Obchody Święta Niepodległości 2013

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Hornet napisał:
O co chodzi z tą tęczą ??
Koniec świata.Ale jakoś tym się nie przejmują...jak to może destrukcyjnie wpłynąć na osobowość dziecka.
Pozakładali jakieś fanpejdże na fejsie,że kochają tęczę...a przecież wiadomo,że cyklicznie będzie podpalana.
Jak już koniecznie musi stać to nie mądrzej byłoby przenieść ją do Puszczy Kampinoskiej czy Borów Tucholskich ?

No no no. Zostawcie Puszczę i Bory Tucholskie w spokoju :) My tam i tu gejowskiej tęczy nie potrzebujemy!
A poza tym, niech nam geje oddadzą tęczę!!!

:dziwak

Hornet, nastroje mam minorowe, bo jakie mam mieć w naszym kraju, przecież się na rzeczywistość nie obrażę, to jedynie się mogę trochę smucić, bo mi wkrótce dzieci zaczną samodzielne życie, a perspektywy średnie. Gdyby nie to, że przemocą się brzydzę (zazwyczaj :dziwak ), to bym niektórym w .... nakopał. Ale co by to dało? Tutaj trzeba tworzyć możliwości, państwo budować, odzyskać to co stracone, np. banki, przemysł, samodzielność jako taką. A nasi rządzący mówią więcej Eurokołchozu, więcej Niemiec i jeszcze by chcieli oddać niezależność NBP i jego złoto (gdzie ono jest?) urzędasom z Brukseli, przez co automatycznie na dotacjach unijnych wyjdziemy na minus biorąc pod uwagę cośmy dostali i wpłacili.

Marsze marszami, to jest ważne i może trochę naród się, w jakiejś części przebudzi. Ale problemem jest olbrzymia bierność polityczna i apatia polityczna Polaków - patrz referenda - chyba jedynym ważnym było to w Elblągu - znajdą się tacy co chcą demokracji bezpośredniej - ale ich jest garstka, a reszta i tak woli w domu siedzieć, bo woda w kranie ciepła jest; jeżeli to się nie zmieni, to będzie trudno ten kraj zbudować. Rozmontować, sprzedać, uczynić życie, pracę, interes trudnym i zależnym od tysięcy przepisów, narobić długów 1000 razy takich jak Gierek, to już zrobiono i robi się łatwo. Ale w druga stronę, pozytywnie - jest trudniej. A 2 mln aktywnych wyjechało, aby się pauperyzować na wyższym poziomie niż w kraju, taka tu bieda. Ma wyjechać jeszcze około 0,5 mln. Kto zostanie do pracy? Kto urodzi nowe pokolenie, tu w Polsce? Więc to nie o jesień chodzi i poziom serotoniny :) tego mi nie brak.

No cóż, taki chyba nasz los, że musi być najpierw beznadziejnie, żeby było znośnie.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ale po tym filmie co wkleiłeś, z ta piosenką rapującą, to od razu nadzieja rośnie. Może jednak mamy szanse na Polskę? Może Polacy o Nią powalczą, o siebie?

:friends
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
graf napisał:
Hornet napisał:
Z ich religią ?
Skoro mowa w podanym przykładzie jest o islamie, to chyba oczywiste jest z jaką religią.

Tak wracając do tematu...
tecza_pap_600.jpeg


„Czyj ten kraj?” – pytał niegdyś w słynnym sejmowym przemówieniu Jan Olszewski, tuż przed upadkiem stworzonego przez siebie rządu. „Czyja ta tęcza?” – pytają warszawiacy, a Julita Wójcik zdecydowanie odpowiada: moja i twoja. Nasza i wasza.
Źródło: natemat.pl

Na pewno ona ani była ani kiedykolwiek będzie moja!

Wczoraj, tj. 11 listopada 2013 r. w Warszawie, po raz kolejny spłonął symbol promujący środowiska homoseksualne, czyli słynna tęcza.

Jeszcze do 1 listopada stała w części spalona, ale przed Świętem Niepodległości została odnowiona. Kosztowało to 60 tys. złotych. Wydano tak dużą sumę pieniędzy, bo użyto materiałów podobno niepalnych. Jak widać, spłonęły bardzo dobrze i bardzo szybko. Do incydentu doszło poza trasą Marszu Niepodległości. Przed samym zajściem miały miejsce prowokacje osób popierających homoseksualizm. W związku z tym nasuwają się pytania: Dlaczego nasze pieniądze idą na promocję środowisk, z którymi utożsamia się niewielki promil obywateli w Polsce? Nie powinno być tak, że promuje się wartości, które są wspólne dla większości? Czy istotą demokracji nie jest to, że wola większości ma znaczenie?
Źródło: wmeritum.pl

Wiadoma tęcza na Placu Zbawiciela tuż obok Kościoła Najświętszego Zbawiciela.
Czy tu trzeba jeszcze cokolwiek tłumaczyć? :ireful


E tam, Graf, ja myślę, że środowiska homoseksualne po prostu podświadomie przypominają Bogu, że obiecał, że drugiego potopu już nie będzie, a tęczę tak blisko kościoła ustawiają, żeby nie było, że nie zauważy!

:yahoo :yahoo :yahoo
 
A

Anonymous

Areopagita napisał:
Hornet, nastroje mam minorowe, bo jakie mam mieć w naszym kraju, przecież się na rzeczywistość nie obrażę, to jedynie się mogę trochę smucić, bo mi wkrótce dzieci zaczną samodzielne życie, a perspektywy średnie. Gdyby nie to, że przemocą się brzydzę (zazwyczaj :dziwak ), to bym niektórym w .... nakopał. Ale co by to dało? Tutaj trzeba tworzyć możliwości, państwo budować, odzyskać to co stracone, np. banki, przemysł, samodzielność jako taką. A nasi rządzący mówią więcej Eurokołchozu, więcej Niemiec i jeszcze by chcieli oddać niezależność NBP i jego złoto (gdzie ono jest?) urzędasom z Brukseli, przez co automatycznie na dotacjach unijnych wyjdziemy na minus biorąc pod uwagę cośmy dostali i wpłacili.

Marsze marszami, to jest ważne i może trochę naród się, w jakiejś części przebudzi. Ale problemem jest olbrzymia bierność polityczna i apatia polityczna Polaków - patrz referenda - chyba jedynym ważnym było to w Elblągu - znajdą się tacy co chcą demokracji bezpośredniej - ale ich jest garstka, a reszta i tak woli w domu siedzieć, bo woda w kranie ciepła jest; jeżeli to się nie zmieni, to będzie trudno ten kraj zbudować. Rozmontować, sprzedać, uczynić życie, pracę, interes trudnym i zależnym od tysięcy przepisów, narobić długów 1000 razy takich jak Gierek, to już zrobiono i robi się łatwo. Ale w druga stronę, pozytywnie - jest trudniej. A 2 mln aktywnych wyjechało, aby się pauperyzować na wyższym poziomie niż w kraju, taka tu bieda. Ma wyjechać jeszcze około 0,5 mln. Kto zostanie do pracy? Kto urodzi nowe pokolenie, tu w Polsce? Więc to nie o jesień chodzi i poziom serotoniny :) tego mi nie brak.

No cóż, taki chyba nasz los, że musi być najpierw beznadziejnie, żeby było znośnie.
Areopagita-jak sam wiesz...trzeba się pozytywnie programować,o wszystkim co w życiu robimy : każdej decyzji,każdej czynności,każdym kroku...decydują impulsy płynące z mózgu.
Dlatego pomimo ciężkiego terminu,trzeba (przynajmniej od czasu do czasu),zmusić się do optymistycznego patrzenia na otaczającą nas rzeczywistość...tak dla higieny psychicznej i żeby mieć więcej wewnętrznych sił do dalszej działalności i walki z Siłami Zła.
Bo nic tak nie niszczy wiary i inicjatywy jak marazm i zwątpienie.
W końcu :
Przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy Tuska :hippie

Niezbyt ich lubię...ale ten filmik naprawdę im się udał.Lekko i przyjemnie.
Gościu gada z ks.Lemańskim,Tuskiem i Chuckiem Norrisem :szydera



Jak się podoba awantura ?
Zajebiście,jest ! Specjalnie po to przyszedłem,żeby nakręcić to co tu się dzieje.
I udało się ? Sukces pełen ?
Dokładnie : udało się.Jest super.
Dzięki !
:ok

Coś tam się jara.Coś się zjarało ? Macie jakieś newsy ?
Tak.Trochę się zjarało...tęcza ze wstydu.
:szydera
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10034
Reakcje/Polubienia
10670
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Wyluzujcie już z tym marszem bo Wam te patriotyczne żyłki pękną.

 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
al_arsen napisał:
Wyluzujcie już z tym marszem bo Wam te patriotyczne żyłki pękną.

Wykrakałeś Al Arsen, dzisiaj jak z pracy wracałem, to ludzie jakoś tak dziwnie patrzyli. W domu od razu do lustra, patrzę, a tam akurat ta patriotyczna cała rozwalona :(

W każdym razie dzięki, zawsze to dobrze wiedzieć, że ktoś o Tobie myśli, troszczy się, o ciśnienie dba! Rozczuliłeś mnie - ślę całuski.

:kiss :kiss :kiss

Ps. Muza fantastyczna, puszczam ją od lat jak kręcę kółkiem, byle nie pod górkę. Tam trzeba rocka.
 
A

Anonymous

Ciekawe czy tym którym gul skacze gdy słyszą o patriotyźmie, również polski chleb jutro na śniadanie nie posmakuje :scratch
 
A

Anonymous

al_arsen napisał:
Wyluzujcie już z tym marszem bo Wam te patriotyczne żyłki pękną.
Al_arsen-i po co te złośliwości ?? Gdybym chciał odpłacić pięknym za nadobne to bym napisał : gorszy od pękniętej żyłki jest zlasowany mózg ale ponieważ jestem człowiekiem kompromisu to tego nie napiszę.
Co do problemów z nadwagą nieżyjącego wokalisty z zamieszczonego przez Ciebie teledysku... : nie żryj po osiemnastej i uprawiaj jakiś sport wysiłkowy trzy razy w tygodniu...daję słowo : elegancko polecisz na wadze.
A wracając do meritum sprawy...jeżeli nie podobają Ci się Marsze w Dniu Niepodległości (czytaj : Polska),to przecież cały świat stoi otworem.
Możesz se bryknąć chociażby do takiej Danii,gdzie ludzie żyją naprawdę elegancko.Albo do Niemiec...potrzebują bardzo dużo osób do opieki nad starszymi osobami...a jak będziesz miał szczęście to i trafisz na jakiegoś byłego członka Die Schutzstaffel i łykniesz trochę historii.
Słyszałem również,że wiele osób chwali sobie sprzątanie domów w Tel Avivie...dobry klimat i piękne widoki.
Czyli jak widzisz : do koloru do wyboru :hippie .
 
A

Anonymous

Po 2 latach wyroki za podpalenie wozu TVN podczas Marszu Niepodległości 2011.
Tylko o jednym ani słowa: żaden ze skazanych nie jest narodowcem ani nawet kibicem.

Wyrok (nieprawomocny) jest niezwykle surowy: kilka miesięcy temu za śmiertelne pobicie 17-latka sąd wymierzył trójce oskarżonych kary po 2 lata pozbawienia wolności - ale w zawieszeniu na 5 lat. Okazuje się więc, że wóz TVN jest dziś cenniejszy niż ludzkie życie.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

slawektor napisał:
Po 2 latach wyroki za podpalenie wozu TVN podczas Marszu Niepodległości 2011.
Tylko o jednym ani słowa: żaden ze skazanych nie jest narodowcem ani nawet kibicem.
Cóż Slawektor-co innego kogoś śmiertelnie pobić a co innego podpalić wóz WSI24...Układ czuwa,Układ broni :szef
To ma być przykład i przestroga na przyszłość...zastraszanie to metoda stara jak świat ale do perfekcji doprowadzili ją ci którzy tu przybyli ze wschodu w 44 r. na czołgach.Ich obecni kontynuatorzy i spadkobiercy widać dobrze odrobili lekcję.
 
A

Anonymous

Ruskie już sobie obliczyli straty po zajściach pod ambasadą :

Wypowiedź przedstawicielki ambasady Walerii Pierżynskiej przytoczyła agencja ITAR-TASS. Ambasada Rosji w Polsce podliczyła straty, jakie poniosła w czasie burd 11 listopada, kiedy w czasie Marszu Niepodległości kilku chuliganów obrzuciło teren ambasady racami, kamieniami i petardami. To 11 tysięcy dolarów - powiedziała attache prasowa placówki.

Skoro są tacy sumienni w rachunkach to niech teraz ładnie porachują i zaczną wypłacać rodzinom poszkodowanych ekwiwalenty za to :

AAZ1xEh.png
 
Do góry