Metro 2033 za darmo

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Promocja jest na Facebooku.
Należy polubić stronę. Następnie kliknąć na Reedem code. Pojawi się okno aplikacji Metro 2003. Należy zainstalować aplikację na Facebooku.Odświeżyć stronę i dostajemy klucz na Steam.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Gra jest z polskimi napisami zmieniamy w opcjach gry.

Powodzenia :francuz
 
:suuper
 
Extra ! książkę Metro2033 i 2034 łykłem moment. Zobaczymy jak gierka :gracz . Dzięki za info :piwko
 
We are experience heavy volume. Please try again in a couple of minutes. to mi wyskakuje a wam?
 
PreAlien2009, mnie wyświetla się normalnie, tak jak powinno.

DX1hv.png


Jeśli chcesz to wyślę Ci kod na PW bo mnie jest nie potrzebny.
Chcesz?
 
Gierka niezła (szkoda, że kupiłem wcześniej na steamie), ale książka lepsz :) Co nie zmienia faktu, że jak za darmo to brać i się nie zastanawiać :D
 
viper218 napisał:
Gierka niezła (szkoda, że kupiłem wcześniej na steamie), ale książka lepsz :) Co nie zmienia faktu, że jak za darmo to brać i się nie zastanawiać :D
Gierka fajna...ale książka znudziła mnie na śmierć...Kornew z Łukjanienką biją tego Głuchowskiego na łeb.
 
Mi też nie działa
 
Chyba się nie załapaliśmy. Link wyżej też nie działa.

@Edit
Podobno żeby strona działała trzeba mieć konto na facebooku i ukończone 18 lat w profilu.
 
lord napisał:
Chyba się nie załapaliśmy. Link wyżej też nie działa.

@Edit
Podobno żeby strona działała trzeba mieć konto na facebooku i ukończone 18 lat w profilu.

Posiadanie konta na Facebooku jest wymogiem do otrzymania klucza. A założenie anonimowego Facebooka i ustawienia daty na np. 20 to żaden problem, zawsze konto można skasować po otrzymaniu klucza.
 
Back
Do góry