Konkurs - TigerVPN lifetime !

Status
Zamknięty.

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Dobry program VPN jest w dzisiejszych czasach bardzo potrzebny. Szeroki wybór mozliwości, dobre zabezpieczenie, to cechuje w/w soft. Poza tym warto wypróbować coś nowego no i możliwość uzyskania licencji lifetime . Dzięki za konkurs :ok
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Dlaczego licencja by miała trafić do mnie? Ponieważ szukam dobrego i szybkiego VPN, który w dzisiejszych czasach jest niezbędny. Dziękuję za konkurs i pozdrawiam sponsora oraz organizatora konkursu :ok
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki za konkurs
Widzę że jest to bardzo dobre VPN
a więc także startuje w konkursie na nie
bo grzechem by było nie skorzystać z takiej okazji
wygranie bardzo dobrego vpn
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam
Jak sądzę to ten konkurs to swego rodzaju ewenement, na forum jestem bardzo długo, niemal od początku , po raz pierwszy mamy do czynienia z VPN-em który ma licencję lifetime i jest do wygrania. Testowałem różne VPN-y i oczywiście każdy był zachwalany jako ten najlepszy ale ten Tygrys to prawdziwy Tygrys wśród VPN-ów. Słowacka ( prawie rodzima firma ) oferuje aplikacje natywne dla iOS, Android, Windows i Mac, oraz w przypadku tej licencji 40 lokalizacji w 11 krajach.
Mamy też wsparcie P2P i co najważniejsze firma nie gromadzi ani też nie loguje "danych o ruchu lub aktywności przeglądania od pojedynczych użytkowników". Jest także mocne szyfrowanie transmisji. Dlaczego licencja ma trafić do mnie ? , ponieważ zgodnie ze słowami znanej piosenki Chłopców z Placu Broni '' Wolność kocham i rozumiem - Wolności oddać nie umiem ''. Człowiek chroniony i zabezpieczony przez VPN to człowiek wolny. Podsumowując bardzo proszę uwzględnić moją skromną osobę w walce o ten cudny VPN, który będzie ze mną aż do mojej śmieci - o czym mówi wspomniana licencja - Amen.

Dziękuję Andyxa za konkurs :)
 
Ostatnia edycja:

ant_gamal

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2017
Posty
45
Reakcje/Polubienia
14
i want to win tiger vpn to enter restricted sites which can not visit with my real ip country
also my privacy will be safe
also it supports all platform so i can use also in my mobile
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Dziękuję @andyxa za konkurs a supportowi TigerVPN za ufundowanie licencji.
Już sama licencja lifetime jest powodem dla którego warto zawalczyć o ten program a do tego jeszcze nielimitowany transfer i szybkość...
Dlatego zgłaszam swój udział w konkursie...
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks for this opportunity.

It can protect my privacy and identity with its super strong encryption and most important of all is that it has zero log policy.
 
F

fullm

Thanks for the giveaway.
TigerVPN provide a lot of servers in different cities and countries around the world,which is high transmission speed and faster connection. I need this VPN to be able to surf safely on the Internet.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks andyxa for the giveaway.

My share below:


Why you want to win?
I use VPN for more than 50% of my internet time. The need to use VPN arises from the fact that either the sites are blocked due to Geo location, or a block by my ISP.
You won't believe but at one time my ISP also happen to block Dropbox for no reason at all.
Also there are some sites which have blocked due to IP limit. As I cannot change the IP provided by ISP, hence I cannot access the site(s) in question without a VPN, even though I have done nothing wrong from my side.

Hence, there is no single day when I don't use a VPN.

TigerVPN stands out from other VPN, because other VPN firstly restrict speed to a lot. I even wrote to one such VPN and never got a response. Nonetheless, it was a free account, so no issues.

Using Gigabit Network of TigerVPN, I'm sure that my speed will be good enough for any downloads. Also as there are no Data restrictions, I don't have to worry about some montly GB data limit on my VPN account and have to keep a track of it religiously to be within limits. As they allow 5 Simultaneous Connections, it's more appropriate to not only stick to my 1 laptop and install/use TigerVPN there, but also on my personal 2nd laptop and an Android device. This makes me switch easily from 1 system/device to another. I'm pleased to know that they have NAT Firewall feature to not only hide/protected my identity, but also provide a shield.

PS: Thanks andyxa for an opportunity to edit my entry. Also a big thanks to Al for reporting my post and bringing it to my notice.

Thanks,
Grr
 
Ostatnia edycja:

genxu

Świeżak
Dołączył
8 Maj 2017
Posty
34
Reakcje/Polubienia
10
TigerVPN supports super strong encryption using AES-256-CBC. It can help me to surf safely and freely on the Internet. Thank you a lot.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
A to @andyxa zaskoczył. :ok Ja myślałem, że licencje lifetime na VPN to tylko w Stanach, a tu proszę... :)
Lubię słowacką śliwowicę, lubię słowackiego Eseta, z pewnością polubię również TigerVPN i ten typ licencji. Bardzo podoba mi się brak zapisywania logów. No Logging, No Problem.. Pasuje mi, że zapewnia swobodę wyboru protokołu, w tym OpenVPN, L2TP, IPSec i PPTP . Pasuje mi też te dwadzieścia pięć krajów z serwerami, bo akurat je wirtualnie odwiedzam. Pasuje mi pięć połączeń w danym momencie. Pasuje mi użycie NAT Firewall i dostępność szyfrowania dla wszystkich urządzeń (windows, android i macos). Bardzo chciałbym, żeby również pasował mi wynik losowania. Zatem będę czekał grzecznie, acz niecierpliwie. :)
 
Ostatnia edycja:
I

Infinity

I need this so I can browse the internet anonymously and quickly. I would also like to try this vpn.
 
E

eufrasiox

Necesito una Vpn para navegar en internet
con privacidad y seguridad.
y poder acceder a sitios con restricciones
de goelocalizacion.
gracias por el concurso.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Mam 2 informacje ,zacznę od dobrej
licencja lifetime będzie lepsza niż pierwotnie miała być.
1 większa liczba lokalizacji 40 nie 15
2 połączenia w tym samym czasie 5 nie 2
szczegóły w 1 poście,


tyle dobrego, a teraz 2 info
wszelkie posty o 300 serwerach itd, polecą do kosza ,a użytkownik będzie miał zakaz w tym konkursie
czas na korektę swoich postów 15.07.2017,
czytać jaka to licencja ,a później pisać post konkursowy
 
3

3e6-16hn

Thank you very much for this giveaway!
The true reason why I would like to win tigervpn lifetime because I want to own a lifetime subscription of vpn for free. Tigervpn could help me bypass block websites in my country, using this vpn would make my browsing experience more secure and private.
 
Status
Zamknięty.
Do góry