Szukam spolszczenia do ACDSee Photo Studio Ultimate 2018

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo

dariuszku

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2018
Posty
6
Reakcje/Polubienia
1
@verte zerknij na mojego chomika tam znajdziesz do wszystkich wersji od 9 zaczynając do (zawsze) ostatniej najnowszej kończąc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo
Lepiej uważajcie na tego " @dariuszku " To on podpisał się pod moim tłumaczeniem do PSP
Czyli podpisuje się pod tłumaczeniami innych a sam na swoim chlewiku pisze tak:

NIE ZGADZAM SIĘ

NA UMIESZCZANIE MOICH TŁUMACZEŃ NA INNYCH STRONACH LUB ODSPRZEDAWANIE.
WSZELKIE UDOSTĘPNIANIE INNYM OSOBĄ
(OPRÓCZ LEGALNEGO TŁUMACZENIA FOLDERGUARD )
JEST NIELEGALNE I ZAKAZANE

dobre :kwiczy2
 

dariuszku

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2018
Posty
6
Reakcje/Polubienia
1
Aljot. Szkoda czasu na czytanie twoich wpisów. Ja pod żadnymi tłumaczeniami się nie podpisuje, i nikogo do pobierania zadnych spolszczeń nie namawiam. To co wstawiam sam robię i myślę, że czytają to ludzie dorośli i wyciągają sami z tego wnioski. Nie rozumiem tego " Lepiej uważajcie na tego "dariuszku" To on podpisał się pod moim tłumaczeniem do PSP." Napisałeś to tak jak bym ci bliskich zabił. UWAŻAJCIE NA dariuszku!!! UWAŻAJCIE żebym wam się nie przyśnił!. Pozdrawiam wszystkich i Aliota również.
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
359
Reakcje/Polubienia
966
Miasto
Warszawa
Drogi panie Dariuszku. Pisałem do pana na Chomikuj, ale pan mnie olał. Przypadkiem trafiłem na pana stronę gdzie udostępniał pan PSP X9. Pobrałem spolszczenie które było moim. W plikach znajdowały się pliki TXT, w których zapisywałem co takiego zmieniłem. Większość tych plików pan usunął, ale kilka się zachowało. Prawda jest taka, że pobrał pan mój instalator spolszczenia i wyodrębnił pliki. Podpisał się pan pod niemal wszystkimi plikami HTML, dodał pan kupę niepotrzebnych plików, które zaśmiecają system.

Jeśli chodzi o PSP 2018, przepisał pan zawartość z PSP X9, co widać na zamieszczonych przez pana zdjęciach. Różnica jest taka, że z przetłumaczonego mojego tekstu usunął pan skróty klawiszowe, przetłumaczył pan punkty, które powinno się pozostawić wersji oryginalnej.

Tak, ostrzegłem przed panem pozostałych forumowiczów, a przede wszystkim przed udostępnionymi tłumaczeniami, które mogą być szkodliwe dla oprogramowania.
 

zenek22

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2015
Posty
2
Reakcje/Polubienia
2
@Aljot . Czy jest jakaś szansa zobaczyć Pana oryginalne spolszczenie tego programu ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
359
Reakcje/Polubienia
966
Miasto
Warszawa
Po wgraniu spolszczenia do programu PSP X9 z Chomikuj dariuszku, tak wygląda okienko informacyjne.
Zwrócicie uwagę, że coś jest nie tak.
(To nie konkurs)
sT1HQGx

sT1HQGx
 
Do góry