Konkursy - propozycje programów

BestiaZBagienMyśli

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
31 Grudnia 2014
Posty
126
Reakcje/Polubienia
4
Easeus Todo Backup Workstation; Zemana Anti logger; Internet Cyclone. Takie moje małe sugestie. :ok
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Widzę że koledzy marzeniami żyją , bujają w obłokach o niebieskich migdałach myślą - tylko realne proszę Microsoft Office, czy Adobe Photoshop :p nie róbcie jaj se - większość tych firm nawet na maila ci nie odpowie - a co dopiero żebyś coś od nich dostał za free do konkursu
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
sheriff napisał:
Widzę że koledzy marzeniami żyją , bujają w obłokach o niebieskich migdałach myślą - tylko realne proszę Microsoft Office, czy Adobe Photoshop :p nie róbcie jaj se - większość tych firm nawet na maila ci nie odpowie - a co dopiero żebyś coś od nich dostał za free do konkursu
No wiem Szeryfie... sorki tzn. Szeryfie :dziwak Ale pomarzyć fajna rzecz... Dzielenie się marzeniami to przecież oznaka bliskości. :dziwak Zauważ jednak, że żeby nie robić stresu, podałem potem bardziej realne propozycje. Ale z drugiej strony sam pomyśl Szeryfie: 1. koleżanka Tofana rzuca propozycję GoodSync Pro, ja się przyłączam i co - następnego dnia kolega Organizator zarzuca konkurs z GoodSync Pro; :ok 2. wczoraj kolega Elvis_JXL proponuje Internet Download Manager, a dzisiaj Ty sam robisz na forum konkurs z tym świetnym softem :ok . A to tylko moje obserwacje z ostatnich 2 tygodni. Więc nie dziw się, że znowu zaczynam wierzyć w świętego Mikołaja i w to, że nie ma dla was rzeczy niemożliwych chłopaki. :dziwak Bo jak tak dalej pójdzie to za pól roku może być tak, że ktoś rzuca propozycję, a 10 minut później na forum jest konkurs z tym softem :p . No, ale jeśli muszę już w tym wątku stąpać po ziemi, to nie ma rady i z marzeniami przenoszę się do "Trochę pieprzu" :płacz :płacz :płacz
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Bardzo by mi zależało na licencji Mirilis Action - do zgrywania pulpitu - świetnie się sprawdza do nagrywania gameplayów oraz do nagrywania i przechwytywania zabezpieczonych treści video. Niestety miałem okazję korzystać tylko z wersji testowej.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
juhuhu napisał:
Bardzo by mi zależało na licencji Mirilis Action - do zgrywania pulpitu - świetnie się sprawdza do nagrywania gameplayów oraz do nagrywania i przechwytywania zabezpieczonych treści video. Niestety miałem okazję korzystać tylko z wersji testowej.

Niestety, to małe realne,może w przyszłości zmienią zdanie :scratch

odp od nich
Dziekujemy za kontakt, jednak w tej chwili nie podejmujemy wpolpracy z portalami w takim zakresie.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Zdążyłem zauważyć, że dużo łatwiej nawiązać współprace z zagranicznymi developerami, niż ze swoimi - ot takie "braterskie" podejście do tematu. Wyjątkiem tutaj jest zdecydowanie SecurityKiss ;)
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
artoor napisał:
Zdążyłem zauważyć, że dużo łatwiej nawiązać współprace z zagranicznymi developerami, niż ze swoimi - ot takie "braterskie" podejście do tematu. Wyjątkiem tutaj jest zdecydowanie SecurityKiss ;)

W pełni się zgadzam, choć nie powiem z polskim oddziałem F-Secure jakoś szybko się dogadałem
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
A ja proponuję urządzić konkurs z najlepszym programem do pobierania okładek i uzupełniania informacji o plikach muzycznych tj. Ashampoo MP3 Cover Finder z licencja na rok. A może uda się także namówić Amazon na jeden z głosów syntezatora IVOna?

Pozdrawiam
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Ja bym chętnie wziął udział w konkursie o
1. malwarebytes anti malware
2. jv16
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
PDF-XChange PRO
Kiedyś już były konkursy na ten program, to może uda się znowu załatwić :piwko
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Nie wiem, czy to w ogóle możliwe , ale przydałby się jakiś edytor pdf .

Foxit, nitro - to chyba nie ma szans, ale może nowy Soda PDF oni dawali giveway-e z poprzedniej wersji.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
juhuhu napisał:
Nie wiem, czy to w ogóle możliwe , ale przydałby się jakiś edytor pdf .

Foxit, nitro - to chyba nie ma szans, ale może nowy Soda PDF oni dawali giveway-e z poprzedniej wersji.


Powiem tak pisałem już tam kiedyś i bez odzewu u wszystkich trzech firm - juhuhu
 
Do góry