!|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway !

Status
Zamknięty.

Szuri21

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
101
Reakcje/Polubienia
0
:!: :!: Revo Uninstaller PRO, dwie licencja do wygrania :!: :!:


Proszę napisać post w tym temacie, w którym napiszesz dlaczego chciałbyś wygrać licencję programu Revo Uninstaller PRO.

[ Komentarze głupie, bezsensowne, lub uznane za niepotrzebne będą usuwane, a osoby spamujące forum będą dyskwalifikowane z wzięcia udziału w konkursie.]

Konkurs zakończy się 26.09.10 (niedziela) o godzinie 23:59. Późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

Jedna licencja zostanie przyznana osobie z najlepszym komentarzem, w którym wyjaśnił, dlaczego chce otrzymać licencje.
Druga licencja zostanie rozlosowana za pomocą
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


___________________________________________________________________________________________________


:!: :!: Revo Uninstaller PRO , two licenses to win :!: :!:

Please write a comment why would you like to win Revo Uninstaller PRO license.
( Every stupid post or spam will be immediately deleted and the spamming person will be disqualified from giveaway )

Comments only in Polish or English

First winner will be selected by me for the best comment in this topic.

Second lucky will be selected randomly by –
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
– and the licenses forwarded to them by me.

The giveaway ends on 26.09.2010 (Sunday) 23:59

Powodzenia / Good Luck
 

kbaron

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Używam od dawna wersji darmowej programu. Uważam go za najlepszy do usuwania programów. Chciałbym móc korzystać z jego pełnej wersji.
Pozdrawiam wszystkich
kbaron
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Uzywalem wielu roznych progrmow wspomagajacych odinstalowywaniu programy ale Revo wymiata wszystkie pozostale i mowie tutaj o wersji darmowej a co dopiero platnej , wiec korzystam jak najbardziej z tej okazji a moze szczescie sie usmiechnie i trafie licencje wersji Revo Pro , co bylo by potwierdzeniem przekonania ze Revo Unistaller jest The Best
 

Artur

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
139
Reakcje/Polubienia
0
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Revo to jeden z najlepszych programów w swojej kategorii .Od wielu już lat bije na głowę większość płatnych odpowiedników , często robiących więcej złego niż dobrego w systemie . Zalety programu to : prosta obsługa , Polska wersja językowa , kilka trybów odinstalowania programów , tryb łowcy oraz łatwy dostęp do narzędzi Windows . Wersja pro oferuje dodatkowe przydatne funkcje , dlatego też postanowiłem wziąć udział w tym konkursie i powalczyć o jedną z licencji .
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Revo Uninstaller to fantastyczny program do odinstalowywania programów. W przeciwieństwie do Windowsowskiego Dodaj/Usuń Programy Revo usuwa je bardzo dokładnie, czyszcząc również wszelkie wpisy w rejestrze. Dużym plusem programu jest możliwość ustawienia dokładności czyszczenia pozostałości po programach,co jest przydatne zwłaszcza dla niedoświadczonych użytkowników programu. Również "Tryb Łowcy" bardzo ułatwia deinstalację. Używam wersję free tego programu i jestem bardzo zadowolony,aczkolwiek chciałbym mieć możliwość korzystania z wersji Pro ponieważ daje szereg nowych możliwości takich jak: monitoring instalowanych programów(co pozwala na jeszcze dokładniejsze czyszczenie pozostałości po programach),usuwa również niekompletne instalacje i częściowo odinstalowane programy i wiele innych nowych modułów niedostępnych w wersji Free. Dlatego chciałbym wygrać licencje na wersje Pro bo pozwoli mi to jeszcze lepiej zadbać o swój komputer i nie martwić się śmieciami po usunięciu jakiegoś programu.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Czekałem na konkurs z licencją na ten program , walczyłem o licencję na ten program na stronach zagranicznych ale bez efektu !
Może teraz , jest wiele powodów dla których chciałbym mieć licencję na ten program:
- mam system operacyjny 64 Bit i wersja bezpłatna tego programu nie wchodzi w grę
- często instaluję różne programy / lubię eksperymenty i jestem ciekawy / potem są problemy z ich odinstalowaniem
- dużo słyszałem o tym programie i z tego co wiem to jest to już kultowy program do deinstalacji nawet najbardziej kłopotliwego oprogramowania.
- szybkość działania i kilka dodatkowych narzędzi . wśród nich znaleźć można menadżer Auto-Startu systemowego, funkcję usuwania zbędnych plików pozostawionych po instalacji programów, czyszczenia historii przeglądarek, pakietu Office oraz opcję bezpowrotnego kasowania plików i folderów
- tryb łowcy , zaznaczamy ikonkę programu , który chcemy usunąć a aplikacja jest wstanie rozpoznać w jaki sposób go usunąć
No cóż jednym słowem , wśród aplikacji tego typu Revo Uninstaller Pro jest the best :D
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Uzywam tego programu w wersji darmowej ale chcialbym ten program miec w pelnej wersji .Jest to program wspanialy do usuwania nichcianych programow i aplikacji .Jest programem bardzo przydatnym i bardzo by mi sie przydal do tego rodzaju czynnosci,zrobilbym sobie porzadek w swoim kompie z niechcianymi programami i wogole w systemie i ponad to bardzo bym byl zadowolony z tego programu ze posiadam tak wspanialy program jakim jest Revo Uninistaller PRO.
 

aungzeya38

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Hi,
thanks so much to chance in order to win Revo uninstaller license.
I would like to enter the contest because of i loved news software and always intend to test news software coming out . So i need reliable uninstaller like Revo . According to so many reviews regarding Revo , i take note that all of the writers impressed the funtion of the Revo and easy eliminate all traces of the uninstall softwares. So i tried again and again enter to so many Revo giveaways which held others site. Unfortunately i missed all of the chances. I am regular reader of the this Great site and Hope that this time i may be hitting one license. Pls consider to me for Revo one license.
Regards
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
320
Reakcje/Polubienia
47
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Często zaglądam na stronę "programy-za-darmo.tk", ściągam wiele fajnych, komercyjnych programów, które muszę przetestować. Niestety testowanie wiąże się z zaśmiecaniem komputera, a jak wiadomo "dodaj/usuń programy" tutaj się nie sprawdza. Używam wprawdzie darmowej wersji revo ale wystarczy tylko wejść na stronę producenta :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

aby samemu przekonać się dlaczego warto mieć wersję professional.
P.S. ...i mam dość tłumaczenia wszystkim w domu dlaczego znów przeinstalowałem system...
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Revo Uninstaller PRO - świetny program do kompletnej deinstalacji zainstalowanych programów. Najlepiej sprawdza się, gdy wrzucimy go na "świeży system", a dopiero potem instalujemy programy, aktualizacje itp.
Bardzo przydatny dla osób lubiących eksperymentować z nowymi programami, które /nierzadko w wersji Beta/ powodują destabilizację i problemy w PC. Z pomocą tej wersji programu można sobie na wiele pozwolić bez konieczności późniejszej reinstalacji całego systemu. Wiele czytałem na ten temat i myślę, że ten program wiedzie prym w swojej klasie i przerasta konkurencję pod względem możliwości. Życzę powodzenia w losowaniu wszystkim, którym ten program naprawdę się przyda ...
Zatem nieskromnie - sobie też ...
Pozdrawiam
:)
 

techniczny3

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Przez cały czas używam Revo Uninstaller na każdym komputerze na jakim pracuję. Nigdy nie używałem wersji PRO.
 

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Revo Uninstaller Pro jest to narzędzie przeznaczone do usuwania niechcianych aplikacji zainstalowanych w systemie. Wyróznia go przede wszystkim szybkość działania i kilka dodatkowych narzędzi uzupełniających deinstalację aplikacji. Posiada funkcję usuwania zbędnych plików pozostawionych po instalacji programów, czyszczenia historii przeglądarek, pakietu Office oraz opcję bezpowrotnego kasowania plików i folderów. Jest jednym słowem bardzo potrzebnym programem w naszym kompie. Jeżeli jest taka mozliwość to się piszę na lickę. Może teraz się uda!!!
 

korben

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
107
Reakcje/Polubienia
0
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Revo Uninstaller PRO dla systemów x64 - marzenie spełnione!
 

mmiki60

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Witam. Piszę się na konkursik bo to całkiem niezły programik do odinstalowywania, używam Revo Uninstaller jest świetny ale PRO to było by dopiero coś. A licencja dożywotnia - to extra!
Pozdrawiam
 

boniaszek

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Re: !|KONKURS WEEKENDOWY|! - Revo Uninstaller PRO - Giveaway

Revo Uninstaller to według mnie jeden z najlepszych programów usuwających zbędne programy z dysku. Dzięki wersji darmowej usuwałem programy które nie chciały się CAŁKOWICIE usunąć za pomocą dodaj/usuń programy. Wypełnia swoje zadanie znakomicie. Nie miałem styczności jeszcze z wersją PRO. Chciałbym aby mi przyznano licencje ze względu na to iż od dawna jestem userem wersji free. Uważam że wersja Pro będzie mi świetnie służyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry