Narzędzia PowerArchiver 2018 za darmo

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Haha. Trzeba kombinować z tymczasowymi emailami a normalne skrzynki traktują jak tymczasowe. Poszło. Dzięki. Ale śmierdzi to że każdą skrzynkę w polskiej domenie odrzuca... Ale jak co to tylko roczna licencja...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35836
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo
Haha. Trzeba kombinować z tymczasowymi emailami a normalne skrzynki traktują jak tymczasowe. Poszło. Dzięki. Ale śmierdzi to że każdą skrzynkę w polskiej domenie odrzuca... Ale jak co to tylko roczna licencja...
Większość Polskich skrzynek mailowych ma problemy z promocjami.Licencja jest pewnie na rok aktualizacji, działać będzie po roku.
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Większość Polskich skrzynek mailowych ma problemy z promocjami.Licencja jest pewnie na rok aktualizacji, działać będzie po roku.
Kiedyś próbowałem bardzo grzecznie porozmawiać z takimi firmami o tym problemie. Nawet jak odpowiadali to powiedzmy delikatnie, po chamsku. W dwóch przypadkach skasowali mi konto i licencje. Złośliwość??? Rasizm??? Gdy udawałem że nie jestem z Polski nagle zmieniali ton. Rasizm???

Licencja jest pewnie na rok aktualizacji, działać będzie po roku.
Napisali Licencja wygasa: 25.09.2019
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35836
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo
Kiedyś próbowałem bardzo grzecznie porozmawiać z takimi firmami o tym problemie. Nawet jak odpowiadali to powiedzmy delikatnie, po chamsku. W dwóch przypadkach skasowali mi konto i licencje. Złośliwość??? Rasizm??? Gdy udawałem że nie jestem z Polski nagle zmieniali ton. Rasizm???
Pewnie Polacy podwędzili im parę aut lub hydraulik coś źle skręcił i dlatego takie podejście :wariatt , a jeśli chodzi o licencję to promocji na PA jest trochę w roku także będziesz mógł sobie kolejne generować.
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Kod został już użyty... To jest kod generowany indywidualnie do jednorazowego użytku...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35836
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo
Promocja jest jeszcze aktywna, kod generuje się na stronie podanej przez @Mirko
 
Do góry