UnThreat Free AntiVirus 2012-wasze zdanie

A

Anonymous

narzeczona kolegi dala mi kompa do naprawy systemu bo jak to określiła.... wieszał się jej
miała dość poważnie zainfekowany wszelkiej maści internetowym paskudztwem ale po już jest ok
i teraz pytanie
jakie macie zdanie o "UnThreat Free AntiVirus"
ponoć pracuje na silniku i sygnaturach Vipre
miał już ktoś z grona forumowiczów z nim do czynienia ?
zabezpieczenie ma być darmowe proste i "lekkie" a z tego co wyczytałem UnThreat pod tym względem pasuje ...ale jestem Ciekaw waszej opinii :szef
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
hula na silniku vipre i w testach bardzo dobrze wypada/ł ale niestety doczytałem się na zagranicznym forum że nowym właścicielem została firma o niezbyt dobrej reputacji, rozsyłali oprogramowanie monitorujące/szpiegowskie.
 
A

Anonymous

u a o tym nie słyszałem ... aczkolwiek to niezbyt dobrze rokująca informacja :scratch

macie może jakiś link do w miarę aktualnych wyników testów ??
 
A

Anonymous

Jorn11-zabezpieczenie ma być darmowe proste i "lekkie" to może złożymy jakiś inny zestawik a z szemranym sofcikiem damy sobie spokój ?
 
A

Anonymous

dziadek xp procesorek AMD Sempron 2200+ 1500 MHz 1 giga ramu ... wiec jak widać ....istne szaleństwo :D

ale do netu jej starcza

moze Ad-Aware Free Antivirus :scratch w testach ponoc ok i tak samo lekkie :scratch
 
A

Anonymous

Ja bym dał tak : Norton 2012 + SpyShelter Free...sofcik Symanteca jest najlżejszy na rynku obok Webroota a SS to elegancki blokerek.
Tutaj jest link do półrocznego triala Nortona :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Do tego (ewentualnie) dorzuciłbym zapkę PC Tools
 
A

Anonymous

dzieki ...w sumie nie ma co kombinować Webroot jest ultra lekki(sam się nad nim zastanawiałem bo mam lice na pol roku ) ale nieco za bardzo dziurawy a Norton w sumie to już klasa sama dla siebie i przy nim raczej zostanę zestaw jak najbardziej ok :piwko
 
Do góry