Szukam spolszczenia do ACDSee Photo Studio Ultimate 2018

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
Gdyby nie Ci twoi kompani z forum to dawno byśmy już to zakończyli. Ta spudniczka jak to napisałeś napewno już tu więcej nie wejdzie! niedość że z mojego kompa to jeszcze za moimi plecami. Jak ja wchodziłem i czytałem to, to poprostu szukałem twojego wpisu a tych co trzymają "pierwsze skrzypce" pomijałem bo nie wszystko MNIE DOTYCZY. Ktoś iiny mógł się zezłościć, a tym bardziej ja, jak zobaczyłem jak się tu na forum odzywają. Inne fora to od razu BAN dla takiego użytkownika, a tu można pisać wszystko, aby nie dotyczyło admina i stałych bywalców forum. Jest to pierwsze takie forum bo na innych za nazwanie innego użytkownika DEBILEM dostałem BANA i zakaz używania przez X czasu. TO są nerwy i jeszcze raz nerwy. Adwokatów jak Ty nie potrzebuje, bo nieraz potrafią zaszkodzić więcej niż pomóc. Lubie spotkania oko w oko i nieraz dać se po gębie, bo to są moje klimaty. Kiedyś byłem inny, a teraz rodzina,i krycie się za kompem. Trzeba samemu poszukać "rozrywki" i chętnie z tego forum bym wybrał sobie kompana na "siłkę" i polanę "pogadać". Brakuje mi męskich rozmów. Pozdrawiam, a jak któryś ma czas zapraszam "pogadać' bo za klawiturą to tylko baby i takcy znudzeni życiem ludzie jak ja siedzą.
Skoro ktoś nazwał cię debilem to wystarczy taki post zgłosić klikając -Raportuj- (jest pod każdym postem) a Administracja przejrzy zgłoszenie.
 

dariuszku

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2018
Posty
6
Reakcje/Polubienia
1
W tej chwili jeśli coś załatwiamy bez "adwokatów" to nie potrzeba trybu rozkazującego. Masz już! (przed tym wpisem) wszystko usunięte. Tak po drugie, jak to jest twoje hobby to powinieneś poczytać trochę na temat lokalizacji oprogramowania o języku programowania, jak coś robisz to z pasją do końca. Ten styl tłumaczenia (program który używasz) jest nic nie wart. Jeśli masz już przetłumaczoną wersję poprzednią programu to wszystkie następne wersje wnoszą poprawki + nowości które można zlokalizować w ciągu (no jak chcesz to zrobić w swoim stylu pięknie w "kwiatkach" przyozdobione) jeden dzień. Normalnie zmiana wersji przy programach gdzie tak jak tu jest kilkadziesiąt plików, ale tylko językowych robisz to w godzine. Inaczej tłumaczysz program z bibliotekami które zawierają program+język. Poszukaj poczytaj. NIE OMIJAJ STRON W INNYCH JĘZYKACH NIZ ANGIELSKI. Tu pomoże translatlator który automatycznie tłumaczy strony na polski w google (akurat tej przeglądarki używam). Angielski chyba dasz radę, ale turecki-dużo ciekawostek i rosyjski-tu jest dużo hakerów i dużo wiadomości. Myślę że temat zakończony. NIE MA TWOICH TŁUMACZEŃ Z MOJEJ STRONY. Jak ktoś coś pobrał i udostępnia to musisz sam już kontynuować szukanie.
 
Do góry