Obchody Święta Niepodległości 2013

ayana

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
O co chodzi z tą tęczą ??
Którego kanału nie włączę to słyszę o sprawcach spalenia : dzicz,prymitywy,chamy.Nic z tego nie rozumiem...
Kto to widział,żeby w stolicy katolickiego (częściowo) kraju montować instalacje utożsamiające się z wynaturzeniami seksualnymi :eek: .
Na WSI24 podczas Marszu Niepodległości przytaczali jakąś scenkę : dziewczynka pyta Mamusi podczas wybuchów petard : "czy to już wojna" ?
A jak analogicznie ta sama dziewczynka zapyta : "Mamusiu co to za tęcza ?" To co Mamusia odpowie ? Córeczko to symbol dwóch panów którzy się pieszczą w łóżku :szydera .
Koniec świata.Ale jakoś tym się nie przejmują...jak to może destrukcyjnie wpłynąć na osobowość dziecka.
Pozakładali jakieś fanpejdże na fejsie,że kochają tęczę...a przecież wiadomo,że cyklicznie będzie podpalana.
Jak już koniecznie musi stać to nie mądrzej byłoby przenieść ją do Puszczy Kampinoskiej czy Borów Tucholskich ?

rTRqe.jpg


:dziwak
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
Karwasz twarz Grafie nie bardzo ogarniam Twój przekaz...jaki islam ?? W Polsce ??
No wiem,że są dwie Polski : Nasza moherowa i ich lemingowa...ale Ty piszesz chyba o jakiejś trzeciej której ja nie potrafię zidentyfikować :dziwak .
A ja podałem to tylko jako pewien przykład. I wierz mi, że gdyby ten plac nazywał się nie Zbawiciela tylko odpowiednio inaczej, to polski rząd by się nie odważył nawet dać przyzwolenia na coś tak rażąco sprzecznego z ich religią.
Podkreślam, to jest tylko przykład który powinien pozwolić na zrozumienie czegoś więcej.
Z tym słuchem i wzrokiem to też różnie bywa. Dla mnie nie byłoby to żadnym problemem, by udowodnić że sprawy mają się inaczej.
Mieszkamy w tym samym kraju ale z tą Polską jest jak z d..., każdy może mieć swoją własną. Dlatego i Polska jest skazana na to, co ma miejsce w Niemczech, Anglii, Francji...
Widziałem dobre wypowiedzi w tym temacie również tu na forum. Kto chce znajdzie i poczyta.

slawektor napisał:
A w Głogowie mają taki most.[...]
0_0_0_52312090_middle.jpg


I jak tu żyć? :(

Securitas napisał:
ale zawsze mozna osr.ć lub oszcz.ć :)
To jednak tego szamba nie zmyje.
 
A

Anonymous

graf napisał:
A ja podałem to tylko jako pewien przykład. I wierz mi, że gdyby ten plac nazywał się nie Zbawiciela tylko odpowiednio inaczej, to polski rząd by się nie odważył nawet dać przyzwolenia na coś tak rażąco sprzecznego z ich religią.
Podkreślam, to jest tylko przykład który powinien pozwolić na zrozumienie czegoś więcej.
Z tym słuchem i wzrokiem to też różnie bywa. Dla mnie nie byłoby to żadnym problemem, by udowodnić że sprawy mają się inaczej.
Mieszkamy w tym samym kraju ale z tą Polską jest jak z d..., każdy może mieć swoją własną. Dlatego i Polska jest skazana na to, co ma miejsce w Niemczech, Anglii, Francji...
Z ich religią ? A Ty Graf jakiego jesteś wyznania :) ?
Dziwna sprawa...ostatnio robiłem sobie okresowe badania i wszystkie wyszły ok. a Ty twierdzisz co innego...masz jakiś szczególny dar :eek: ?
Rozumiem,że mieszkasz we Wrocławiu dłużej ode mnie i znasz tutaj groźnych islamistów...to może trzeba powiadomić odpowiednie służby :scratch .
To chyba dobrze,że każdy ma "swoją" Polskę na tym polega demokracja.Problemem jest to,że niektóre z nich nie przestrzegają elementarnych zasad co skutkuje tym co się dzieje wokół nas...
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
Z ich religią ?
Skoro mowa w podanym przykładzie jest o islamie, to chyba oczywiste jest z jaką religią.

Tak wracając do tematu...
tecza_pap_600.jpeg


„Czyj ten kraj?” – pytał niegdyś w słynnym sejmowym przemówieniu Jan Olszewski, tuż przed upadkiem stworzonego przez siebie rządu. „Czyja ta tęcza?” – pytają warszawiacy, a Julita Wójcik zdecydowanie odpowiada: moja i twoja. Nasza i wasza.
Źródło: natemat.pl

Na pewno ona ani była ani kiedykolwiek będzie moja!

Wczoraj, tj. 11 listopada 2013 r. w Warszawie, po raz kolejny spłonął symbol promujący środowiska homoseksualne, czyli słynna tęcza.

Jeszcze do 1 listopada stała w części spalona, ale przed Świętem Niepodległości została odnowiona. Kosztowało to 60 tys. złotych. Wydano tak dużą sumę pieniędzy, bo użyto materiałów podobno niepalnych. Jak widać, spłonęły bardzo dobrze i bardzo szybko. Do incydentu doszło poza trasą Marszu Niepodległości. Przed samym zajściem miały miejsce prowokacje osób popierających homoseksualizm. W związku z tym nasuwają się pytania: Dlaczego nasze pieniądze idą na promocję środowisk, z którymi utożsamia się niewielki promil obywateli w Polsce? Nie powinno być tak, że promuje się wartości, które są wspólne dla większości? Czy istotą demokracji nie jest to, że wola większości ma znaczenie?
Źródło: wmeritum.pl

Wiadoma tęcza na Placu Zbawiciela tuż obok Kościoła Najświętszego Zbawiciela.
Czy tu trzeba jeszcze cokolwiek tłumaczyć? :ireful
 
A

Anonymous

A co ma wspólnego islam ze świętem niepodległości ?? Ogarnijcie się i przestańcie bzdurkać :jezyk
Jechanie tej religii ostatnio bardzo modne to w sumie nie dziwię się że i Wam się mocno udzieliło :szydera
 
A

Anonymous

Tęcza, Tęcza..
Postawienie 10-tej tęczy, najlepiej za milion, na pewno zwiększy naszą tolerancję wobec LGB.
Tolerancja jest cierpliwym znoszeniem zła, a więc tego z czym się nie zgadzamy. Niektórzy mylą ją z akceptacją.

1878803BZDSkb9CcAEJfET.png_large.png


Nie mogliby się teraz tęczą zająć złomiarze?
A pieniądze zamiast na tęczę przeznaczyć na to?
Kwatera żołnierzy poległych w 1939 roku mieszczącej się na… Cmentarzu Komunalnym na warszawskich Powązkach, zwanym zwyczajowo Powązkami Wojskowymi. Na cmentarzu, zarząd nad którym i opieka spoczywa na warszawskim Ratuszu.
Skandaliczny stan tych nagrobków (i bez tego skromnych, żeby nie powiedzieć – nędznych) jest obrazem i wynikiem stosunku do nich władz stolicy. Tych samych władz, które zadeklarowały właśnie przyznanie po raz kolejny kwoty 70 tys. zł na odbudowę łatwopalnego badziewia

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

8054070h.jpg
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Jechanie tej religii ostatnio bardzo modne to w sumie nie dziwię się że i Wam się mocno udzieliło :szydera
Tak samo jak modnym jest uznawanie przez niektórych że żydzi są sprawcami wszelkiego zła na tym świecie :szydera :p
 
A

Anonymous

Na świecie to nie wiem, wiem jak jest u nas w Polsce, resztę mam gdzieś. Jak się lewactwu chciało mulikulti to teraz nie się martwią. Islam nic mi nie zrobił, żydzi rozkradli Polskę prawie do cna.
 
A

Anonymous

1459721_579924218742528_808162010_n.jpg


Islam nic nam nie zrobił, bo jakimś dziwnym trafem wyznawcy Allaha siedzą cicho na tyłku wszędzie tam, gdzie są duże skupiska Polaków. :klawik.
A o Żydach od prababci (przeżyła 2 wojny) i babci (druga wojna) słyszałem tyle opowieści, że głowa mała. Nawet nie chciało mi się w niektóre wierzyć. Powiem krótko: delikatnie mówiąc nie miały najlepszego zdania o tej nacji..

579649_440901329365383_2043865249_n.jpg
 
A

Anonymous

Graf-przepraszam bardzo...ale Ty chyba jesteś obcokrajowcem...bo często nie ogarniam Twojego przekazu...a skoro ja syn polonistyki mam z tym problemy to coś musi być na rzeczy :zawsty .

Slawektor-chciałem doprecyzować,że w przeciwieństwie do Roberta "kocham wszystkich mężczyzn" Biedronia...Mariusz Z. nie zaatakował policjanta tylko stwierdził,że jest : chujem i kurwą...a to jest zasadnicza różnica.

Legionisto-nikt tutaj nigdy nie twierdził,że Żydzi są sprawcami wszelkiego zła na tym świecie tylko,że wyrządzili wiele zła.I jakimś dziwnym (?) trafem szczególnie upodobali sobie nasz naród do czynienia tego zła.
Taka drobna korekta :hippie .
 
A

Anonymous

Wracając do tematu :gracz
W związku z antyrosyjskimi akcjami na Marszu Niepodległości, który odbył się 11 listopada w Warszawie „Russkoje Impierskoje Dwiżienije” przygotowało specjalne orędzie do polskich narodowców-organizatorów i uczestników tej imprezy.

Rosyjscy narodowcy uważnie śledzą opór białej Europy i witają go solidaryzując się z odrodzeniem i wzrostem ducha narodowego Europejczyków, wyrażającego się także w manifestacjach i innych politycznych akcjach narodowych i ultraprawicowych takich jak „Marsz Niepodległości” w Warszawie. Ale jesteśmy zaniepokojeni antyrosyjskimi prowokacjami, które miały miejsce podczas „Marszu Niepodległości” w dniu 11 listopada. Ubolewamy, że Polacy, do tej pory, traktują nas jak wrogów i łączą Rosjan z komunistami a Rosję ze Związkiem Sowieckim. Narodowcy w Rosji walczą dzisiaj o utworzenie rosyjskiego państwa narodowego a Rosjanie nie dążą do podbicia Polski albo kogokolwiek innego. Wprost przeciwnie, my mamy dzisiaj wspólnych wrogów, a jest to syjonistyczny i islamski globalizm. Dążą one do ujarzmienia naszych narodów, do zniszczenia tradycyjnych kulturalnych i religijnych wartości i zasiedlenia naszych krajów azjatyckimi emigrantami. Te siły chcą zderzyć nas wzajemnie i zniszczyć najsilniejsze i najtwardsze słowiańskie warownie chrześcijaństwa, katolicką Polskę i prawosławną Rosję. Dlatego wzywamy polskich narodowców do zapomnienia o historycznych sprzecznościach i starych konfliktach, do rezygnacji z antyrosyjskiej i rusofobicznej retoryki i pomyśleniu o wspólnej współpracy i walce o wspólne cele. Na manifestacji rosyjskich narodowców w Moskwie 4 listopada, polscy działacze już wystąpili z hasłami rosyjsko-polskiej przyjaźni
:scratch

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

I filmik z kibolami :szydera
Nie wiem czy już był :scratch
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Hornet napisał
Legionisto-nikt tutaj nigdy nie twierdził,że Żydzi są sprawcami....
Czy z mojego wpisu wynika że chodziło mi o nasze forum ?
Taka mała korekta z mojej strony :hippie
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
Graf-przepraszam bardzo...ale Ty chyba jesteś obcokrajowcem...bo często nie ogarniam Twojego przekazu...a skoro ja syn polonistyki mam z tym problemy to coś musi być na rzeczy :zawsty .
Nie przejmuj się tym aż tak bardzo, ja też nie rozumiem Twojego. :)
Bycie synem polonistki też nie oznacza bycia Polakiem.

marsellus napisał:
Wracając do tematu :gracz
[...]Wprost przeciwnie, my mamy dzisiaj wspólnych wrogów, a jest to syjonistyczny i islamski globalizm. Dążą one do ujarzmienia naszych narodów, do zniszczenia tradycyjnych kulturalnych i religijnych wartości i zasiedlenia naszych krajów azjatyckimi emigrantami. Te siły chcą zderzyć nas wzajemnie i zniszczyć najsilniejsze i najtwardsze słowiańskie warownie chrześcijaństwa, katolicką Polskę i prawosławną Rosję.[...]
:scratch
Czyli jakby nie patrzeć, oni nie mają problemu ze zrozumieniem tego, o czym i ja nieśmiało kraczę. Tam jednak jest taki Putin, który przynajmniej potrafi jak dotychczas zrobić porządek z LGBT. Tu tzw. prawica wygląda jak lewica i mówi jak lewica.
Normalnie cyrk... :p

marsellus dziękuję za tę informację. Są jednak rzeczy które mogą cieszyć. :)
 
A

Anonymous

graf napisał:
Hornet napisał:
Graf-przepraszam bardzo...ale Ty chyba jesteś obcokrajowcem...bo często nie ogarniam Twojego przekazu...a skoro ja syn polonistyki mam z tym problemy to coś musi być na rzeczy :zawsty .
Nie przejmuj się tym aż tak bardzo, ja też nie rozumiem Twojego. :)
Bycie synem polonistki też nie oznacza bycia Polakiem.
Graf-Ty jednak jesteś zakręcony na maxa :dziwak . Masz rację bycie synem polonistki nie oznacza bycia Polakiem ale często oznacza zrozumienie słowa pisanego po polsku :szydera .
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
Graf-Ty jednak jesteś zakręcony na maxa :dziwak
Wiem, wiem. Bycie jednak tak zakręconym, pozwala mieć rację. :klawik.
 
Do góry