Narzędzia Seagate File Recovery Software Premium za darmo (Win & Mac)

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
saUKm7G.png


Seagate File Recovery Software Premium to znany i ceniony program do odzyskiwana danych z różnego rodzaju nośników danych, program jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala sprawdzić nośnik z danymi, odzyskać dane oraz usunąć dane z wybranego nośnika.

Seagate File Recovery Software Premium może skorzystać każdy, nie tylko posiadacze dysków Segate.

Program normalnie kosztuje 100$ ale teraz można skorzystać z promocji i dostać go za darmo.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for sharing! Has anyone tried this software and any comments given?
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Program skanuje bardzo szybko dysk. Wyszukiwanie jest podzielone według kategorii (pictures, movies, documents and format file (iso, zip, txt, docx, exe, formaty graficzne, inne). Jest także możliwość wyboru odzyskiwania kiedy został usunięty (typ pliku, kalendarz, według folderów, rozmiar pliku). Skasowałem około 150 plików, nadpisalem jest innym plikami i faktycznie odzyskał je bez problemu :ok, odzyskał nawet kilka obrazów z 2015 roku :szok które dawno zostały skasowane. Jak ktoś kiedyś skasuje sobie przez przypadek pliki, najpierw użyć tego programu.Działa także z innym dyskami np. WD, Kigston. Polecam, jestem pozytywnie zaskoczony. O
-------------
The program scans the disk very quickly. The search is divided by categories (pictures, movies, documents and format file (e.g. iso, zip, txt, docx, exe, graphic formats, other). It is also possible to choose the recovery when it was deleted (file type, calendar, by folder, file size.) I deleted about 150 files, overwritten it is other files and actually got them without a problem :ok, recover even a few paintings from 2015 :szokthat have long been deleted. If someone ever accidentally deletes files, first use this program. It also works with other disks, e.g. WD, Kigston. I recommend, I am positively surprised.
 
Ostatnia edycja:

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Thanks a lot for the coments and will try it sometime later!
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Czy mógłby ktoś podesłac ten program?Od godziny próbuję wejśćna ich stronę i wyskakuje mi ...database error...Licke na program dostałem na e-mail ale z podanego linku też nie da się połączyć.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Czy mógłby ktoś podesłac ten program?Od godziny próbuję wejśćna ich stronę i wyskakuje mi ...database error...Licke na program dostałem na e-mail ale z podanego linku też nie da się połączyć.
Masz na PW :)
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Cholercia nie mogę aktywować licki, program drze się że muszę podać order ID ...tylko co to jest?W e-mailu mam tylko serial i dane które podałem przy rejestracji...ale żadnego order id nie ma:( Tak łopatologicznie molby ktoś podpowiedzieć o co chodzi?

Cholercia...ślepi w kart nie grają ...znalazłem te swoje ID .. :) sorki za zawracanie gitary :)
 
S

Skasowany użytkownik 6404

@Securitas - jezeli otrzymales e-maila z serialem to powinienes otrzymac tez nr.order. Powinien byc w nawiasie, w zoltym kolorze. Wpisujesz tylko sam nr. pieciocyfrowy.
Pozdrawiam!
 
Do góry