Mam problem i proszę o pomoc

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Sub poleciał . Powodzenia.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Emmers, zaraz się biorę do oglądania. Zawsze robiłeś tu świetną robotę. Mam nadzieję, że uda Ci się!
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
170
Reakcje/Polubienia
73
Masz odemnie następne 913. Pozdrawiam.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Na razie jest już 760 subskrypcji na koncie Emmersa. Brakuje jeszcze tylko 241.
A do końca miesiąca pozostało już tylko kilkanaście dni.

Forumowicze! Walczymy z czasem, z biurokracją YouTube po to, aby Emmers miał fundusze na internet i prąd do kompa.
To jest potrzebne, by nadal mógł nam robić dobre spolszczenia. Nas kosztuje to tylko chwila czasu...
Do boju !!
P.S. Jak dacie suba na YouTube na kanale Emmersa, to napiszcie posta i ile jeszcze brakuje do tysiąca subskrypcji.

Z góry Serdeczne Dzięki!

Wczoraj przeczytałem o kłopocie Emmersa (rzadko tu wpadam ostatnio). Widzę, że pomagamy dzielnie (od wpisu Ryśka weszło 150 subs), ale brakuje jeszcze około 90 subskrypcji. Może warto, aby Ci z nas, którzy mają twitter wrzucili tweety z linkami do subskrypcji oraz jego 3 playlist. Sam tak zrobiłem. Pomóżmy koledze, który należy do grona osób najbardziej zasłużonych i pomocnych. Pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza starych dyskutantów, trzymam kciuki za Emmersa, aby przekroczył ten 1000 subskrypcji.

Areopagita
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
jak widać powyżej youtube kiepsko zlicza (913)
jak wrzucałem z 4 kont rodziny to nie widziałem żeby w cyferkach coś przybywało
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Wystarczyłoby żeby Emmers napisał kto dał mu suba a później go cofnął bo zapewne i takie historie miały miejsce.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Ja suba nie dałem więc nie o mnie w tym co napiszę chodzi...
Ogólnie przyjętym zwyczajem na tego typu (i nie tylko) forach internetowych jest to, że osoba dla której ma coś znaczenie, z czymś się zgadza, coś lubi... dziękuje, udziela pochwały, "daje łapkę w górę", "daje soga", "lajkuje", "polubia"... A zwłaszcza czyni to osoba, której na czymś naprawdę zależy!
Widzę, że naprawdę dużo osób tutaj chce pomóc.. nie widziałem jednak aby osoba najbardziej tymi wszystkimi altruistycznymi - jak mniemam - działaniami zainteresowana, czyli Emmers, skorzystał z przyjętej na tym forum formy wyrażenia swojej wdzięczności za to całe zaangażowanie innych.
Spotkałem się już niejednokrotnie z takimi reakcjami na portalach społecznościowych, że ludzie najzwyczajniej odwzajemniają taki brak zainteresowania cofając niejako wcześniejszą decyzję, mimo swojej wcześniejszej przychylności. Nie wiem dlaczego - albo i wiem - ale ja się temu wcale nie dziwię.
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Witam,też dałem Suba i jest już 917,powodzenia dla kolegi Emmersa
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja suba nie dałem więc nie o mnie w tym co napiszę chodzi...
Ogólnie przyjętym zwyczajem na tego typu (i nie tylko) forach internetowych jest to, że osoba dla której ma coś znaczenie, z czymś się zgadza, coś lubi... dziękuje, udziela pochwały, "daje łapkę w górę", "daje soga", "lajkuje", "polubia"... A zwłaszcza czyni to osoba, której na czymś naprawdę zależy!
Widzę, że naprawdę dużo osób tutaj chce pomóc.. nie widziałem jednak aby osoba najbardziej tymi wszystkimi altruistycznymi - jak mniemam - działaniami zainteresowana, czyli Emmers, skorzystał z przyjętej na tym forum formy wyrażenia swojej wdzięczności za to całe zaangażowanie innych.
Spotkałem się już niejednokrotnie z takimi reakcjami na portalach społecznościowych, że ludzie najzwyczajniej odwzajemniają taki brak zainteresowania cofając niejako wcześniejszą decyzję, mimo swojej wcześniejszej przychylności. Nie wiem dlaczego - albo i wiem - ale ja się temu wcale nie dziwię.

To też zależy od ludzi jak traktuję te całe "lajki". Ja dałem Ememrsowi suba ale nie musi mi dawać tego lajka bo mi to do niczego nie jest potrzebne. Nie wypłacę ich z bankomatu ani też (jako materialista) nie zamienię na nic wartościowego. Są osoby, dla których to są ważne rzeczy a nawet tacy co domagają się tego typu dowartościowania i piszą, że za ich pomoc wypadałoby "polubić".

Może to kwestia braku wspomnianego dowartościowania w życiu. No sam nie wiem :p
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Nie trzeba zaraz iść w taką skrajność, jednak dla mnie postawa zainteresowanego, jest skrajnością idącą z kolei w drugą stronę.
Poza tym, jeżeli tego rodzaju postawa ma jakiś wymiar wychowawczy, to proponuję całkowitą zmianę profilu prowadzonego kanału.

Ze swojej strony tylko tu dodam - a nuż i widelec, ktoś może zrozumie - że mam od jakiegoś czasu inne konto Google niż to z którego korzystam na forach. Na plus.google o profilu publicznym umieściłem tylko 4 wpisy i mam kilkadziesiąt (ostatnio było jak pamiętam ponad 60 000) tysięcy odwiedzin. Nie wiem o co chodzi bo wpisy nic szczególnego nie zawierają, nie są polityczne ani jakieś podejrzane, nie są też zabawne... Nazwa konta też nie jest specjalną. Ostatni z tych wpisów za niedługo będzie miał 2 lata. Konto prawie porzucone, takie śmieciowe...
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Nie trzeba zaraz iść w taką skrajność, jednak dla mnie postawa zainteresowanego, jest skrajnością idącą z kolei w drugą stronę.
Poza tym, jeżeli tego rodzaju postawa ma jakiś wymiar wychowawczy, to proponuję całkowitą zmianę profilu prowadzonego kanału.

Ze swojej strony tylko tu dodam - a nuż i widelec, ktoś może zrozumie - że mam od jakiegoś czasu inne konto Google niż to z którego korzystam na forach. Na plus.google o profilu publicznym umieściłem tylko 4 wpisy i mam kilkadziesiąt (ostatnio było jak pamiętam ponad 60 000) tysięcy odwiedzin. Nie wiem o co chodzi bo wpisy nic szczególnego nie zawierają, nie są polityczne ani jakieś podejrzane, nie są też zabawne... Nazwa konta też nie jest specjalną. Ostatni z tych wpisów za niedługo będzie miał 2 lata. Konto prawie porzucone, takie śmieciowe...

Jarom, Twoje 2 wpisy można rozumieć tak, że kogoś z deczka nie lubisz, masz tendencje wychowawcze, doradzasz za darmo, a jednocześnie masz świetne wpisy i to na śmieciowym (!) koncie. Ze względu na 4 należą Ci się gratulacje, doradzanie zmiany profilu na YT chyba nie było zamówione, pierwsza rzecz raczej nie do pochwały, zaś druga - czyli upominanie Emmersa, aby dziękował - czyli główny cel Twego wpisu, nie mam pewności jak to ocenić. Ale skoro Ty oceniasz, to i ja spróbuję. Powiem tak, podziękowania są zawsze na miejscu. Dyskusyjne jest jednak czy należy tego domagać się publicznie, w dodatku w imieniu innych, no i zwłaszcza w tym wątku. (Bo to przeciwne prośbie Emmersa). Nie mam tu zdania. Widać dla Ciebie to sprawa ważna, bo w 2 miejscach/wpisach to sugerujesz.

Pomaga się za darmo - nie jest to sprawą sprawiedliwości, tylko bezinteresowności, życzliwości. Podziękowania - jak napisałem - są zawsze na miejscu, bo grzeczne, ale od ewentualnego beneficjenta - dziękującego zależy czy i jak oraz kiedy to zrobi. Emmersa znam z jego działań na forum od lat, wiem jaki jest, bo swego czasu sporo tu bywałem i pamiętam, że zawsze pomagał z softem, z przyjemnością się mu odwdzięczam tym kliknięciem (zresztą mam kilka kont, z każdego subskrybuję i zachęcam innych - to jest dla nas drobiazg, kilka chwil, dla niego coś więcej). Zachęcam też innych, którzy jeszcze tego nie zrobili, aby pomogli Koledze. Bez względu na to czy dostaną za to podziękowanie w postaci lajka czy nie. Warto mu pomóc bezwarunkowo. Będą mieli dobry uczynek w niebie zapisany. To dopiero bonus.

Pozdrawiam wszystkich, w tym szczególnie miłośnika savoir-vivre'u.

Areopagita
 
Do góry