! Konkurs ! - Total Commander - ! Giveaway !

Status
Zamknięty.

MuGe

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Używam tego programu w pracy (wersja pelna) oraz w domu (trial) oraz namawiam kążdego znajomego który zapyta się jaki menadżer plików zainstalowac polecam zawsze Total Commandera poza tym jestem zwolennikiem legalnego oprogramowania i przydałaby sie licencja do tegoz wspanialego programu
 

marek

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Witam
Przy kilku partycjach program niezbędny do sprawnego zarządzania danymi. Doskonały do aktualizacji na FTP.
Pozdrawiam.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Hi,
Thanks for this giveaway.
Please count me in as I want to win this one of the best Windows file manager. Given all the functionalities it also supports 16, 32 as well as 64-bit systems.

It does also have a USB version as well as Pocket version.

Thanks,
Grr
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
total commander był zawsze najlepszym menadzerem plików, przypominającym w układzie NC, dzięki czemu nietrudno było się przestawić użytkownikom poprzednika, od czasów Windows Commandera jego funkcjonalność niezwykle wzrosła dzięki wtyczkom i rozwojowi. Jest to podstawowe narzędzie plikowe i nie tylko do Windows!
 

cebmar

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym wygrać Licencję na Total Commander, ponieważ żaden inny menadżer plików nie dorasta mu do pięt, a po za tym świetny klient FTP, w pracy mam licencję i cały czas z niego korzystam więc w domu byłby mile widziany.
 

szymonp

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym wygrać licencję, ponieważ od jakiegoś czasu staram się mieć legalne oprogramowanie a z darmowymi zamiennikami "totala" zawsze mam jakieś problemy. Z taką licencją żyje się wygodniej !
 

daemon86

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
To świetny menadżer plików dzięki któremu można w szybki i wygodny sposób działać na plikach. Dzięki podwujnemu okienku programu szybko przenosiny pliki do interesującego nas katalogu.
 

aliss6

Świeżak
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
15
Reakcje/Polubienia
1
Bardzo dobry menadżer plików, prosty i nie przerośnięty jak jego brat Total Commander Ultima Prime. Bardzo dziękuję za konkurs i proszę mnie dopisać do konkursu.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Total Commander jest od wielu lat bezsprzecznym liderem w dziedzinie menadżera plików. Jest bardzo skuteczny i praktyczny w użytkowaniu. Gdybym go wygrał znacznie ułatwiło by mi to pracę na PC. Pozdrawiam
 

Silvester

Świeżak
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
It's a good & easy Windows files manager which can partition /resize ,sycnchronize empty dirs.
Please count me in for the contest
Thanks.
 

bramka

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
I bardzo chce licencję na ten wspaniały program. Dziękuję!
 

Muflon1995

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym wygrać Total Commandera, ponieważ jest to naprawdę fajny, przyjemny i wygodny program.
Staram się, aby mieć same legalne programy, ale odpowiedniki tego programu nie odpowiadają mi, a TC jest trochę za drogi, aby go zakupić.
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Chętnie go poznam, bo słyszałem o nim w samych superlatywach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry