- Dołączył
- 21 Grudnia 2014
- Posty
- 339
- Reakcje/Polubienia
- 37
ehhh wojna 
Dużo pracy jeszcze przed nią . Fajerwerków nie było a wejście tremolo (4 : 34) mało selektywne.Mirko napisał:.....................
Wykonanie numeru TOOLa - ma dziewczyna talent, uśmiech i urodę no i te... ekhm, piękne widoki.
To miałoby sens, gdyby przynajmniej było tłoczno. Omijali specjalnie godziny tzw. SZCZYTU ?longinus napisał:"Festiwal głupoty" na peronach metra na całym świecie. Ludzie jeździli bez spodni. Także w Warszawie
11 stycznia na stacjach metra całego świata ludzie poszaleli. A przynajmniej tak może się wydawać na pierwszy rzut oka.No bo co sądzić o dziesiątkach kobiet i mężczyzn, którzy podróżowali metrem bez dolnych części garderoby? Sami organizatorzy Dnia Jazdy Metrem bez Spodni nazywają całą akcję "światowym festiwalem głupoty" i trudno chyba znaleźć lepsze określenie dla tego "święta". Co kieruje ludźmi, którzy decydują się na zdjęcie spodni czy spódnic, zanim wsiądą do wagonu podziemnej kolejki?
gazeta.pl
......
Znakomicie wpasował się Twój awataralco napisał:The Top Ten Most Expensive Motorcycles in the WorldThe Top Ten Most Expensive Motorcycles in the World
.....
[vimeo]http://vimeo.com/28591095[/vimeo]„Toen de Polen spraken” jest to krótki film dokumentalny zrealizowany przez studentów holenderskiej uczelni NHTV University of Appliend Sciences w Bredzie.
Pomysłodawcą projektu jest Honorowy Konsul Krolestwa Niderlandów w Gdańsku – pani Magdalena Parmfelt.
Film stanowi zapis wzruszających opowieści z życia polskich weteranów 1 Dywizji Pancernej generala Stanisława Maczka: Edmunda Szczyrby, Hieronima Szafrańskiego oraz Piotra Jana Nowińskiego. Trzej weterani opowiedzieli studentom o swoich doświadczeniach z okresu II wojny światowej, a także o życiu po wojnie, w Niderlandach.
W projekcie realizowanym przez studentów NHTV zostały także użyte materiały archiwalne udostępnione przez Muzeum Generała Maczka w Bredzie.
Realizacja filmu została objęta honorowym patronatem Konsulatu Królestwa Niderlandów w Gdańsku w ramach wspólnego projektu z Uniwersytetem Gdańskim.