Płatne aplikacje (Android) za darmo

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34683
Reakcje/Polubienia
61096
z-IuoTQneIhuqpwEhIW709_CNNIOUOxRus1wbPhih_n41-IkijM6ioIcAae1ESGSpJOG=s100
PDF Scanner Pro

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

PDF Scanner Pro to aplikacja do skanowania dokumentów dla systemu Android.
Użyj tego skanera, aby przekształcić kopię papieru, w wysokiej jakości cyfrową kopię dokumentu PDF.
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34683
Reakcje/Polubienia
61096

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34683
Reakcje/Polubienia
61096
YuyqFGcNt9wsc6YlUYsOHx3AxZA_9MyOLto1JQ1QAXcyv5GWpcP5ch6K51mdU70aXcc=s100
Muder - Music Sight Reading

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Spróbuj odgadnąć jak najwięcej wskazówek, jak to możliwe w jak najkrótszym czasie by nauczyć się czytać nuty.
Można analizować swoje odpowiedzi i ulepszenia z miesiąca na miesiąc, więc można łatwo osiągnąć swój cel i stać się lepszym muzykiem.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1422
_Wu0a-1S5fe0UCWpFBKOfJwvebGtRtOb_0jkU2YmAoxJFSKoIf6NJAReB4dRibUNVMc=s180-rw
Simple Pro for Facebook & more
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Słowo komentarza :) Od kilku lat używam innej alternatywy dla facebooka (Lite) testując czasami inne jakie pokazują się w promo. Tę zainstalowałem kilka miesięcy temu i jako jedyną nie odinstalowałem po jednym dniu. działa bardzo ładnie, płynnie i może mam farta, ale jako jedyna pokazuje mi posty według czasu ich publikacji. Duża możliwość personalizacji i niewielkie zużycie pamięci - porównywalne z Lite. W każdym razie jak ktoś szuka ciekawej i dobrej, małozasobożernej alternatywy to polecam przynajmniej wypróbować.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1422
nOS4ZZYJZphdeOj4cjW8VjbVRrN-0f7HOleq2Vxj6OCw2jTDxzOoj4mBGZ1TmkvJbw=s180-rw
ES PRO Manager
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Bardzo ciekawy i prawie idealnie działający produkt. Z tym prawie to za chwilę najpierw dlaczego jest dobry. Ma wszystko co jest potrzebne do sprawnego zarządzania plikami w tym co jak dla mnie bardzo istotne i dobrze działające narzędzie synchronizujące się łatwo z chmurami i to z ...... 9: box, Sugar, Drop, One, G, S3, Yaandex, Baidu, MediaFire. Niewielki minus to przynajmniej u mnie nie działająca funkcja ustawienia motywu. Jest jasny czego nie lubię i jest funkcja "pobierz motyw" i tam 4 do wyboru w tym ciemny. Niestety klikając ikonkę "pobierz" pokazuje się komunikat, że strona nie istnieje. Jeżeli komuś to nie przeszkadza, a potrzebuje dobrego i rozbudowanego narzędzia do zarządzania plikami to warto dzisiaj zaciągnąć.
 
Do góry