Status
Zamknięty.

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19201
Reakcje/Polubienia
55876
Screenpresso 1.7.1.16

PPM na ikonie w trayu /O programie/Sprawdź aktualizacje
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Czy ten program tworzy również zrzuty przewijanych okien? W sensie, że przewija sobie okno i zrzuca całą jego zawartość, a nie tylko część aktualnie widoczną na ekranie.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Dzięki :) A czytałam opis na DP i tam nic o tym nie było
@Edycja:
Hmm, ale jest problem, bo tam napisano, że darmowa wersja ma liczne ograniczenia. Podobno na stronie domowej miały być te różnice między darmową a płatną, ale coś nie mogę znaleźć. Może ktoś używa i napisze czy to przewijanie jest w darmowej wersji?
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37775
Reakcje/Polubienia
33933
Dzięki :) A czytałam opis na DP i tam nic o tym nie było
@Edycja:
Hmm, ale jest problem, bo tam napisano, że darmowa wersja ma liczne ograniczenia. Podobno na stronie domowej miały być te różnice między darmową a płatną, ale coś nie mogę znaleźć. Może ktoś używa i napisze czy to przewijanie jest w darmowej wersji?
Może
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
dowiesz się więcej.
Porównanie wersji:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Esz, link z Instalki prowadził do zakładki Features i w życiu by mi do głowy nie przyszło, że porównanie będzie w Pricing :p
Kurcze, że też trzeba się naczytać tyle artykułów, bo nikt nie może na jedno proste pytanie dać prostej odpowiedzi. Program jest w dziale "Ulubione Programy" - chyba nie rozumiem zasad tego działu :/ Skoro to czyjś ulubiony program, to chyba go używa i zna takie szczegóły? No chyba, że tu tak na pałę wklejają jakieś programy znalezione w Google, a wcale ich nie używają? Trochę nie kumam jaki w tym sens...
A z tego porównania w Pricing nic się nie dowiedziałam, bo nie ma tam nic o przewijaniu. Chyba, że translator coś źle przetłumaczył...
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- tutaj piszą, że niby jest w bezpłatnej.
Uff, ile to się trzeba było naszukać i naczytać. Chyba nie tak powinno wyglądać przedstawienie ulubionego programu, żeby ktoś musiał później mozolnie szukać szczegółowych informacji?
W każdym razie wypróbuję to "cudo" i dam znać. Chociaż wygląda głównie na reklamówkę płatnej wersji...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry