Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
116
Miasto
Wrocław
Jestem u nich zarejestrowany od 2010 roku.
I tak od wczoraj:
"An error has been encountered
Maintenance work is currently being carried out, please try again later. Thank you! "...
Ja wczoraj przed południem dostałem klucz po kilku minutach czekania, też jestem długo zarejestrowany w Magix. Swoją drogą świetny program. Bardzo intuicyjny.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Aj ominąlem a właśnie by mi się przydał... Ma ktoś może zbędny kluczyk albo możliwa jest jeszcze rejestracja?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Też się nie załapałem. Wychodzi na to, że tylko przez kilka godzin działało a później wywalało błąd. :do bani
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1119
Reakcje/Polubienia
5059
Info z GIVEWAY OF THHE DAY

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


EN
ShatteredGalaxy,
Those who signed up during the giveaway please contact the developer affiliate@magix.net with the subject line "GOTD license" to get your serial. Thank you!

Again we GREATLY apologize for the inconvenience.

PL

ShatteredGalaxy,
Osoby, które zarejestrowały się podczas konkursu, proszone są o kontakt z deweloperem affiliate@magix.net, wpisując w temacie "GOTD license" , aby otrzymać swój numer seryjny. Dziękuję Ci!

Jeszcze raz BARDZO przepraszamy za niedogodności
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Info z GIVEWAY OF THHE DAY

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


EN
ShatteredGalaxy,
Those who signed up during the giveaway please contact the developer affiliate@magix.net with the subject line "GOTD license" to get your serial. Thank you!

Again we GREATLY apologize for the inconvenience.

PL

ShatteredGalaxy,
Osoby, które zarejestrowały się podczas konkursu, proszone są o kontakt z deweloperem affiliate@magix.net, wpisując w temacie "GOTD license" , aby otrzymać swój numer seryjny. Dziękuję Ci!

Jeszcze raz BARDZO przepraszamy za niedogodności
Obstawiam że jak wyślą też osoby które nie zarejestrowały się podczas promocji to również dostaną licencję.
 

Drib72

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
128
Reakcje/Polubienia
502

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Na razie nic nie dostałem, mail poszedł. Pewnie poczekać trzeba ze dwa dni lub sprawdzić w SPAM.
 

Drib72

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
128
Reakcje/Polubienia
502
Czy otrzymaliście już kluczyk do VEGAS Movie Studio z ubiegłotygodniowej promocji? Pytanie oczywiście do tych, którzy borykając się z "przepracowanym" serwerem Magix'a wysłali maila z prośbą o licencję.
Ja czekam, przeglądam foldery pocztowe... i nic.
Ciekaw jestem czy w ogóle przyjdzie...

Patrząc po komentarzach -
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- to chyba nikt nie otrzymał kodu.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Nic nie dostałem, maila wysłałem i tez miałem problem z przeciążonym serwerem. Chyba można zapomnieć o licencji :smutek
 
Ostatnia edycja:

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Ech, ja próbowałem z przeciążonym serwisem i po paru różnych próbach dostałem informację, że przecież jesteś już zarejestrowany. Tak, skrzynką 10minutową, nie wiem jaki to był adres a tym bardziej hasło. Cóż, wysłałem z tematem GOTD license z mojej normalnej skrzynki Outlooka i na rzie cisza....
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Nic nie dostałem, maila wysłałem i tez miałem problem z przeciążonym serwerem. Chyba można zapomnieć o licencji :smutek
Jeśli było kilka tysięcy chętnych ale pewnie było z kilkadziesiąt tysięcy i oni te kody wysyłają ręcznie :wall to czas oczekiwania na kodzik wyniesie pewnie kilkanaście dni.
 

marek7001

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
266
Reakcje/Polubienia
44
Miasto
Ostrołęka
Myślę, że nikt już nie dostanie...Wysyłałem o czasie, komunikat jak wyżej i...:nono

Dear Mr. Polomski,

we are very sorry. The offer was only valid for 24 hours and also the quantity of licences was limited.

Best regards,

MAGIX Computer Products International Co.
Annika Römpp
280 Greg St., Suite 10
Reno, NV 89502-2272
United States of America
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18255
Reakcje/Polubienia
38558
Miasto
Gdzieś w Polsce
Myślę, że nikt już nie dostanie...Wysyłałem o czasie, komunikat jak wyżej i...:nono

Dear Mr. Polomski,

we are very sorry. The offer was only valid for 24 hours and also the quantity of licences was limited.

Best regards,

MAGIX Computer Products International Co.
Annika Römpp
280 Greg St., Suite 10
Reno, NV 89502-2272
United States of America
Czyli kto nie zdążył przed awarią, może się pożegnać z licką... :(
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Czyli kto nie zdążył przed awarią, może się pożegnać z licką... :(
Skorzystałem z tamtej licencji ale była na określony termin ( nie pamiętam czy na pół roku czy na rok). Dawno się skoczyła. Korzystam z bezterminowej na Vegas Pro 12, MAGIX Movie Edit Pro 2015, Camtasia Studio 8 i Corel VideoStudio X9
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Skorzystałem z tamtej licencji ale była na określony termin ( nie pamiętam czy na pół roku czy na rok). Dawno się skoczyła. Korzystam z bezterminowej na Vegas Pro 12, MAGIX Movie Edit Pro 2015, Camtasia Studio 8 i Corel VideoStudio X9
Ale Ty piszesz o jakiejś starej promocji, a tu chodzi o tą co była kilka dni temu.
Czyli kto nie zdążył przed awarią, może się pożegnać z licką... :(
No właśnie ciekawe czy to była awaria czy celowe działanie, bo było za dużo chętnych:myśli2
 
Do góry