Slimjet konfiguracja

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Od pewnego czasu, zamiast normalnych przycisków zamykania i minimalizacji okna, mam coś takiego jak na poniższym zrzucie:
2m4c4OZ.png

Właśnie zaktualizowałam do najnowszej wersji, ale problem nie ustąpił :(
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Nikt nic nie wie?
To może ktoś zna sposób, aby opcję "Wyślij link do strony" przenieść z menu kontekstowego na pasek narzędzi czy gdziekolwiek, gdzie by była na wierzchu?
W zamian za skuteczną poradę oddam kod NoPremium na 2 GB transferu ;)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Od pewnego czasu, zamiast normalnych przycisków zamykania i minimalizacji okna, mam coś takiego jak na poniższym zrzucie:
2m4c4OZ.png

Właśnie zaktualizowałam do najnowszej wersji, ale problem nie ustąpił :(
Ja tam sobie pomyślałem, że bez pomocy sama dojdziesz...:zawsty :klawik
Walnęłaś taki róż, że musiałem kalibrować kolorki w lapku, aby sprawdzić. Rozumiem, że oryginalny błękit ze śpioszków dla chłopców jest trudny do przyjęcia... ale żeby go zmieniać na kolor ze śpioszków dla dziewczynek, to lekka przesada.. :Stop
Przecież ten dodatek do modyfikacji interfejsu (lub substytut kompletnego motywu) widać nie był dawno uaktualniany i z nowymi wersjami wyraźnie nie hula. Wyłącz go lub wywal i wszystko powinno wrócić do normy. Zamiast niego wybierz sobie coś stąd:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Co do udostępniania linków proponuję:
łatwe przesyłanie linków na androida za pomocą kodów QR:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

do innego udostępniania to:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Zamiast niego wybierz sobie coś stąd:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ale pod tym pierwszym linkiem nie ma żadnych skórek, tylko jakieś coś do czyszczenia danych, a pod drugim dodatek do zmiany scrollbara :( Co do motywu, to wtedy nie znalazłam ładniejszego, a ten mi bardzo odpowiadał. Ostatnio był aktualizowany 1 listopada 2017. Nie wiedziałam, że motywy muszą być aktualizowane, w FF miałam ten sam, własny minimotyw przez kilka lat i nic w nim nie zmieniałam. Bardzo trudno znaleźć jakiś ładny motyw, ale faktycznie, po zmianie na domyślny problem ustąpił, tylko teraz to bardzo brzydko wygląda :(
Co do udostępniania linków proponuję:
łatwe przesyłanie linków na androida za pomocą kodów QR:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

do innego udostępniania to:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Na androida nie potrzebuję, a że są dodatki, to ja wiem. Miałam nadzieję, że może jest jakiś sposób bez użycia dodatków. Jeśli nie ma, to trudno, będę musiała przeżyć, bo już i tak mam bardzo dużo dodatków i mi strasznie ten Slimjet zamula :(
@Edycja:
I jeszcze w tym obesranym sklepie Google nie da się posortować motywów od najnowszych. Co mnie jakiś zainteresuje, to okazuje się od dawna nieaktualizowany
 
Ostatnia edycja:

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Ale pod tym pierwszym linkiem nie ma żadnych skórek, tylko jakieś coś do czyszczenia danych, a pod drugim dodatek do zmiany scrollbara :(
Co do pierwszego linku - nie przyjrzałaś się stronce dokładnie, tam jest kilka dodatków/motywów.
Co do drugiego - zastosuj i sprawdź, że scrollbar nabierze pikanterii i nie będzie taki drętwy. :)
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Ale ja nie potrzebuję zmieniać scrollbara. W ogóle nie zwracam na niego uwagi :p Mi najbardziej przeszkadza właśnie ten wstrętny, piżamowy błękit.
Co do pierwszego linku - nie przyjrzałaś się stronce dokładnie, tam jest kilka dodatków.
Faktycznie, ale wszystkie ciemne i takie dla facetów. Ten mi pasował, bo nie był jaskrawy, a róż przełamywał czarny kolor paska. Nie chcę żadnych neonowych ani całkiem czarnych. Tekst na pasku zakładek chcę mieć czarną czcionką, więc tło nie może być zbyt ciemne. Pasek kart może być czarny.
Jest jakiś sposób wyszukiwania motywów od najnowszych/ostatnio zaktualizowanych?
@Edycja:
Sprawdziłam jeden motyw z tej strony co podałeś i był aktualizowany jeszcze dawniej, niż ten mój
 

guma77

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
169
Reakcje/Polubienia
81
slimjet super jest ,kozystam od dawna ale..
na linux mint xfce nie dziala mi stronka wiz1.net , chodzi o video
na chromium tez nie dziala i na ff tez,nie wiem oco chodzi wczesniej dzialao
zasinstalowalem z pod konsooli flash palyer i dalej lipa
przelanczam sie na windows i dziala mi na slimjet wiz1.net
hmmmm ,czemu tak jest ?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19179
Reakcje/Polubienia
55806

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Sprawdziłam jeden motyw z tej strony co podałeś i był aktualizowany jeszcze dawniej, niż ten mój
To właściwie nie jest kwestia daty, jeśli motyw jest dobrze napisany to działać powinien. Weź w Chrome Webstore włącz po lewej filtry wpisz pink, light, zaznacz motywy, sortuj po najwyżej oceniane lub najwięcej użytkowników. Większość bedzie działac poprawnie, ale skuchy też się zdarzą.
slimjet super jest ,kozystam od dawna ale..
na linux mint xfce nie dziala mi stronka wiz1.net , chodzi o video
na chromium tez nie dziala i na ff tez,nie wiem oco chodzi wczesniej dzialao
zasinstalowalem z pod konsooli flash palyer i dalej lipa
przelanczam sie na windows i dziala mi na slimjet wiz1.net
hmmmm ,czemu tak jest ?
Na moje oko zainstaluj flasha jeszcze raz i spróbuj wyklikać go z tego ich sklepu (zapomniałem jak to się w Mincie nazywa).
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
@Grandalf - dzięki, ale ten pierwszy jest zbyt pstrokaty. Drugi był aktualizowany 6 lat temu. To jak to jest, że znacznie nowszy motyw nie działał prawidłowo, a taki stary działa? Już zgłupiałam. Więc to jednak nie kwestia aktualizacji?
Niestety drugi motyw trochę zbyt jaskrawy i jeszcze ma jakieś daremne kropecki. Nie wiem czy da się podmienić te obrazki, ale skoro data aktualizacji jednak nie ma znaczenia, to poszukam sobie jeszcze sama
@Edycja:
Zainstalowałam ponownie ten swój stary motyw i teraz działa prawidłowo. To już nic z tego nie rozumiem...
A odnośnie tego Wyślij link do strony, to jednak nie ma innego sposobu niż instalacja dodatku?
 

guma77

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
169
Reakcje/Polubienia
81
To właściwie nie jest kwestia daty, jeśli motyw jest dobrze napisany to działać powinien. Weź w Chrome Webstore włącz po lewej filtry wpisz pink, light, zaznacz motywy, sortuj po najwyżej oceniane lub najwięcej użytkowników. Większość bedzie działac poprawnie, ale skuchy też się zdarzą.

Na moje oko zainstaluj flasha jeszcze raz i spróbuj wyklikać go z tego ich sklepu (zapomniałem jak to się w Mincie nazywa).

to dawno mam zaisntaowane z repo
browser plugin flashpalyer-pepperflash i nadal nie dziala , nie wiem w czym problem , kiedys mi tylko nie dzialala ta stronka wiz1.net na slimjet , a dzialala na chromium i ff , teraz na zadnje nie dziala :(
o dziwo inne stronki dzialaja, tele-wizja.ru np dziala ok
nie wiem oco kaman :/
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
tele-wizja.ru działa na html5. Jak wyżej napisałem musisz aktywować flasha w przeglądarce albo doinstaluj Chrome i w Chrome powinno pójść.
 

guma77

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
169
Reakcje/Polubienia
81
mam aktywowany flash we wszystkich przegladarka , ff i swirone i chromium i slimjet i nie dziala , czemu ?
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Które dokładnie pliki muszę przekopiować do nowego profilu Slimjet, aby mieć te same zakładki, hasła i wyszukiwarki, co w starym?
@Edycja:
Zapomniałam, że o wyszukiwarki już pytałam w tym wątku i są w pliku Web Data :p Z zakładkami też sobie poradzę, ale nie wiem gdzie są hasła
@Edycja2:
Oki, już znalazłam, są w Login Data ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry