do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Link do instalki i klucz.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie wiem po co podajecie numer seryjny Vegas MS 13 czy 14. Ten numer jest przypisywany przy pierwszej instalacji do ID danego komputera i e-maila na jaki się aktywuje program. Każdy otrzymuje numer indywidualny. Ten numer co podałeś jest bezużyteczny na innych komputerach poza tym na którym pierwszy raz został zaaktywowany...
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55678
Nie wiem po co podajecie numer seryjny Vegas MS 13 czy 14. Ten numer jest przypisywany przy pierwszej instalacji do ID danego komputera i e-maila na jaki się aktywuje program. Każdy otrzymuje numer indywidualny. Ten numer co podałeś jest bezużyteczny na innych komputerach poza tym na którym pierwszy raz został zaaktywowany...
Na SharewareOnSale często jest podawany jeden klucz dla wszystkich. Tym razem jest jednak generowany, a ja nie zwróciłem na to uwagi. Usunąłem klucz z mojego posta :)

Dzięki za zwrócenie uwagi ;)
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Porównywał ktoś może te dwie wersje?
Instalator z 14 jest mniejszy.
edit:
Ważny do: 27.08.2018 :(
 
Ostatnia edycja:

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Gdzie tak piszą?
Wprawdzie pliki w UHD 4K da się zaimportować do tej wersji ale już ich nie wyeksportujemy w takiej rozdzielczości 4K, maksymalnie full hd. Tutaj masz opis różnic między wersjami
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jak widzisz wyraźnie napisano ze wersja najprostsza, ta za 109 zł wspiera 4K XAVC czyli jest możliwość eksportu do 4K. Ta z promocji ma jednak wyciętą obsługę 4K XAVC bo w opcjach eksportu maksymalnie full hd. Co ciekawe wcześniej wersja 13 w wersji najprostszej zarówno płatnej jak i z promocji nie miała takiego wsparcia. Jak ktoś chce 4k i tak musi kupić.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
@do.spamowania
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, że coś z niej wycieli. Instalator jest ten sam a różnica jest tylko taka, że licka na 6 miesięcy.
Sprawdzę później.
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
@do.spamowania
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, że coś z niej wycieli. Instalator jest ten sam a różnica jest tylko taka, że licka na 6 miesięcy.
Sprawdzę później.
Np. odpowiedni numer seryjny może nie włączać kodeka 4K. Niestety ale wersja z promocji nie eksportuje do 4K. Nie chce Ci się wierzyć ale w linku masz opis więc mi nie musisz ale sprzedawcy czy producentowi można już uwierzyć :p Nie będę Tobie podawał linka do strony magixa bo tam jest to samo tylko po angielsku.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Sprawdziłem i XAVC S faktycznie nie ma, ale jest eksport 4K w MainConcept AVC/AAC. Jest tam jeden szablon Internet 4K
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Sprawdziłem i XAVC S faktycznie nie ma, ale jest eksport 4K w MainConcept AVC/AAC. Jest tam jeden szablon Internet 4K
No fakt. Rzeczywiście... Ale kodek żąda połączenia z internetem żeby działać. Pewnie się aktywuje. Mam nadzieję że to nie jakieś demo. Minutę mi wyeksportowało.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Dla zainteresowanych: Moduł przechwytywania wudeo w języku polskim, działa w tym programie
Wystarczy wypakować i przenieść do folderu programu
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Czy tym programem da się zgrać materiał z VHS na komputer za pomocą video grabbera czy tylko z kamery cyfrowej ?
Pytam bo program nie widzi grabbera który na pewno jest sprawny i działa z CyberLink Power Director.
 

Drib72

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
128
Reakcje/Polubienia
502
Próba pozyskania kluczyka (już na stronie ap.magix.com) kończy się u mnie komunikatem na czerwonym tle:

"An error has been encountered
Maintenance work is currently being carried out, please try again later. Thank you!"

Czy ktoś tak jeszcze ma?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Próba pozyskania kluczyka (już na stronie ap.magix.com) kończy się u mnie komunikatem na czerwonym tle:

"An error has been encountered
Maintenance work is currently being carried out, please try again later. Thank you!"

Czy ktoś tak jeszcze ma?
Tak. Trzeba czekać aż zakończą prace serwisowe.
 

marek7001

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
266
Reakcje/Polubienia
44
Miasto
Ostrołęka
Jestem u nich zarejestrowany od 2010 roku.
I tak od wczoraj:
"An error has been encountered
Maintenance work is currently being carried out, please try again later. Thank you! "...
 
Do góry