! Konkurs ! - Total Commander - ! Giveaway !

Status
Zamknięty.

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Chciałbym TC, gdyż to jeden z najlepszych menadżerów plików.
Dzięki niemu, praca jetsz szybsza i wygodniejsza.
 

dk88

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Sierpień 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Total Commander jest dla mnie niezbędnym programem do przeglądania zasobów komputera i do łączenia się przez ftp.
Przydałoby się nie widzieć tego okienka na początku...
 

Cygnus

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Sierpień 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym otrzymać licencję, ponieważ, tc, bo to najlepszy program w swojej klasie, a oryginalna licencja to nie lada gratka : D
 

g-away

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
File manager to podstawowe narzędzie do pracy na komputerze. Total Commander to niekwestionowany lider i bardzo by było fajnie wygrać tę licencję.
 

Brooks

Nowy użytkownik
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Jeśli ktoś pamięta jeszcze NORTON COMMANDER lub zetknął się z MIDNIGHT COMMANDEREM to zapewne docenił przydatność menadżera plików tym bardziej wyposażonego w graficzny interfejs użytkownika. Total Commander jest nieodzowny. Gratuluje wyboru wszystkim posiadaczom. Oby pojawiało się jak najwięcej okazji by zdobyć ten program za darmo lub "pół darmo".
 

Bambulka

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Program który powinien być obowiązkowy w każdym komputerze - nie znam lepszego w tej kategorii. Dobrze było by mieć go w pełnej legalnej wersji
 
A

AstroSkipper

Hi,
Thanks for this n ice giveaway!
TC is my favorite file manager with a lot of functions, a better overview of all files, directories and operations which the windows explorer can not afford. Hope to win a license. Would be very useful for me. Thanks in advance and best regards.
 

bsl

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Licencja to jest to czego mi brakuje do szczęścia.
Bo zarąbisty program już mam :D
 

psz

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Total Commander i wtyczki, wtyczki, wtyczki. Klawiatura w łapki i jestem panem mojego kompa. Świetny soft - polecam i liczę na licencję.
 

zmijoz

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Ten program instaluję jako pierwszy po Windows. Wolałbym odwrotnie, ale się nie da. Najwyższy czas wygrać licencję! ;)
 

eee

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Thank you for this giveaway. TC is an excellent software, much more than a file manager. I use it every day and I'd really like to have a license for it; please count me in. Best regards.
 

bezp201001

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Przyzwyczajony do Norton Com., szukałem podobnego na Windows95. Świat nie lubi próżni i na szczęście pojawił się Windows Commander. Przez lata cały czas się ulepszał, zmienił nazwę z powodu pana G. Obecnie to świetny menadźer plików. Wygranie licencji to byłoby sukcesem.
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
doskonały, rozbudowany a zarazem prosty w obsłudze menadżer plików, obecnie używam wersji "pseudolegalnej"... ale o tym ciiiiii ;-), ale skoro jest szansa bycia w pełni legalnym to czemu nie, może akurat szczęście dopisze
samego programu używam do łatwego zarządzania (porządkowania, itp.) dość sporej ilości posiadanych plików, pobierania oraz wgrywania plików na serwery FTP (przy tym jest wprost niezastąpiony) oraz do wypakowywania plików z którymi nie radzi sobie WinRAR (np z rozszerzeniem .001)
 

szczesliwy

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Dość męczarni z darmowymi pseudoaplikacjami !!! Czas na porządny legalny program !!! TC rządzi !!!
 

jablo11gru

Wygadany
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
0
TC to najlepszy program tego typu. Dziękuję załodze strony za tak wspaniały konkurs. Szansa na zdobycie tego programu większa niż wygranie w Lotto :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry