Security UnHackMe za darmo

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Witam koledzy może ktoś mi ciemnemu wjasni jak dostac serial w tej ostatniej promocji
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Dzieki kolego extern.int ale klikam i pokazuje sie error coś mi sie wydaje że ta promocja jest zakoniczona a po wpisaniu serialu program nie przyjmuje go nie wiem co wpisać w lini na kogo ma być program zarejestrowany
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5488
Reakcje/Polubienia
3999
Miasto
Polska
plejmix napisał:
Dzieki kolego extern.int ale klikam i pokazuje sie error coś mi sie wydaje że ta promocja jest zakoniczona a po wpisaniu serialu program nie przyjmuje go nie wiem co wpisać w lini na kogo ma być program zarejestrowany
Klucz jest do instalki wersji GOTD.
 

extern.int

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
138
Reakcje/Polubienia
2
plejmix napisał:
Dzieki kolego extern.int ale klikam i pokazuje sie error coś mi sie wydaje że ta promocja jest zakoniczona a po wpisaniu serialu program nie przyjmuje go nie wiem co wpisać w lini na kogo ma być program zarejestrowany
Promo u nich jeszcze działa, ale oni dali złego linka do instalki. Prawdopodobnie zapożyczyli sobie klucz z promocji z GiveawayOfTheDay myśląc, że działa razem z normalną wersją programu. Proponuje poszukać odpowiedniej instalki w internecie, może ktoś zachował.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
UnHackMe na 6 miesięcy

Natomiast na tej stronie mamy non-stop :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Taki mały koment do posta powyżej: na stronie promocji comms widnieje: "Предлагается специальная цена для продления на пожизненную лицензию на 2 ПК: 900 рублей."
Innymi słowy: licencję lifetime na 2 kompy mozna nabyć na comms za 900 rubli, co wydaje się być dość przyjazną kwotą...

P.S.: przy zakupie (płatność PayPalem) WARTO zmienić walutę płatności z domyślnej (w moim przypadku GBP) na RUR.
Przykład: strona zakupu oferowała mi zakup za 25GBP. Przy zmianie waluty na RUR, cena wynosi 1080 (z podatkiem 180RUR), czyli około 14 funtów. Nie sprawdzałem jak to się ma do złotówki, ale wychodzi że zakup w rublach jest DUŻO tańszy
 
Ostatnia edycja:
Do góry