Obchody Święta Niepodległości 2013

A

Anonymous

marsellus napisał:
Moim zdaniem organizatorzy dali pupy bo powinni odsiać te śmieci od reszty. Albo robimy imprezę rodzinna i wszyscy są aniołkami, albo umawiamy się na totalna demolke.

BTW3. Dobre dwa momenty wychwyciłem w telewizorni:
1. Strzelają petardy- redaktorka w studiu "wybuchają ładunki" :szydera
2. Policjant tłucze jakiegoś gościa między samochodami- redaktor "o mamy chyba akcję reanimacyjną" :szydera
Marsellus...karwasz twarz...jak Ty sobie to wyobrażasz :eek: ? Mieli ustawić bramki,zatrudnić psychologów i każdemu z 50 000 uczestników zrobić test : będziesz spokojnie manifestował czy przyjechałeś dymić ?.
Przecież to jest awykonalne przy takiej liczbie uczestników :papież
Co do dziennikarzy...to te Judaszowe srebrniki które im rzucają za szerzenie fałszu tak im mieszają w główkach,że plącze im się język :dziwak

Areopagita :

Dopadła Cię jesienna chandra ? Bo coś wyczuwam za dużo melancholii w Twoich słowach...
BTW.Widzę pod pomnikiem pomordowanych stoczniowców zdjęcie Anny Solidarność...to dobrze,że ludzie o Niej pamiętają.
 
A

Anonymous

Na wstępie zaznaczam, że nie wierzę w to, że wśród kilkudziesięciu tysięcy ludzi na Marszu (różne źródła inaczej podają) nie znalazło się paru osłów, którzy zachowywali się źle. Na pewno byli. Ale w tych jękach o 120 tys. zł strat wszyscy zapomnieliśmy jakby o drugim wydarzeniu, które tego dnia miało miejsce. Był szczyt klimatyczny? Był.
Byli antyglobaliści, anarchiści, lewacy? Nie było?? Przypomnijcie sobie jak wyglądały stolice innych państw po ich "przejściu" przez miasto. Zero pytań.
Marsellus bardzo celnie podał przykład "dotacji" dla koncertu podstarzałej Madonny. 120 tys. zł strat (nie wiadomo przez kogo spowodowanych) i wielki płacz ile za to można zrobić inwestycji. A ile można za 5 mln zł ?? Tu jakoś lamentu nie ma. Dziękuję, dobranoc. :klawik.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36199
Reakcje/Polubienia
25315
Miasto
Trololololo
Mój komentarz :jezyk

0:35 - :mistrzunio
 
A

Anonymous

OXY-elegancka scena z Jokerem :ok ale jak mamy rozumieć tę symbolikę w odniesieniu do Marszu Niepodległości :scratch

Trasa S8 od strony Poznania...10.XI.2013...wjazd zbrojnego ramienia POpaprańców do Warszawy :wariat :

 
A

Anonymous

longinus napisał:
Rosjanie obrzucili polską ambasadę racami i kamieniami. Pojawił się też transparent: "Rosja od Warszawy do Portu Artura!".
Do zobaczenia za rok przy Belwederskiej 49 :francuz .
 

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
01-png

:k...... :mad: :fakolec
 
A

Anonymous

Wiśniewski to zwykły łach...wrócił z po latach z niebytu,przefarbował włoski i znowu próbuje zaistnieć tym razem przy pomocy wypisywania fantasmagorii i obrażania innych.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Ja tu nie politycznie ale tak po prostu, ludzko bo mi stanęło coś na żołądku czy gdzieś tam...

programexe napisał:

W przypadku tego kalibru wypowiedzi, trzeba się najpierw zastanowić, czy dana osoba ma w ogóle prawo do formułowania wypowiedzi w tej sprawie?
Czy osoba którą można bez dwóch zdań umieścić w tym samym przedziale moralnym co Katarzynę Waśniewską, jest właściwym autorytetem moralnym by to czynić?
Bo nawet większość rynsztokowych żuli których obserwuję, ma więcej przyzwoitości w sobie niż on.

Przepraszam naszych rodaków z Polski i Polskę za tę jego wypowiedź... Wybaczcie. To nie polscy bandyci - jak to indywiduum raczyło rzygnąć - to tacy jak on. Przyznaję z upokorzeniem włącznie. Wiem, że to się jeszcze nie raz powtórzy...

Jest mi naprawdę wstyd.


Bo choć - jak mówi poeta - Są w ojczyźnie rachunki krzywd, to w pewnych kwestiach nie powinno być podziału i różnicy zdań. Naród który tego nie rozumie, to naród który nie ma szacunku sam dla siebie.

Kiedy przyjdą podpalić dom,
Jeśli ci zechcą go zapaskudzić,
To nie czekaj, aż zbudzi cię dzwon,
Bo się z ręką w nocniku obudzisz.

Czas odnowy, dla brudu pogardy,
Gdy dom sprząta się, myje i wietrzy,
Wciąż próbują nam naszczać do farby,
Jak takiego w łeb pałą nie zdzielić...?

Będą słali ulotki, instrukcje,
Opowiadać rzeczy i takie,
Że widzieli tu kontrrewolucję
Pełzającą pospołu z kułakiem.

Trza nam wytrwać w działaniu i trosce
I uważać, bo sprawa to drańska,
Lecz za dłonią wyciągniętą ku Polsce
W mordę lać, choćby była słowiańska!

Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
Nadszedł czas, że pospłacać je trzeba,
Bo już w twarz nam nie będzie pluł nikt,
Choć publicznie by potem ubolewał.


I nie trzeba obstawiać się wojskiem,
Bo bez sensu dziś taka robota,
Lecz w tę dupę wypiętą na Polskę
Kopa dać, choćby była ze złota!

Od początku znów zacząć nam przyszło
I choć nieraz ku temu był sprzeciw,
Przyjdą czasy, że w kraju nad Wisłą
Będą mieszkać polscy poeci.

I nie spadnie nam z głowy korona,
Gdy tej zgrai, co Polski by chciała,
Nie będziemy cytować Cambronne’a,
Lecz powiemy: „Uo, takiego wała!”

 
A

Anonymous

O co chodzi z tą tęczą ??
Którego kanału nie włączę to słyszę o sprawcach spalenia : dzicz,prymitywy,chamy.Nic z tego nie rozumiem...
Kto to widział,żeby w stolicy katolickiego (częściowo) kraju montować instalacje utożsamiające się z wynaturzeniami seksualnymi :eek: .
Na WSI24 podczas Marszu Niepodległości przytaczali jakąś scenkę : dziewczynka pyta Mamusi podczas wybuchów petard : "czy to już wojna" ?
A jak analogicznie ta sama dziewczynka zapyta : "Mamusiu co to za tęcza ?" To co Mamusia odpowie ? Córeczko to symbol dwóch panów którzy się pieszczą w łóżku :szydera .
Koniec świata.Ale jakoś tym się nie przejmują...jak to może destrukcyjnie wpłynąć na osobowość dziecka.
Pozakładali jakieś fanpejdże na fejsie,że kochają tęczę...a przecież wiadomo,że cyklicznie będzie podpalana.
Jak już koniecznie musi stać to nie mądrzej byłoby przenieść ją do Puszczy Kampinoskiej czy Borów Tucholskich ?
 
A

Anonymous

Po co szpecić Puszczę czy Bory? Niech sobie ją zamontują w Pałacu Prezydenckim. :klawik.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
Pozakładali jakieś fanpejdże na fejsie,że kochają tęczę...a przecież wiadomo,że cyklicznie będzie podpalana.
Jak już koniecznie musi stać to nie mądrzej byłoby przenieść ją do Puszczy Kampinoskiej czy Borów Tucholskich ?
Prędzej kolejny meczet tam powstanie, niż oni z tej tęczy zrezygnują.

viper218 napisał:
Po co szpecić Puszczę czy Bory? Niech sobie ją zamontują w Pałacu Prezydenckim. :klawik.
To samo chciałem rzec.
Nie po to w takie miejsca normalny człowiek się udaje, żeby sobie ciśnienie tam podnosić.
Niech sobie tę tęczę postawią tam gdzie jest odpowiednie dla niej miejsce, czyli gdzieś przy budynku sejmu.

Chyba już w całej Europie dbają o to, żeby nie obrażać uczuć religijnych wyznawców islamu. I robią to sami z siebie. Czy tylko mi się wydaje, że w tym przypadku i tej sytuacji jest coś nie hallo? Tu nie chodzi tylko o "tęczę".
Miejsce gdzie z takim uporem to robią, nie jest przypadkowe. To jest atak przeciwko pewnym symbolom i wartościom, które od wieków są częścią polskości.
Dlaczego tzw. Kościół w Polsce milczy, a ci co coś tam próbują robić, robią to jakby nieoficjalnie!? Dlaczego milczy w tej sprawie Watykan!!?
To też nie jest przypadkowe. To sprawa układów i polityki prowadzonej przez tę instytucję.
Niech nikt nie myśli że to przypadek lub jakaś bezsilność z ich strony.
Do tych wojujących z "tęczami" i wszystkim co tęczopodobne; już lata temu zostaliście sprzedani.
Zostaliście/Zostaliśmy sami z tymi wszystkimi waszymi/naszymi wojenkami. :(
 
A

Anonymous

graf napisał:
Chyba już w całej Europie dbają o to, żeby nie obrażać uczuć religijnych wyznawców islamu. I robią to sami z siebie. Czy tylko mi się wydaje, że w tym przypadku i tej sytuacji jest coś nie hallo? Tu nie chodzi tylko o "tęczę".
Miejsce gdzie z takim uporem to robią, nie jest przypadkowe. To jest atak przeciwko pewnym symbolom i wartościom, które od wieków są częścią polskości.
Dlaczego tzw. Kościół w Polsce milczy, a ci co coś tam próbują robić, robią to jakby nieoficjalnie!? Dlaczego milczy w tej sprawie Watykan!!?
To też nie jest przypadkowe. To sprawa układów i polityki prowadzonej przez tę instytucję.
Niech nikt nie myśli że to przypadek lub jakaś bezsilność z ich strony.
Do tych wojujących z "tęczami" i wszystkim co tęczopodobne; już lata temu zostaliście sprzedani.
Zostaliście/Zostaliśmy sami z tymi wszystkimi waszymi/naszymi wojenkami. :(
Karwasz twarz Grafie nie bardzo ogarniam Twój przekaz...jaki islam ?? W Polsce ??
No wiem,że są dwie Polski : Nasza moherowa i ich lemingowa...ale Ty piszesz chyba o jakiejś trzeciej której ja nie potrafię zidentyfikować :dziwak .
We Wrocku jest multum arabskich studentów...ale nigdy nie zauważyłem,żeby propagowali jakiś islam...a słuch i wzrok mam jeszcze dobry.
Co do tego,że zostaliśmy sprzedani to fakt...ale : nie miała baba kłopotu kupiła sobie prosię :wariat czyli w wolnym tłumaczeniu : nie trzeba było w referendum głosować za akcesem do UE.
Ale z drugiej strony w każdych warunkach można sobie stworzyć swój mały piękny świat...polecam obejrzenie filmu : La Vita è bella (1997).
O chociażby taki jaki istniał,przez kilka godzin w Wawie :

:hippie
 
A

Anonymous

A w Głogowie mają taki most. Spalić nie można, jedynie wyburzenie lub przemalowanie :dziwak

2160202m.jpg
 
Do góry