Security Shadow Defender za darmo !

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18255
Reakcje/Polubienia
38558
Miasto
Gdzieś w Polsce
shadowdefender120.jpg
Shadow Defender 1.2
Shadow Defender to program opierający swoje działanie o wirtualizację dysków twardych (partycji systemowej jak i pozostałych,) a także dysków USB (np. pendrive).
Wykorzystuje on tzw. metodę Shadow Mode która polega na tym że program śledzi wszystkie zmiany jakie zachodzą na chronionej partycji i przekierowuje je do nieużywanego miejsca na dysku. A po wyjściu z trybu wirtualizacji po wszystkich zmianach jakie dokonały się w systemie nie ma śladu. Czyli po ludzku- wszystko co zainstalujemy, skasujemy, zapiszemy itp. po restarcie zostanie usunięte, a system powróci do stanu z przed włączenia funkcji ShadowMode.
Możliwe jest też oczywiście pozostawienie dokonanych zmian w systemie podczas trybu wirtualizacji poprzez odpowiednie opcje dostępne w programie.
Shadow Defender to doskonałe rozwiązanie do walki z wszelkiej maści zagrożeniami jakie atakują nasz komputer- tryb Shadow Mode zapobiegnie niepożądanym zmianom spowodowanym przez malware. Wszystkie ataki nastąpią w środowisku wirtualnym, a nie na rzeczywistym systemie. Jeśli zainfekował Cię jakiś szkodnik wszystko co musisz zrobić, to uruchomić ponownie komputer. A zmiany które wykonałeś sam i wiesz że są bezpieczne możesz jednocześnie zapisać na dysku (rzeczywistym środowisku). Możesz też zdecydować wcześniej jakie pliki i foldery nie powinny korzystać z ochrony w trybie wirtualizacji (przydatne np. przy aktualizacjach baz antywirusów).
Koncepcja ochrony przy użyciu Shadow Defender jest bardzo prosta w obsłudze. Jedyne co musisz zrobić to umieścić dyski zainstalowane na komputerze w trybie Shadow Mode. W ten sposób aplikacja zrobi snapshot dysku i będzie uruchamiać każdy plik w trybie wirtualnym. Dostęp do plików na dysku jest bez zmian w porównaniu z rzeczywistym środowiskiem, ale wszelkie działania będą wirtualne. Oznacza to, że możemy nawet zniszczyć system czy zainfekować doszczętnie komputer, a i tak nie będzie miało to wpływu na prawdziwy system.
Podsumowując program bardzo przydatny nie tylko do ochrony przed zagrożeniami (używany jako real-time), ale także wtedy gdy chcemy przetestować jakiś program (nie wymagający restartu), pobawić się systemem czyt. popsuć itp (wywoływany na żądanie).


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Re: Shadow Defender 1.2 za darmo

:yes master :yes master nie spodziewałem się że dadzą kiedyś ten program za free. :mistrzunio
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Re: Shadow Defender 1.2 za darmo

Albo to jakies jajca, albo jakas okrojona wersja( nie wiem czy to mozliwe), albo cholercia z okzaji 1 maja dla ciężko pracującej klasy robotniczej zrobili zajebjasty prezent :)
Jakby sie komus chciało wyciągnąc instalke to byłoby bardzo fajnie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Więc pozostaje nam tylko zaciesznie zacieszać z tej jakże wspaniałej promocji :szef :klawik.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Och!!!Ach!!!...i niewiele więcej mam do dodania :suuper
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
No proszę... a ja tu konkurs organizuje :p
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Nie do wiary! :wariat
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Czy jest może spolszczenie tego programu,jeżeli tak to podajcie namiar.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5484
Reakcje/Polubienia
3998
Miasto
Polska
Re: Shadow Defender 1.2 za darmo

Securitas napisał:
Jakby sie komus chciało wyciągnąc instalke to byłoby bardzo fajnie.

UnWrapper + folder TEMP, a w nim podfolder 7zSAD8C.tmp z instalką.
Tak przynajmniej pokazuje się u mnie. Może być zmyłka, bo sprawdzałem to na dysku z zainstalowanym SD.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
artoor napisał:
No proszę... a ja tu konkurs organizuje :p
Nie wiadomo czy tą wersję z promocji będzie można aktualizować. Jeżeli chodzi o licencję z konkursów to mamy pewność, że będzie można cieszyć się najnowsza dostępna wersją programu, a tu? Nigdy nie wiadomo.
Please note that the software you download and install during the Giveaway period comes with the following important limitations: 1) No free technical support; 2) No free upgrades to future versions; 3) Strictly personal usage.
Oczywiście duży plus dla GOTD za promocje takiego programu. Niech ludziki pobawią się dłużej aplikacją niż testowe 30 dni. Dla osób, które zawsze chciały ten program ale w konkursach szczęście im nie dopisywało propozycja obowiązkowa.
 
A

Anonymous

Nie do końca wiem jak to pobrac ? Wystarczy tylko kilknac w "Download Shadow Defender 1.2 now" i to wszystko ?.Czy mógłby mi to ktoś wytłumaczyć ?.
 
Do góry