KONKURS - Shade Sandbox Enterprise Edition /lifetime/

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

It's seems like acool program and an alternative for Sandboxie, more friendly AV and malware, and also a tool for virtualization.

Thanks for the giveaway
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Bardzo chętnie wejdę w posiadanie tego programu, niestety Sandboxie nie sprawdziło się u mnie.


Dziękuję organizatorowi i producentowi za konkurs!
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Wirtualizacja systemu(SD) w połączeniu z piaskownicą w postaci sandboxie i zaporą PC Tools Firewall Plus były od zawsze głównym zabezpieczeniem mojego kompka. Jakiś czas temu porzucono rozwój w/w zapki co po czasie zaowocowało błędami, na tyle poważnymi, w pracy piaskownicy, że musiałem z niej zrezygnować.
Po pobieżnym sprawdzeniu comba Shade Sandbox/PC Tools Firewall Plus wszystko jest ok wiec jak tu nie brać udziału w konkursie??
BTW a jak ze skutecznością tego softu? ogarnia ktoś temat?
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13238
Reakcje/Polubienia
44739
Witam ...
Zainstalowałem wersję darmową i faktycznie o wiele jest łatwiejszy w konfiguracji od Sandboxie .
Widać że Cybergenic Shade Sandbox idzie w dobrym kierunku, nie wiem jaka jest różnica między wersją
płatną a darmową ,ale program jest jak dla mnie bardzo przydatny, bo często instaluje programy do testowania i przeglądanie neta jest o wiele bezpieczniejsze .

Dzięki andyxa za konkursik !!!!
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Dotychczas nie korzystałem na stałe z programów typu "piaskownica", jedynie miałem krótką przygodę z Sandboxie w wersji free. Ograniczenia wersji testowej zniechęciły mnie do jego używania. Tutaj mam szansę na program równie skuteczny i bardziej przyjazny (interfejs i konfiguracja) w wersji pełnej i do tego lifetime. Czegóż chcieć więcej.

Dziękuję za konkurs i pozdrawiam.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Shade Sandbox umożliwia tworzenie piaskownicy, tzn.wyizolowanego środowiska, w którym będą uruchamiane programy, które chcemy przetestować nie ryzykując bezpieczeństwa systemu. Możemy bezpiecznie je tam instalowaći nie pozostawiać żadnych śladów w komputerze.
Dzięki andyxa! :england
 

dedal

Wygadany
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
47
Reakcje/Polubienia
1
Piaskownica jest jednym z ciekawszych i nie skomplikowanym sposobem na zwiększenia bezpieczeństwa swojego systemu. U mnie to podstawa, a że programów tego typu jak na lekarstwo to zgłaszam swój udział. Wersja Enterprise w wersji lifetime kuszą dodatkowo.
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Ponieważ o Shade Sandbox zostało już chyba wszystko powiedziane w powyższych postach, pozostało mi tylko jedno - również pragnę wziąć udział w konkursie!
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Zgłaszam udział w konkursie,ponieważ chce mieć dobrą piaskownice i wersje lifetime . A program Shade Sandbox Enterprise Edition mi to zapewnia.

Dziękuje za konkurs i pozdrawiam
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10049
Reakcje/Polubienia
10683
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Poproszę o dołączenie mnie do grona startujących. Pomimo, że wersja Enterprise pod względem funkcjonalności od standardowej nie różnic się niczym a tej pierwszej można po prostu używać w celach komercyjnych to jednak wersja lifetime daje pewność, że gdyby w przyszłości producent wprowadził jakieś zmiany w licencjach to jesteśmy wówczas spokojni.
W dodatku samym programem warto się zainteresować i dołączyć go do zestawu zabezpieczającego nasz komputer. Izolowane środowisko w którym możemy uruchamiać programy i aplikacje to przydatna funkcja podczas codziennego korzystania z komputera.
Dziękuję za konkurs i życzę pozostałym szczęścia w losowaniu.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Konkurs zakończony.

Wyniki


eBbm5eu.jpg


hPnvFa5.jpg


Gratulacje i dzięki za tak liczny udział :dziękuję

Nagrodzeni mają 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW.
 
A

Anonymous

Dla niepocieszonych
u mnie jest ten sam konkurs ( trwa do jutra), jak ktoś jest chętny to zapraszam :piwko
(adres w podpisie)
zwycięzcom tutejszego, z całego serca gratuluje :) :ok
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
417
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Idę spać z uśmiechem na twarzy :) , gratuluję pozostałym szczęściarzom :piwko
 
Status
Zamknięty.
Do góry