Konkurs - TigerVPN lifetime !

Status
Zamknięty.
A

AstroSkipper

Hi, thanks for this awesome contest!
My favorite features:
- Provides military grade encryption & privacy protection for all of your devices & gadgets
- Maintains high connection speeds thanks to low latency servers w/ up to 10Gbps connectivity
- Includes 40 VPN nodes across 11 countries
Thanks and regards
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Piotrek

Świeżak
Dołączył
21 Wrzesień 2012
Posty
18
Reakcje/Polubienia
7
Dzięki za konkurs
Chciałbym wygrać licencje na TigerVPN aby zwiększyć swoją ochronę i anonimowość w sieci.
Używam Linuxa a TigerVPN jest kompatybilny z protokołem L2TP i OpenVPN wiec nie powinno być problemu z działaniem na tym systemie. Dużą zaletą jest też tunelowanie sieci P2P oraz bogata lista serwerów.
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Kolejny znakomity konkurs ze stajni andyxa . Biorę udział w konkursie, ponieważ cenię "intymność w internecie" a ów program może mi to zapewnić. Ponadto w erze globalizacji nadal nie możemy korzystać ze wszystkich dobrodziejstw internetu - blokady lokalizacyjne
2zlosc.gif
Jak widać program ten jest mi niezbędny
cwaniak.gif

Dzięki za organizację konkursu :friends
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13196
Reakcje/Polubienia
44603
Na początku podziękowania za organizację konkursu andyxa !!
Z programem Tiger VPN nie miałem nigdy styczności ,ale z opisów ,
widać że program nie jest zły ,także biorę udział w konkursie !!
Pozdrawiam ;)
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Ślicznie dziękuję za konkurs organizatorom i sponsorowi!

Biorę udział w konkursie, ponieważ w ówczesnym zglobalizowanym świecie bardzo wiele podmiotów i instytucji, chciałoby wiedzieć o Nas jak najwięcej.

Dlatego warto pochylić się nad Naszą prywatnością i lekko zwiększyć anonimowość ( chociaż nigdy w 100% anonimowi nie będziemy ).

W dodatku ciągle na świecie są jakieś blokady regionalne - co również jest problemowe.

Ten oto program pomoże Nam zwiększyć prywatność i anonimowość oraz usunie bariery regionalne.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10034
Reakcje/Polubienia
10671
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dziękuję za konkurs. Mam już licencje na SecurityKISS, korzystam też z PureVPN ale czemu nie mieć trzeciego VPNa, no czemu by nie?
Nie spotkałem się jeszcze z żadną blokadą regionalną ale podoba mi się, ze TigerVPN je omija. W dodatku licencja lifetime mnie zachęciła.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2085
Reakcje/Polubienia
320
Miasto
Nagykutas
Ostatnio akurat często VPN mi się przydawał, więc zawalczę o Tygryska.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Startuje w konkursie, bo chciałbym zwiększyć swoje bezpieczeństwo w necie. Często też zdarza mi się, że chcę obejrzeć jakiś filmik, ale oczywiście spotykam blokadę. Program pomógłby mi omijać takie niespodzianki. dodatkową zachęta jest licencja lifetime.
Dziękuję za organizację konkursu.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
No i po update wykonanym przez kolegę andyxa zdecydowałem się i ja wsadzić swoje buciory do tego konkursu.

Nigdy nie używałem TigerVPN, jednak przeczytałem kilka recenzji w których autorzy opisują plusy i minusy powyższego programu, ilość + zdecydowanie przerasta ilość -. Do tego licencja lifetime która jest jak gwiazdka z nieba. Skończyłyby się problemy z poszukiwaniem czegoś co pół/rok bo isę licencja/promocja skończyła ;)

Dziękuję organizatorowi i producentowi za konkurs.
 

acronis

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki za konkurs.
Akurat kończy mi się licencja na Seed4.ME.
Może będę miał szczęście ?
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
I po przeglądzie
@alberto i @grr, macie ostrzeżenie na 2 dni, jak poprawicie wpisy
będziecie w maszynce losującej

ps
poleciało by więcej uwag i wpisów, ale.........
 
Ostatnia edycja:

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Z tego co poczytałem na temat tego softu jest naprawdę dobry i z uwagi na licencję biorę udział w konkursie
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Dobry VPN jest niezbędny.
Często przydaje się anonimowość oraz brak ograniczeń regionalnych, obsługa androida przez TigerVPN to kolejna przydatna zaleta.
licencja lifetime to super wypas, z przyjemnością biorę udział w tym świetnym konkursie.
Dzięki andyxa.
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway!

I need TigerVPN so I can bypass Geo restrictions, stay anonymous and keep my privacy whenever I need to since TigerVPN's zero log policy and its own DNS servers. It offers an impressive number of servers in 42 countries. There's also the 30% rule that guarantees 30% bandwidth reserved.
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
Hello, the truth is that a VPN is always necessary is for safety or to navigate by pages where your country blocks, I now am using a promotion of 6 months of the See4 which I have 2 months more or less, and the truth is that I want to win this gift, thank you.
 
Status
Zamknięty.
Do góry