Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Programy do wirtualizacji - jakie zabezpieczenie?

Polubienia
0
Autor tematu #1
Witam:piwek
Od dłuższego czasu używałem pakietu: SpyShelter Firewall + Panda Dome + Malwarebytes Premium. Jednak teraz zacząłem korzystać z emulatora Androida "MOMO Player" i niestety Malwarebytes powoduje bluescreeny - nie tylko u mnie wyczytałem. Szkoda bardzo, bo mam dożywotnią lickę na ten program i od zawsze mnie chronił, no ale niestety... Ogólnie programy do wirtualizacji to dla mnie coś nowego i chciałbym się poradzić odnośnie zabezpieczeń, co jeszcze dołożyć do Spysheltera? Pandę miałem teraz chyba rok i jeśli to dobry wybór, to chętnie dalej bym z niej korzystał.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4627
Witam:piwek
Od dłuższego czasu używałem pakietu: SpyShelter Firewall + Panda Dome + Malwarebytes Premium. Jednak teraz zacząłem korzystać z emulatora Androida "MOMO Player" i niestety Malwarebytes powoduje bluescreeny - nie tylko u mnie wyczytałem. Szkoda bardzo, bo mam dożywotnią lickę na ten program i od zawsze mnie chronił, no ale niestety... Ogólnie programy do wirtualizacji to dla mnie coś nowego i chciałbym się poradzić odnośnie zabezpieczeń, co jeszcze dołożyć do Spysheltera? Pandę miałem teraz chyba rok i jeśli to dobry wybór, to chętnie dalej bym z niej korzystał.
:hi
Jeśli zestaw o którym piszesz się sprawdził to nie ma co za bardzo go zmieniać, umiejętne korzystanie z SpyShelter Firewall = brak infekcji.Zostaw Pandę i Spysheltera, co jakiś czas zrób skan MBAM lub lepiej HitmanemPro, jest płatny ale do samego skanu nie musisz aktywować przecież testowej bezpłatnej licencji.

Jeśli chodzi o programy do wirtualizacji to zainteresuj się programem Shadow Defender, jest płatny ale licencja jest lifetime (dożywotnia), długo rozwijany i często aktualizowany.
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

opis znajdziesz tutaj

ichito

Bardzo aktywny
Polubienia
202
Zestaw oparty na SS i SD jest...może być...bardzo wygodnym i skutecznym rozwiązaniem, o ile wykorzysta się ich możliwości, ale i będzie się świadomym pewnych braków. Taki zestaw u mnie pracuje od lat na XP i Viście, a od roku na kolejnej maszynie z Win 8.1.
Co do opisu obu aplikacji - zaproponuję swoje recenzje...mam nadzieję, że się przydadzą