Konkursy - propozycje programów

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
chciałbym konkurs gdzie do wygrania byłaby chmura 100 GB lub więcej.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
no niestety oszukałeś mnie kolego założyłem konto i dają 25 GB - szkoda zachodu na taką chmurę.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
juhuhu napisał:
no niestety oszukałeś mnie kolego założyłem konto i dają 25 GB - szkoda zachodu na taką chmurę.

Nie było w tym żadnej premedytacji. W momencie gdy ja zakładałem tam konto dostałem 1Tb i dalej tyle mam. W dodatku po wejściu na stronę jest wywalone na pół ekranu złotym fontem "25". Nie dało się domyślić, że tyle dostaniesz po założeniu konta?
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
niestety nie znam rosyjskiego i nic z tego nie rozumiem poszukuje chmury 100 gb w zrozumiałym dla mnie języku i po co zabierasz głoś jak nic nie masz do powiedzenia i po co ta dyskusja
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
juhuhu napisał:
niestety nie znam rosyjskiego i nic z tego nie rozumiem poszukuje chmury 100 gb w zrozumiałym dla mnie języku i po co zabierasz głoś jak nic nie masz do powiedzenia i po co ta dyskusja

Przepraszam mistrzu, że zmąciłem Twój błogi spokój. Miałem nadzieję, że Twój Google Translate oferuje tłumaczenie z rosyjskiego na nasz bo w mym jest ta funkcja ale skoro nie oferuję to jeszcze raz przepraszam za kłopot.
Jako że jestem człowiekiem pokoju :hippie nie odpowiem z agresją na Twój niemiły komentarz. Bo przecież gdybyś ruszył swoją łaskawą du** to byś coś znalazł. Np, to:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
albo 360gb:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ale z tego nie skorzystasz bo znowu trzeba użyć Google Translate a jak wiemy Twoja wersja tłumaczy tylko z polskiego na nasz. (Swoja drogą ściągnij nowszą wersje i zainstaluj :wariat ).
Pokój bracie :francuz
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
ktośtam napisał:

Jakie śmieszna , tyle, że to nie ja akakuje tylko jestem atakowany o to, że nie używam translatora i nie zamierzam go używać - ja tylko napisałem, że koleś mnie oszukał i już cała awantura co zresztą jest prawdą , bo wprowadził mnie w błąd.
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Panowie przypominam że to nie temat do dyskusji tylko do propozycji programów na konkursy.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Proponuję Hitman Pro , albo może uda się zdobyć na konkurs licencję Lifetime na któryś z tych pakietów AVG Internet Security albo ESET Smart Security :scratch :)
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Proponuję GoodSync Pro, bo nikt nie che mi odstąpić tej co wygrał. :dziwak
Po mojej wtopie z robieniem backupu wolę mieć coś sensowego.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
remool napisał:
Patrząc ostatnimi czasy w jakim kierunku zmierza nasze forum i wychodząc naprzeciw temu niespełnionemu i nieosiągalnemu w realnym świecie marzeniu niektórych członków forum postulowałbym za wejściówkami VIP do jakiegoś klubu Go Go a gdyby to jednak był dla nich za duży szok to może pozostańmy przy koncie premium na red tube :p :jezyk :klawik.
:dziwak Widzę, że kolega "remool" to luzak, ale podoba mi się pomysł. Popieram.
Miodzio byłoby, gdyby jakieś licki na Microsoft Office, czy Adobe Photoshop (mniejsza o wersję). A pewnie realniej i też fajnie byłoby ubiegać się o licencje do: Sandboxie, Hitman Pro, GoodSync Pro, Automapy, Keriver 1-Click Restore Pro, może jakieś kody do Rapideo, no i marzy mi się RollBack Rx. :yes master
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Ja proponuję Internet Download Manager :yes master
 
Do góry