Slimjet konfiguracja

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55848
"Wyślij odnośnik e-mailem" nie mam ani na starym, ani na nowym profilu. Gdzie jej szukać?
Tutaj jest:
CyqoHwO.png
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Ło matko, ale skitrany :/ Na FF i CF mam to na wierzchu, nawet PPM nie muszę klikać
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55848
Ło matko, ale skitrany :/ Na FF i CF mam to na wierzchu, nawet PPM nie muszę klikać
Fakt, trochę to ukryli i lepiej byłoby mieć to pod PPM. A poza tym, warto się zawsze zaznajomić z wszystkimi ustawieniami używanego programu ;)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Strasznie upierdliwe wydłubywać to z menu kilka razy dziennie :( Pewnie nie da się wyciągnąć tej opcji gdzieś na wierzch?
Na tym profilu wolałabym już nie instalować tylu dodatków, bo zauważyłam, że duża ich ilość bardzo spowalnia działanie przeglądarki :(
. A poza tym, warto się zawsze zaznajomić z wszystkimi ustawieniami używanego programu
Zmyliło mnie to, że na starym profilu miałam taką opcję pod PPM, ale okazało się, że najwyraźniej dodał ją GMAIL Watcher. To dodatek do powiadamiania o nadejściu maila i nic w jego opcjach nie było o tym, więc nie skojarzyłam.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Pobierałam sobie dziś pliki i wyskoczył mi komunikat, że zostały zablokowane ze względów bezpieczeństwa. Weszłam więc w ustawienia prywatności i bezpieczeństwa, żeby sprawdzić, czy można to blokowanie wyłączyć. Niestety nic takiego nie znalazłam :( Za to zauważyłam dziwną opcję: "Zezwalaj stronom na sprawdzanie, czy masz zapisane formy płatności". Co to w ogóle znaczy i do czego służy? Powinnam to włączyć czy wyłączyć?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55848
Pobierałam sobie dziś pliki i wyskoczył mi komunikat, że zostały zablokowane ze względów bezpieczeństwa. Weszłam więc w ustawienia prywatności i bezpieczeństwa, żeby sprawdzić, czy można to blokowanie wyłączyć. Niestety nic takiego nie znalazłam :(
Odpowiada za to opcja "Chroń siebie i swoje urządzenie przed niebezpiecznymi witrynami"
Za to zauważyłam dziwną opcję: "Zezwalaj stronom na sprawdzanie, czy masz zapisane formy płatności". Co to w ogóle znaczy i do czego służy? Powinnam to włączyć czy wyłączyć?
To nowe API ma w zasadzie ułatwiać płatności w internecie, ale ze względów bezpieczeństwa zalecałbym to wyłączyć (złośliwe strony mogą wykorzystać ewentualne luki). Tutaj znajdziesz więcej informacji:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35855
Reakcje/Polubienia
24920
Miasto
Trololololo
Odpowiada za to opcja "Chroń siebie i swoje urządzenie przed niebezpiecznymi witrynami"

To nowe API ma w zasadzie ułatwiać płatności w internecie, ale ze względów bezpieczeństwa zalecałbym to wyłączyć (złośliwe strony mogą wykorzystać ewentualne luki). Tutaj znajdziesz więcej informacji:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pewnie to takie: wyślij nam login i hasło do banku a MY już zadbamy o Twoje finanse :klawik
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
@Grandalf - dzięki :)
A wiesz może jeszcze czy da się ustawić, aby pliki PDF były otwierane w zewnętrznej przeglądarce? Teraz jak klikam na "pobierz" to mi się otwiera w Slimjet, a chciałabym tak jak w Firefox, gdzie po kliknięciu automatycznie otwiera mi się w PDF-XChange Viewer
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Niestety, po wpisaniu tego URL wyświetla komunikat:
"Ta witryna jest nieosiągalna
Strona internetowa pod adresem chrome://plugins/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.
ERR_INVALID_URL"
:(
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Czy jest jakiś sposób, aby usunąć z menu pod PPM pozycje zaznaczone na żółto na poniższym zrzucie?

Po prostu w ogóle ich nie potrzebuję i tylko przeszkadzają mi w szybkim wyborze opcji, których używam. Ew. może da się zmienić kolejność, abym na początku miała te, z których korzystam najczęściej, czyli np. "Otwórz grafikę w nowej karcie"? Ta opcja jest tak beznadziejnie skitrana, że zawsze muszę się przez chwilę wgapiać w to menu, żeby ją znaleźć :(
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Mam jeszcze dziwny problem z serwisem imgur. Mam z nim przypiętą kartę, otwartą na moich obrazach, żeby sobie w razie potrzeby szybko i wygodnie wrzucać np. zrzuty czy cokolwiek. Jednak za każdym razem gdy otwieram przeglądarkę, to ta podstrona nie jest dostępna, pomimo że jestem zalogowana (ciastka z imgur mam w CCleanerze odznaczone, żeby nie usuwał):
rRyIRxY.png

Odświeżanie nie pomaga, trzeba wejść na stronę główną i dopiero wtedy pojawia się menu, z którego mogę wybrać moje obrazy. Nie po to sobie przypięłam kartę, żeby przy każdym otwarciu przeglądarki tak się przeklikiwać. Mam też przypięte inne strony i na nich nie ma takiego problemu. Czy da się cokolwiek na to poradzić?
 
Do góry