! Konkurs ! - Total Commander - ! Giveaway !

Status
Zamknięty.

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
I ja zgłaszam się do losowania, program legenda używałem go jak jeszcze nazywał się Windows Commander i od tej pory zawsze gości na moim PC, mocny menadżer plików na pokładzie jest podstawą szybkiego i łatwego zarządzania zawartością zgromadzonych plików :)
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
A wcześniej był jeszcze Norton Comander :) Program bardzo przydatny, a za konkursik jak zawsze serdeczne dzięki.
Pozdro
 

powolny

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Witam.
Uważam że Total Commander jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem Managera plików i folderów. O tym programie są jedynie pozytywne opinie. Nigdy nie brałem udziału w takim konkursie a tu taka okazja wypróbowania swojego szczęścia. Myślę że szanse są niewielkie bo chętnych będzie bardzo wielu - to tak prawie jak wygrać w Toto Lotka. Już teraz gratuluję tym, którym się to uda. Pozdrawiam twórców Total Commandera i biorących udział w tym konkursie.
 

Marcin

Świeżak
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym dostać licencję na TC, ponieważ jest to najlepszy menadżer plików dostępny na rynku.
 

hlvve

Świeżak
Dołączył
1 Czerwiec 2010
Posty
21
Reakcje/Polubienia
0
Chciał bym wygrać TC bo znacznie ułatwia zwiększa szybkość pracy i jest niezwykle uniwersalnym programem niezbędnym każdemu użytkownikowi PC.
 

coolczone

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
great giveaway, TC is one software I use almost every day.It keeps my files organized and in synk. I would love to have a license for this software. Thankyou
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
To proste pytanie. Jest dużo lepszy niż systemowy Windows-a. A tu jeszcze full wersja za "friko" się "kroi".
I jak Was nie doceniać za te promocje ...?
 

egon

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
i wan't it very much because it is the best file manager
 

legalny

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo fajny konkurs, bardzo fajny program. Staram się być legalny i taka licencja bardzo by mnie ucieszyła.
 

vairus

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Total Commander to bardzo dobry program zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników.
Ja korzystam z TC - ponieważ w znaczący sposób ułatwia mi prace na komputerze. Licencja na ten program bardzo by mi sie przydała ponieważ jestem zwolennikiem oryginalnych programów, gier oraz systemów operacyjnych.
 

Szuri21

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
101
Reakcje/Polubienia
0
Wiele jest darmowych commanderów, ale żaden nie jest tak dobry jak TC. Total Commander jest ekskluzywnym produktem, dlatego warto by mieć taką licencję.

Podziękowania dla producenta za licencje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry