Slimjet czy Vivaldi?

Którą przeglądarkę wybrać?

  • Vivaldi

    Głosy: 4 26,7%
  • Slimjet

    Głosy: 9 60,0%
  • Palemoon

    Głosy: 2 13,3%

  • Głosujących
    15

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
Tak, podobno programista zachorzał i nie wiadomo co będzie dalej.
Jest jeszcze Waterfox, ale u mnie coś miał problemy z obsługą niektórych dodatków, więc go nawet do końca nie obczaiłam.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Dla mnie jest tak po prostu wygodniej i wygodniej niż klikać w F5. Może i kwestia przyzwyczajenia, ale dlaczego nie dać użytkownikom wyboru, aby sobie sami decydowali, gdzie im najwygodniej?

Jeśli już zwracasz na tę sprawę aż taką uwagę, to zdecyduj się na przeglądarkę z rozbudowaną funkcją gestów myszy. To chyba wygodniejsze niż szukanie małego przycisku gdzieś na pasku.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
@Manila - ale ja nie używam myszy, a moja głowa to nie komputer, żeby zapamiętywać do wszystkiego gesty albo skróty. Wolę mieć przyciski
 

vortexx

Świeżak
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
38
Reakcje/Polubienia
16
Najlepiej pobierz 20 różnych przeglądarek,na każdą poświęć minimum 1 dzień a za 1-1,5 miesiąca albo jakaś zdobędzie twoje serce albo stwierdzisz że zostajesz przy tym co masz.( ja jak chcę wybrać jakiś program lub przeglądarkę zawsze tak robię)
Pozdrawiam
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Najlepiej pobierz 20 różnych przeglądarek,na każdą poświęć minimum 1 dzień a za 1-1,5 miesiąca albo jakaś zdobędzie twoje serce albo stwierdzisz że zostajesz przy tym co masz.( ja jak chcę wybrać jakiś program lub przeglądarkę zawsze tak robię)
Pozdrawiam
A po kolejnym miesiącu ktoś kto stoi za daną przeglądarką znów coś pozmienia i wtedy przeprowadź te wszystkie testy na nowo... plus dorzuć do nich jakąś nowo-powstałą przeglądarkę... w końcu na coś trzeba zmarnować swoje życie.

@vortexx to nie w Twoją stronę tylko takie ogólne spostrzeżenie.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
Już przecież kilka przetestowałam. Moje serce zdobył Cyberfox, ale raczej już nie będzie rozwijany, a nawet gdyby był, to i tak dodatki nie będą. Nie znajdę nic, co choćby w połowie dorównywało starej wersji Firefox czy Cyberfox z tymi wszystkimi dodatkami.
Takich całkiem niszowych i nieznanych też nie ma sensu testować, bo nie wiadomo czy w ogóle się utrzymają, do tego nie będzie dla nich tłumaczenia na PL. A tak, to nie wiem, czy jeszcze cokolwiek sensownego zostało do sprawdzenia.
Pewnie i tak nie ma już nic ciekawszego od Slimjet i Vivaldi...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25266
Miasto
Trololololo
@d0r0t@ skoro masz pewnie wymagania to możesz zawsze napisać do paru producentów przeglądarek i zasugerować im co warto dodać a co zmienić i pewnie wezmą to pod uwagę.Wielu producentów dodaje właśnie to czego chcą użytkownicy ich programu.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
Tak, napisałam już na forum Vivaldi w dziale Prośby o funkcje. Może faktycznie za jakiś czas coś z tej przeglądarki będzie...
 
Do góry