Status
Zamknięty.

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Moje posty można przenieść lub usunąć. Nie zależy mi na ilości napisanych postów. Chciałam tylko zwrócić uwagę na problem
Nie pisałem, że Ty nabijasz posty tylko tak ogólnie. Ja jeśli wrzucam jakieś info o programach to tylko o tych które mnie interesują i dla mnie one są ulubione. Dział nie może nazywać się "Darmowe programy" bo są w nim też płatne.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
Screenpresso 1.7.1.18

PPM na ikonie w trayu /O programie/Sprawdź aktualizacje
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Wypróbowałam zarówno PicPick jak i Screenpresso. Niestety, żaden z nich nie radzi sobie ze zrzutem przewijanych okien. Sprawdzałam na oknie Slimjet i oknie pokazującym usługi systemowe. Żaden z programów nie był w stanie prawidłowo wykonać takiego zrzutu. Dodatkowo w Screenpresso jest to wyjątkowo niewygodnie rozwiązane. Jeśli miałabym już wybierać, to wybrałabym PicPick, bo przynajmniej ma opcję autozapisu. Ogólnie Screenpresso bardzo przypomina mi równie niewygodny i kobylasty program do zrzutów od Ashampoo. Nie wiem jak się sprawdza w przypadku nagrywania ekranu, ale do robienia zrzutów szczerze nie polecam.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37819
Reakcje/Polubienia
33947
Screenpresso 1.7.2

    • Editor: improved image editor’s automatic window’s sizing when an image is opened
    • Editor: better suport for RightToLeft text edition
    • Editor: increased max font size
    • Multiple minor bug fixes



    • Capture: added an alert message when a user wants to use ‘Direct MP4 recording’ feature under Windows 7 (Windows 8 or above is required)
    • Editor: fixed an issue when drawed items did not appear when opening a image
    • Editor: fixed an issue with thickness setting that was reseted
    • Editor: fixed a translation issue in Arabic that could make a crash
    • Player: ‘Original size’ checkbox’ state is now persisted in settings
    • Renamed ‘portable mode’ to ‘not installed mode’ in startup window. Portable mode applies only when runned from a USB key
    • Added support for Windows Store and Windows 10 S

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

 
Status
Zamknięty.
Do góry