Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Ja żałuję, że nie kupiłem kiedyś za około 70 zł na stronie producenta :smutny
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
na allegro też sprzedaje sklep vebo.pl licencje dożywotnie do IDM'a
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

a to znany sklep
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Do vebo.pl też pisałem kilka miesięcy temu z tym samym zapytaniem odnośnie licencji Lifetime. Argumentując jak to jest skoro producent na swojej stronie nie sprzedaje takich licencji, tylko licencje na trzy lata z możliwością używania dożywotnio wersji na której zakończyła się trzy letnia aktualizacja. Odpisał mi krótko:
Bez ograniczeń czasowych.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24612
Miasto
Trololololo
Do vebo.pl też pisałem kilka miesięcy temu z tym samym zapytaniem odnośnie licencji Lifetime. Argumentując jak to jest skoro producent na swojej stronie nie sprzedaje takich licencji, tylko licencje na trzy lata z możliwością używania dożywotnio wersji na której zakończyła się trzy letnia aktualizacja. Odpisał mi krótko:
widocznie mają stare licencje które ograniczeń nie mają
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
W tym wypadku chodzi o aktualizacje do nowszych wersji, program jest lt to się zgadza, ale aktualizacje na trzy lata, a bez aktualizacji program przestaje działać poprawnie z nowszymi wersjami przeglądarek i nie sposób z niego po tym okresie poprawnie korzystać.
Jeżeli jeszcze ktoś sprzedaje te tzw. LT licencje? to byłaby bardzo cenna informacja.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Widzę że u nich na stronie sklepu (nie na Allegro) jest podana informacja:
DARMOWE uaktualnienia do wszystkich nowych wersji IDM bez ograniczenia czasowego

Poza tym jest taka ciekawa opcja która pozwala negocjować cenę. :ok

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Widzę że u nich na stronie sklepu (nie na Allegro) jest podana informacja:


Poza tym jest taka ciekawa opcja która pozwala negocjować cenę. :ok

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jeśli ktoś skorzysta z tej opcji negocjacji lub po prostu zakupi licencję u tego sprzedawcy to proszę o informację (opinie). Niestety ale moja licencja wygasa 2 maja :smutny i także jestem na etapie poszukiwań najlepszej opcji zakupu. Oczywiście skłaniam się tylko do opcji zakupu prawdziwego Lifetime.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
IDM jest świetny ale ja ostatnio nic nie ściągam wiec szkoda żeby się marnowała. Wysłałem PW.
Wedle informacji od strony programu, licencja jest do marca. Dzięki:dziękuę :piwek
 
  • Lubię to
Reactions: wwd

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Wyjaśnienie co do licencji:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Note that starting April, 1st. 2016 it's guaranteed 3 years of free updates with the purchase of lifetime license. Note that in the past we guaranteed only one year of free updates, but did not enforce it. For 15 years while we were selling IDM, we never charged for updates. But we plan to do this in the future.

If you purchased IDM lifetime license before April, 1st. 2016, it was guaranteed one-year of free updates, but the updates may not become free only with the release of next major version 7.

If you purchased IDM lifetime license after April, 1st. 2016, it is guaranteed three-years of free updates.
Czyli tak jak już wcześniej pisałem, kiedyś oficjalnie dawali aktualizacje na rok ale po tym czasie program i tak aktualizował się bo oni tego nie blokowali. Ciekawe czy ci co mają te stare licencje też będą musieli kupić aktualizacje :scratch
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24612
Miasto
Trololololo
Wyjaśnienie co do licencji:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Czyli tak jak już wcześniej pisałem, kiedyś oficjalnie dawali aktualizacje na rok ale po tym czasie program i tak aktualizował się bo oni tego nie blokowali. Ciekawe czy ci co mają te stare licencje też będą musieli kupić aktualizacje :scratch
e, raczej stare lajftajmy będą śmigać na starych zasadach czyli lajftajm to lajftajm.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
W każdym razie program jest wart tego, by zapłacić nawet tylko za te 3 lata. Testowałem różne i pod Windows i pod Linuksem i wszystkie w porównaniu z nim nie dają rady.
 
Do góry