyjny i łatwy w zarządzaniu interfejs, pomimo posiadania wielu modułów. Jednym słowem - warto mieć KIS'a za "ochroniarza" swojego komputera. A do udziału w konkursie przekonało mnie to, że czas odliczania licencji startuje dopiero po zainstalowaniu produktu na pierwszym urządzeniu. A ponieważ mam obecnie licencjonowanego EIS, to mógłbym Kasperka wykorzystać w późniejszym terminie bez straty czasowej w licencji :)

Podziękowania @OXYGEN THIEF za stworzenie tego konkursu;)
 

Overlord

Wygadany
Dołączył
28 Listopad 2017
Posty
99
Reakcje/Polubienia
151
Dziękuję za kolejny wspaniały konkurs. Kaspersky Internet Security 2019, to bardzo dobry i rozbudowany pakiet AV. Jego skuteczność w wykrywaniu i neutralizowaniu wszelkiego typy "robactwa", jest od lat na bardzo wysokim poziomie.
Dlatego zdecydowałem się dać sobie szansę wygranej w tym konkursie.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Przypis poza konkursem (nie biorę udziału):
Przypominam, że licencje konkursowe Kaspersky IS dotyczą wyłącznie polskiej wersji programu i docelowa aktywacja licencji działa na terenie Polski.
Próba aktywacji np. anglojęzycznej wersji programu "polskim kluczem" nie zadziała.

Licencje rozlosuje Oxygen Thief,a ja je roześlę osobiście po otrzymaniu potwierdzenia.
Powodzenia w losowaniu.
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
KIS jest bardzo niezawodnym oprogramowaniem zabezpieczającym, chroniącym przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, phishingiem, atakami sieciowymi itp. Dziękujemy!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35931
Reakcje/Polubienia
25024
Miasto
Trololololo
Wyniki konkursu :

ohCgeW7.jpg



Wygrali : @Grandalf , @alojzy , @yashkhan

Gratulacje.


@Elvis , Ciebie nie wliczyłem do konkursu, wygrałeś w dziale fąflowym lickę do KISA :)
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
gratulacje dla zwycięzców...
ja w takim razie zostaję na nortonie, właśnie znalazłem sklep, gdzie za lickę na 5 urządzeń na 3 lata zapłacę 209 zł
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35931
Reakcje/Polubienia
25024
Miasto
Trololololo
Wygrani , napiszcie potwierdzenie do @ToGor czyli PW i podeśle wam licencje.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9996
Reakcje/Polubienia
10629
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dziękuję i gratuluję pozostałym wygranym :hura Co? jak to ja nie.... Przecież.... Konkurs na pewno był ustawiony. Proszę mnie zostawić. Sam trafię do wyjścia. Wie Pan kim ja jestem :??:wykrzyknik To skandal na co idą moje podatki :zlosc
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Gratulacje dla osób, które wygrały:piwek
 
Do góry