Szukam spolszczenia do ACDSee Photo Studio Ultimate 2018

majka82

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2018
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Fajnie że sa takie fora jak te. Jedno ip i ta sama osoba. Jesteście naprawdę bez rozumu. Jak bym chciała to to samo by darek napisał. Ja tylko korzystam z jego kompa. Chętnie bym mu dała żeby sam zrobił tu wpisy ale nie ma czasu siedzieć i pisać jakieś mądrości. Tu są sami fachowcy "informatycy". Na szczęście on nie odwiedza takich stron.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35916
Reakcje/Polubienia
25006
Miasto
Trololololo
Fajnie że sa takie fora jak te. Jedno ip i ta sama osoba. Jesteście naprawdę bez rozumu. Jak bym chciała to to samo by darek napisał. Ja tylko korzystam z jego kompa. Chętnie bym mu dała żeby sam zrobił tu wpisy ale nie ma czasu siedzieć i pisać jakieś mądrości. Tu są sami fachowcy "informatycy". Na szczęście on nie odwiedza takich stron.
Więc niech sam napisze a nie wysyła kogoś innego, pisać nie ma czasu ale przecież widzę w PA że za każdym razem jak Ty napiszesz to drugie konto też się dziwnym zbiegiem okoliczności loguje :klawik
 

majka82

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2018
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Po takich wpisach jak "To mu daj i d...y nie zawracaj :facepalm" można wyczytać z jaką "inteligencją" można tu pogadać. Nie dziwie się że nie kazał mi tu zaglądać bo to forum to tak jak ten wpis "DNO" i kupa.....
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9989
Reakcje/Polubienia
10621
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Inteligencja różne ma oblicza:

sT1HQGxl.png
 

majka82

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2018
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Złodziejstwa - TY akurat jesteś CHAMEM, to chyba niczego nie trawisz. Siedzisz i piszesz co Ci przychodzi do głowy. Inteligencja! - tobie słoma z butów wystaje. Tutaj jeszcze nikt nikomu niczego nie ukradł. Na szczęście jestem już w domu i mogę napisać spokojnie co myślę o takich ludziach. Jesteś CHAMEM bo nikt normalny na forach tak się nie wyraża bez uzasadnionych powodów. Faktycznie taką opinie o forum tylko trzeba rozgłaszać. Panuje tu chamstwo i wulgaryzmy. PISZ, a inni niech komentują jaki to TY jesteś mądry.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9989
Reakcje/Polubienia
10621
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Złodziejstwa - TY akurat jesteś CHAMEM, to chyba niczego nie trawisz. Siedzisz i piszesz co Ci przychodzi do głowy. Inteligencja! - tobie słoma z butów wystaje. Tutaj jeszcze nikt nikomu niczego nie ukradł. Na szczęście jestem już w domu i mogę napisać spokojnie co myślę o takich ludziach. Jesteś CHAMEM bo nikt normalny na forach tak się nie wyraża bez uzasadnionych powodów. Faktycznie taką opinie o forum tylko trzeba rozgłaszać. Panuje tu chamstwo i wulgaryzmy. PISZ, a inni niech komentują jaki to TY jesteś mądry.

Przywłaszczenie sobie czyjejś pracy, podpisanie się pod nią i dalsze rozpowszechnianie jako własnej to jest kradzież. Kradzież własności intelektualnej. @Aljot poświecił swój czas na przygotowanie tłumaczenia, wykorzystał swoja wiedzę, której nie zdobył pstrykając palcami. Na naukę języka też poświecił czas a pewnie i pieniądze. Twoje alter ego mając to głęboko poszło na skróty i ukradło to tłumaczenie.

Ciekawi mnie tylko, że nie odnosisz się do screena na którym widać kto wykonał tłumaczenie i kto się pod nim chamsko podpisał na górze. Nie odnosisz się do kwestii, że w tym samym czasie logujesz się na dwa konta. :scratch
 

dariuszku

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2018
Posty
6
Reakcje/Polubienia
1
Oj wstd mi wstyd! Chyba się pod ziemie zapadnę. Może dasz mi rozgrzeszenie. Takie "profity" tracisz może w ZAIKS jesteś. Bo ten twój kompan z wypowiedzi wyżej napisał, że ja te twoje profity za to spolszczenie zgarniam. Nabiłem już sobie kieszeń tą kasą może podzielić się z wami? No przede wszystkim z Panem ANDRZEJEM !!!!!!

Jak już stwierdziłeś że jestem "dziadkiem" to i daj mi swoje namiary przyjadę i przeproszę cię osobiście. Lubie kontakt oko w oko, a nie za jakimiś forami. Taki jesteś wporzo gość że aż-aż! Zaoszczędił byś mi szukania i robienia niespodzianek panie Andrzeju Jankowski. Po co kibice! Polubiłem Cię!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
361
Reakcje/Polubienia
972
Miasto
Warszawa
Jak już stwierdziłeś że jestem "dziadkiem" to i daj mi swoje namiary przyjadę i przeproszę cię osobiście. Lubie kontakt oko w oko, a nie za jakimiś forami. Taki jesteś wporzo gość że aż-aż! Zaoszczędił byś mi szukania i robienia niespodzianek panie Andrzeju Jankowski. Po co kibice! Polubiłem Cię!

A pan znowu idzie na łatwiznę oczekując, że ktoś coś zrobi za pana. Od szukania jest wyszukiwarka. Ja o panu znalazłem wszystkie informacje. I co stoję pod drzwiami.
Chyba nie rozumie pan co to jest plagiat. Mamy to samo hobby, tłumaczenie programów, ale programy tłumaczy się od zera anie od podpisywania się pod gotowym produktem.
Oczernia mnie pan na Youtube, twierdząc, że ostatnie moje tłumaczenie nie daje się zainstalować z powodu wirusów.
"PSP 2019"
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Oj wstd mi wstyd! Chyba się pod ziemie zapadnę. Może dasz mi rozgrzeszenie. Takie "profity" tracisz może w ZAIKS jesteś. Bo ten twój kompan z wypowiedzi wyżej napisał, że ja te twoje profity za to spolszczenie zgarniam. Nabiłem już sobie kieszeń tą kasą może podzielić się z wami? No przede wszystkim z Panem ANDRZEJEM !!!!!!

Ale w końcu się pan jak mężczyzna przyznał.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35916
Reakcje/Polubienia
25006
Miasto
Trololololo
A pan znowu idzie na łatwiznę oczekując, że ktoś coś zrobi za pana. Od szukania jest wyszukiwarka. Ja o panu znalazłem wszystkie informacje. I co stoję pod drzwiami.
Chyba nie rozumie pan co to jest plagiat. Mamy to samo hobby, tłumaczenie programów, ale programy tłumaczy się od zera anie od podpisywania się pod gotowym produktem.
Oczernia mnie pan na Youtube, twierdząc, że ostatnie moje tłumaczenie nie daje się zainstalować z powodu wirusów.
"PSP 2019"
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!




Ale w końcu się pan jak mężczyzna przyznał.
Ciekawy z niego typ, oczernia a jednak podbiera :kwiczy2
 

dariuszku

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2018
Posty
6
Reakcje/Polubienia
1
Gdyby nie Ci twoi kompani z forum to dawno byśmy już to zakończyli. Ta spudniczka jak to napisałeś napewno już tu więcej nie wejdzie! niedość że z mojego kompa to jeszcze za moimi plecami. Jak ja wchodziłem i czytałem to, to poprostu szukałem twojego wpisu a tych co trzymają "pierwsze skrzypce" pomijałem bo nie wszystko MNIE DOTYCZY. Ktoś iiny mógł się zezłościć, a tym bardziej ja, jak zobaczyłem jak się tu na forum odzywają. Inne fora to od razu BAN dla takiego użytkownika, a tu można pisać wszystko, aby nie dotyczyło admina i stałych bywalców forum. Jest to pierwsze takie forum bo na innych za nazwanie innego użytkownika DEBILEM dostałem BANA i zakaz używania przez X czasu. TO są nerwy i jeszcze raz nerwy. Adwokatów jak Ty nie potrzebuje, bo nieraz potrafią zaszkodzić więcej niż pomóc. Lubie spotkania oko w oko i nieraz dać se po gębie, bo to są moje klimaty. Kiedyś byłem inny, a teraz rodzina,i krycie się za kompem. Trzeba samemu poszukać "rozrywki" i chętnie z tego forum bym wybrał sobie kompana na "siłkę" i polanę "pogadać". Brakuje mi męskich rozmów. Pozdrawiam, a jak któryś ma czas zapraszam "pogadać' bo za klawiturą to tylko baby i takcy znudzeni życiem ludzie jak ja siedzą.
 
Do góry