yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
OkayFreedom VPN Premium to ciekawa aplikacja za pomocą której w łatwy i prosty sposób możemy ukryć w sieci nasz prawdziwy adres IP i surfować anonimowo oraz odwiedzać strony które są zablokowane dla np: polskiego IP.


Program zapewnia bezpieczeństwo i anonimowość, używając do tego celu specjalnych serwerów proxy (VPN). Połączenie oferowane przez OkayFreedom VPN Premium jest bardzo bezpieczne i szybkie .

Steganos OkayFreedom VPN Premium Code 10 GB/Month

OkayFreedom from German company Steganos is an easy-to-use VPN service that hides your online activity from eavesdroppers, secures data being transmitted, and allows you to spoof your IP address to view content that is restricted to a certain geographic location. The VPN technology ensures all traffic is encrypted and not visible to third-parties even when the user is on an open network, such as the wireless network at a coffee shop, hotel, or conference center.

To get your Premium 10GB/Month Code Do The Following:
1. Go to Promo Page

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
2. Enter your email and click "Abschicken"
3. check email for Code
4. Install Product

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

To Enter Code
1. Right click the eye in the system tray
2. click "Get more traffic"
3. Click "Redeem your premium code here" at the top
4. will integrate the key for 10 GB


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36142
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo
Kruca fiks, ciekawe jak to się ma do Steganos Internet Anonym VPN, w sumie plan premium więc warto brać, najwyżej angela będzie was podglądać :szydera
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Osobiscie mi kolidowały
mają inne sterowniki TAP
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Jak ten program ma się do SecurityKISS Tunnel VPN :scratch
Steganos OkayFreedom VPN Premium Code 10 GB/Month
Czy mam rozumieć że promocja jest tylko na miesiąc, czy 10 GB na każdy miesiąc. :scratch
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36142
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo
raczej ryczek panie, ryczek czyli 12 X 10GB czy ile tam jest.Nie korzystałem z tej promocji więc nie wiem ale pewnie w mailu jest coś napisane, ewentualnie znajdzcie mi stronkę PC Welta gdzie było to promo to wielmożnie poproszę me patrzałki o sprawdzenie.
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
alco napisał:
Jak ten program ma się do SecurityKISS Tunnel VPN :scratch
Steganos OkayFreedom VPN Premium Code 10 GB/Month
Czy mam rozumieć że promocja jest tylko na miesiąc, czy 10 GB na każdy miesiąc. :scratch

Dla mnie się ma jak jajko do kury.Ma mniej serwerów niż Kiss
i jego szybkość czasami też jest problematyczna.Na forach dobrej oceny nie ma
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Premium-Code for OkayFreedom VPN od PC Welt
leave your e-mail adress, click on "Abschicken" and soon you will get your code for premium account!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Powtórka ,albo nowe promo

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
pobieranie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
1. Go to the promotion page .
2. Enter your email address and click Abschicken . On the specified e-mail address will receive Premium code.
3. OkayFreedom Download VPN (2.6 MB, Windows all versions) and install the program.
4. After installation, go to the notification area, and call on the icon OkayFreedom VPN, right-click context menu.
5. Press Enter Premium code (serial number) , and enter the resulting e-mail Premium-code. Premium-code gives the opportunity to get up to 10 GB of free traffic to use the online service OkayFreedom VPN for a month
 
Do góry