Płatne aplikacje (Android) za darmo

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34606
Reakcje/Polubienia
60720
DrHIySCGSN55w29xqPwM8GdWsK_TxUAsb_CUN3IuKYMomlie6aPP8Z9i35qDnD3fUHk=s100
World News Pro: All in One News, AD FREE News App
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
M_U31gnvSaDXbE-VfI9iW6RtuMXAQTeoSW6NdjmqcOkh1AEWnsDlZFZekGdrX8LUBPUO=s180-rw
Shuttle+ Music Player

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Lubię testować playery, zwłaszcza jak ich komercyjne wersje mamy za free. Przetestowałem i tego. Plusy to wszystko to co wiąże się z katalogowaniem. Bardzo ładnie i czytelnie. Bez najmniejszych problemów współpracuje z Quick lyric pobierając teksty utworów. Unikatem na pewno jest ich wyświetlanie gdyż mamy możliwość albo wyświetlić cały tekst lub wersję karaoke. I tyle plusów. Teraz o minusach. Pierwszy to kompletnie nielogiczne umiejscowienie korektora. Tylko w początkowym menu. Odtwarzając muzykę i chcąc zmienić ustawienia to trzeba trochę przeklikać a u mnie przeważnie kończyło się na wyjściu z apki. No i najważniejsze dźwięk. Niestety to jeden z najgorszych odtwarzaczy jaki kiedykolwiek testowałem. Korektor zarówno w odniesieniu do predefiniowanych ustawień jak i manualnych nie zmienia wiele. Dźwięk jest jakiś taki tępy kompletnie pozbawiony barwy i to basu jak i tonów wysokich. Podsumowując: ktoś w jednej z opinii pod apką napisał, że szkoda mu było 50 groszy jakie zainwestował w ten player. No i jestem skłonny zgodzić się z nim. Ale to tylko moja subiektywna ocena, a soft jet za free to jak ktoś chce to wypróbować można, W końcu to nic nie kosztuje.
 
Ostatnia edycja:

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34606
Reakcje/Polubienia
60720
v4DJIrQiXptcpXcTLENDc3DBPEa640I2wcb8zACaDJSjM9jH5JlPSxt4mYsj9MQLJZ8=s100
eXport-it, UPnP klient/serwer
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Klient UPnP, który jest częścią aplikacji, daje wsparcie dla wszystkich rodzajów plików z Androidem, ale jeśli wolisz, możesz użyć VLC (wyrywkowo), aby odtworzyć pliki wideo lub audio zdalnie poprzez UPnP.
Przy takim zastosowaniu, można korzystać ze wszystkich plików eksportowanych przez urządzenia z systemem Android, z innego urządzenia z systemem Android, PC, Mac, iPhone lub iPad ...
 
Do góry