Konkurs - TigerVPN lifetime !

Status
Zamknięty.

SUPU KABI

Świeżak
Dołączył
2 Luty 2017
Posty
22
Reakcje/Polubienia
50
Thank you for the giveaway.

I would like to win this because I want to access blocked site and also i have never used a premium VPN software so I would like to experience it.

Also I like the encryption option which is not available or not described on others VPN's it is the most important thing on the VPN's to protect the data it sending over the internet. Very Good job by Tiger VPN.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19227
Reakcje/Polubienia
55987
Bardzo przydatny program w dobie powszechnej inwigilacji, a prostota obsługi jest jego zaletą. Lista sewerów z czasem się będzie pewnie powiększać, więc warto mieć licencję dożywotnią. W takim razie chętnie wezmę udział w konkursie.

Dzięki andyxa :piwek
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Andyxa, jak zawsze w formie - dzięki! :)
I wielkie dzięki dla sponsora - ekipy TigerVPN!

Cóż, obecnie korzystam z konkurencji, z której jestem zadowolony, choć transfery dla VPN-ów (a korzystałem z wielu) nigdy w pełni mnie nie satysfakcjonowały.
Z dużą chęcią startuję w konkursie, chociaż konkurencja jest bardzo duża... nie dziwne ;)

Dlaczego chciałbym wygrać? Powodów jest kilka.
Primo - darzę sympatią naszych słowackich sąsiadów, a TigerVPN to ich dzieło.
Secundo - licencja lifetime pozwalająca na wieczyste wykorzystywanie 40. węzłów lokalizacyjnych to zdecydowanie wystarczająca i satysfakcjonująca ilość jak na moje skromne potrzeby.
Tertio - po cichu liczę na to, że gdzieś istnieje taki VPN, który pozwoli na transfery z prędkością zbliżoną do tej bez VPN'a - zapewniają o tym nasi południowi bracia, więc... tak - będę próbował.

Życzę powodzenia wszystkim startującym.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dziękuję za konkurs.
VPN zawsze się przyda żeby obronić swoją prywatność, w dodatku licencja lifetime :yahoo
Dlatego biorę udział w konkursie i życzę powodzenia innym :)
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
TigerVPN is a VPN with cute tiger-based iconography that bills itself as a "global" service good for unlocking geo-restrictions and enhancing privacy. The application lets you connect to a recommended server, which is the fastest servers TigerVPN can find based on your location to maintain high connection speeds. It provides military grade encryption and privacy protection for all of your devices & gadgets. This specifie features drives me the need to win this license and have a trial on it.
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
Trochę żartem - lubię koty :)

Tak na poważnie - dostęp do VPN ratuję często skórę kiedy jesteśmy w otwartej sieci i strona na którą chcemy wejść ma założoną blokadę po IP albo co gorszę po kraju w którym jesteśmy, dzięki VPN da się to bezproblemowo ominąć
Co do tigervpn - bardzo podoba mi się interfejs oraz to, że jest zarówno na windows jak mac
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Koniec

Wyniki
ppLRGiF.jpg

Sl5bcJF.jpg


Wygrali: @tarekma7 , @angellomichel387 , @artoor

Gratulacje

Nagrodzeni mają 48 godz. na potwierdzenie wygranej na PW /name , email/

ps
@alberto, @phobic - złe wpisy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Bardzo dziękuję :dziękuę
I gratuluję pozostałym zwycięzcom:ok
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Gratulacje dla wygranych :piwek
 
Status
Zamknięty.
Do góry