sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
?? Jak rozumiem kod aktywuje rok korzystania z vpn z limitem dziennym 500 mb tak czy się mylę
 

klimek69

Świeżak
Dołączył
2 Kwiecień 2013
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
sheriff napisał:
?? Jak rozumiem kod aktywuje rok korzystania z vpn z limitem dziennym 500 mb tak czy się mylę

Wydaje mi się że bez limitu, po aktywacjii napis z limitem 500 mb znikł.
Pojawił sie napis "You are a flat rate user!Thank You"
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
klimek69 napisał:
sheriff napisał:
?? Jak rozumiem kod aktywuje rok korzystania z vpn z limitem dziennym 500 mb tak czy się mylę

Wydaje mi się że bez limitu, po aktywacjii napis z limitem 500 mb znikł.
Pojawił sie napis "You are a flat rate user!Thank You"

Gdzie jest ten napis że bez limitu ,

ja mam takie coś po wpisaniu kodu z maila i nie wiem czy mam limit czy nie .

Shot002pn_wrhwwne.png


Shot002-2_wrhwwna.png


Shot002-3_wrhwwnq.png


Shot002-4_wrhwwwr.png
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
z tych obrazków wynika, że masz konto free czyli darmowe, tak wygląda jakbyś w ogóle nie aktywował kodu z promocji otrzymanego na maila
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Przecież tam pisze, że kod został już wykorzystany. Ile razy szeryfie wklepywałeś ten kluczyk?
Powinno być tak:

DH3wDavmnk5I.jpg


Skórka nie warta wyprawki ten chu...dy VPN :p
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Skórka nie warta wyprawki ten chu,chu VPN :p
vpn to raczej nie jest raczej proxy, bo tu nie ma żadnej anonimowaości , ani bezpieczeństwa szyfrowania połączeń
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Badziew. Zainstalowałem, ale nie szło wklepać kodu. Wieszał się cały komp, więc wywaliłem. Nie wiem na co to dają :k......
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Wszystkim co klucz niewszedł lub wszedł ale mieli konto free zamiast premium, radze napisać do suportu a oni zrestartują wam klucz i po ponownym wprowadzeniu będzie gitara tak jak u mnie konto premium .

4491f246cdd558a38ea4cd578f90cbc4.png
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
RadoCMG napisał:
Badziew. Zainstalowałem, ale nie szło wklepać kodu. Wieszał się cały komp, więc wywaliłem. Nie wiem na co to dają :k......

Kolego program chodzi gładko i działa bez zarzutu uwierz mi u mnie na laptopie a klucz wchodzi za pierwszym razem bezproblemowo .Jeśli twój komp ma problemy ze stabilnością doradzam ci :

1.Usuń zbędne oprogramowanie z którego nie korzystasz

2.Usuń z auto-startu niepotrzebne programy które startując pożerają zasoby kompa zwalniając jego prace a nie są wymagane na auto-starcie

3.Usuń błędy systemowe przy pomocy programu CCleaner

4. Defragmentuj dyski komputera aby przyśpieszyć jego prace i stabilność systemu np programem O&O Defrag 17 ostatnio był w promocji niedawno
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Sheriff z kompem to ja mam wszystko w porządku. Na bieżąco go czyszczę ze śmieci i nie ma szans by to było powodem problemów z tym programem. Co więcej to jest jedyny program, który tak się zachowywał po instalacji. Z innymi nie mam żadnych problemów.

To trochę przypomina mi sytuację z klawiaturą podłączaną do mojego poprzedniego blaszaka. Po podłączeniu pod porty USB z tyłu obudowy nie działała, a wystarczyła przedłużka podłączona pod te same porty by nagle ożywała. Co więcej na innych kompach działa normalnie pod każdym USB. Brak logicznego wytłumaczenia.
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
4. Defragmentuj dyski komputera aby przyśpieszyć jego prace i stabilność systemu np programem O&O Defrag 15 ostatnio był w promocji niedawno[/quote]


@Szeryf cowboyu . Ostatnio byl O&O Defrag 17.5 w promocji :klawik.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Gonzoo napisał:
4. Defragmentuj dyski komputera aby przyśpieszyć jego prace i stabilność systemu np programem O&O Defrag 15 ostatnio był w promocji niedawno


@Szeryf cowboyu . Ostatnio byl O&O Defrag 17.5 w promocji :klawik.[/quote]

Naturalnie że 17.5 :ok :dziękuję tak to jest , jak się robi kilka rzeczy na raz :p
 
A

Anonymous

4. Defragmentuj dyski komputera aby przyśpieszyć jego prace i stabilność systemu np programem O&O Defrag 15 ostatnio był w promocji niedawno

Wymień dysk na SSD a nie będziesz musiał niczego defragmentować :piwko
 
A

Anonymous

andyxa napisał:
Promo na windowsdeal przez 8 dni,
1 Year Premium Flat Unlimited Traffic!
Steganos OkayFreedom VPN Premium za darmo na rok z nielimitowanym transferem :yes master

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jak to czyli łączę się z danym krajem i pobieram bez ŻADNYCH limitów ani dodatkowych kosztów? i czy mój usługodawca internetu nie wliczy tego? np mam 8gb na miesiąć pobieram chociażby mp3(10mb) czy to nie zostanie odnotowane i zostanie to 8?
 
Do góry