Problemy z forum

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9848
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Faktycznie, jak się przyjrzeć to jest biała czcionka i na szarym prawie niewidoczna. Będziesz poprawiał?

Już się biorę za poszukiwanie problemu. Czasem forum może zamulić.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo
co ciekawe jak zaznaczy sie profil kursorem to problemu nie ma
Zdjecie00004.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo
Foum zrobiło na chwilę fikołka :panika , robiłem aktualizację bazy :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo
Forum wróciło :)

Tak dla wyjaśnienia, VPS na którym było forum został wyłączony przez dostawcę i było to zaplanowane. Forum jest teraz na nowym vpsie z nowym IP. Trochę to trwało ale jest już ok.
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Szanowna Obstrukcjo. wroc. Wysoki Orzeczniku... wroc... a, mam: Droga Administracjo.
Chcialem powiedziec ze ignorowanie uzyszkodnika NIE DZIALA.
Znaczy: dziala niejako czesciowo, albowiem nie widze co i gdzie kto najfajstal, ale widze jak ktos w uporem maniaka i mania pociska te swoje "aj waj jak ja nie lubiam".
Goraco pragnalbym aby ignorowanie na forum bylo pelne.
Prosbe swa uzasadniam tym ze jezeli decyduje sie ignorowac jakiegos przykladowego czlonka forum, to chcialbym nie widziec nie tylko tego co nafajstal, ale i nie widziec czego nie lubi.
Nie wiem co prawda czy jest to mozliwe, ale chcialbym doniesc ze grozi mi reakcja odruchowa i "nie lubiam aj waj maj" moze u mnie zadzialac jako atraktant, czyniac KAZDA nie lubiana wiadomosc wartosciowa i atrakcyjna domyslnie, czego pragne uniknac.

Z gory dziekuje serdecznie za pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo
Szanowna Obstrukcjo. wroc. Wysoki Orzeczniku... wroc... a, mam: Droga Administracjo.
Chcialem powiedziec ze ignorowanie uzyszkodnika NIE DZIALA.
Znaczy: dziala niejako czesciowo, albowiem nie widze co i gdzie kto najfajstal, ale widze jak ktos w uporem maniaka i mania pociska te swoje "aj waj jak ja nie lubiam".
Goraco pragnalbym aby ignorowanie na forum bylo pelne.
Prosbe swa uzasadniam tym ze jezeli decyduje sie ignorowac jakiegos przykladowego czlonka forum, to chcialbym nie widziec nie tylko tego co nafajstal, ale i nie widziec czego nie lubi.
Nie wiem co prawda czy jest to mozliwe, ale chcialbym doniesc ze grozi mi reakcja odruchowa i "nie lubiam aj waj maj" moze u mnie zadzialac jako atraktant, czyniac KAZDA nie lubiana wiadomosc wartosciowa i atrakcyjna domyslnie, czego pragne uniknac.

Z gory dziekuje serdecznie za pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Ignorowanie działa, ty nie widzisz postów danego usera ale on widzi twoje więc aby nie widział i nie wystawiał "pałki" też musi dodać do ignorowanych.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Ignorowanie działa, ty nie widzisz postów danego usera ale on widzi twoje więc aby nie widział i nie wystawiał "pałki" też musi dodać do ignorowanych.
Rozumiem, pozostane wiec obiektem psychomasturbacji zboka ktory tylko w ten sposob osiaga zadowolenie. Trudno.
 
Do góry