Mam problem i proszę o pomoc

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Jest 920 , przybyło ok 180 w 3 tygodnie, fajnie :ok
Został tylko tydzień. :zgon
p.s. Po co lajki? Podziękowania (z góry) są już w pierwszym poście. Chyba wystarczy.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Areopagita, szkoda że w tej chęci pisania, zabrakło Tobie (i nie tylko Tobie) zrozumienia tego co napisano.
Zdolność zrozumienia zapewne tutaj, ma związek z tym, że kogoś "z deczka" lubisz za bardzo. Twoja to jednak rzecz.
Mój wpis nie miał służyć mi ani komuś, w kogo to imieniu niby miałbym tu występować. To o czym napisałem jest faktem w obecnej rzeczywistości i powinno przyczynić się do większej inicjatywy ze strony zainteresowanego. Zamiast tego, za rok lub jeszcze w tym roku, będą kolejne "zebry". I chociaż jeszcze w ubiegłym już roku powstrzymywałem atakujących w jednym z tematów, po bliższym zapoznaniu się z tematem wspomnianych "zebr", mogę po niewczasie powiedzieć tylko mea culpa...*


*Wszystko co potrzeba by zrozumieć w czym rzecz, można znaleźć na tym forum i w sieci. Dlatego też gotowych linków nie podaję. Trwa to jednak od lat i to w formie pozbawionej dobrego smaku. Wspominanie więc tu o savoir-vivre jest wysoce nie na miejscu.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jeszcze tylko nieco ponad 50 subów i cel osiągnięty. Działamy :mistrzunio
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Jeszcze tylko nieco ponad 50 subów i cel osiągnięty. Działamy :mistrzunio


No właśnie, jeszcze 50 subów na takie forum :co jest? :wykrzyknik:wykrzyknik:wykrzyknik
No QWA, Panie i Panowie, kto nie korzystał z porad, tłumaczeń itd. itp. etc. Emmersa niech pierwszy rzuci kamieniem w (swój) monitor.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Sprawdzając statystyki forum zauważyłem że dużo użytkowników rejestruje się właśnie po spolszczenia @Emmers 'a a więc mają one wzięcie.Nie wiem czy jest taka możliwość na YouTube ale może jest jakaś opcja aby przed pobraniem spolszczenia wymagane było aby użytkownik subskrybował kanał :myśli2

Gdyby to było możliwe do ustawienia to już dawno @Emmers miałby 1k subskrypcji.
Inna opcja to kupno subskrypcji, widziałem coś takiego na alledrogo tylko nie wiem jak to wygląda w praktyce :scratch
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Kurcze sprawdziłem właśnie i jest 1013 subskrypcji na kanale @Emmers 'a :dancing:brawo:piwek:suuper:klawik:yahoo
JVRlXEq.jpg
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Sprawdzając statystyki forum zauważyłem że dużo użytkowników rejestruje się właśnie po spolszczenia @Emmers 'a a więc mają one wzięcie.Nie wiem czy jest taka możliwość na YouTube ale może jest jakaś opcja aby przed pobraniem spolszczenia wymagane było aby użytkownik subskrybował kanał :myśli2

Gdyby to było możliwe do ustawienia to już dawno @Emmers miałby 1k subskrypcji.
Inna opcja to kupno subskrypcji, widziałem coś takiego na alledrogo tylko nie wiem jak to wygląda w praktyce :scratch

Nie ma takiej opcji na YT.

Kupując suby na allegro nie kupujesz ich fizycznie tylko akcję reklamową promującą dany kanał. Jak masz szczęście to dostaniesz więcej subow a jak nie to....
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Jest teraz 1014 subskrypcji :zabawa , jest moc... do czasu, aż Google znowu podniesie próg subskrypcji.

Takie pytanie mi się urodziło, jaki był poprzedni minimalny próg subów i jak długo obowiązywał :??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Jest teraz 1014 subskrypcji :zabawa , jest moc... do czasu, aż Google znowu podniesie próg subskrypcji.

Takie pytanie mi się urodziło, jaki był poprzedni minimalny próg subów i jak długo obowiązywał :??

Jest już 1015 :yahoo
6499822fdc028.jpg


 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
:)
s0NIIqe.jpg
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Tak więc @Emmers konflikt z Youtube zażegnany i głowa już nie boli :) Przyszedł czas na tłumaczenia ;)
 
Do góry