Malwarebytes 2022 vs. malware

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
219
Reakcje/Polubienia
56
Dodałem Kerish doktor do wyjątków w MBM i jest ok - zasygnalizowałem problem oni i tak nic nie robią.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Witam dziękuje @angellomichel387 za zorganizowanie kolejnego konkursu na Kerish Doctor !!
No niestety, ale Malwarebytes zablokował mi Kerish Doktor i nie działa ,myślę że w krótkim czasie problem rozwiążą !!
Mimo wszystko biorę udział w konkursie. ;)
Niestety jestem bardzo rozczarowany postawą autorów Kerish Doctor.Napisałem do nich na fb na priv i na ogólnym to widzę od prawie tygodnia zero odpowiedzi na priv a na ogólnym moje pytanie zostało usunięte. To ma być porządna firma ???.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Niestety jestem bardzo rozczarowany postawą autorów Kerish Doctor.Napisałem do nich na fb na priv i na ogólnym to widzę od prawie tygodnia zero odpowiedzi na priv a na ogólnym moje pytanie zostało usunięte. To ma być porządna firma ???.
Napisz do nich na maila.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18252
Reakcje/Polubienia
38557
Miasto
Gdzieś w Polsce
W poniedziałek czy wtorek, mbam znalazł u mnie siedem plików Kerish Doctor, które dodałem do pomijanych, następnie zaktualizowałem mbam i jest ok.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Hmm@Sorgi tu masz rację, ufać to najlepiej własnemu rozsądnemu podejściu do co niektórych działań programów w "automacie"... co do Firmy to akurat ten kawałek softu jest fajny i w odróżnieniu od innych "optymilizatorów" raczej nie czyni szkód, jednak ja używam go "ręcznie" czyli od czasu do czasu i z funkcją ograniczonego zaufania czyli lubię mieć kontrolę nad tym co się "robi"i jestem jak na razie już parę lat zadowolony z Kerish! Co do problemów jakie opisujesz no cóż, oba programy ingerują w istotne dla systemu struktury, czy winny jest Kerish czy MBM Ci nie odpowiem, podpowiem dla przykładu: instalując Eseta kazał usunąć działający w systemie HitmanPro Alert- dalej, kiedyś Kaspersky też nie tolerował obecności innych "wzmocnień ochronnych" i tych wyjątków jest nadal qpę :) Ma to też dobre strony, bo są przypadki że userzy instalują po kilka programów ochronnych czym zamulają kompa i powodują że programy nawzajem z sobą kolidują i w efekcie komputer muł i ochrony żadnej.Dodam że nie ma jak na razie softu który by "czuwał i korygował" poprawne działanie systemu jako całości, czego dowodem są no-stop "poprawki aktualizacje" ze strony M$ :) powodzenia z opanowaniem problemu być może lepiej zareaguje producent MBM.
 
Do góry