Ważna uwaga dotycząca moderacji na forum

Status
Zamknięty.

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Ja natomiast uważam że można usuwać głupie i obrażające posty ( pisane ) ale nie obrazki"
i co najważniejsze żyjemy tu i teraz ( czyż nie ) ;)
 
  • Lubię to
Reactions: al

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Zeno, przeginasz...I skończ jednak te dziecinne płaczki. Czy pobyt na tym forum jest przymusowy?
Nie Ty mnie zapraszałeś na forum i nie Ty będziesz mnie z niego wypraszał. I co ty wiesz o płaczkach. Od 2 lat jeden moderator mi non stop grzebie w postach i kasuje wg swojego uznania. Niech @al przywróci tutaj skasowane posty, a ty @Hefajstos wtedy wypowiedz się, gdzie w nich przegiąłem.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Post MLJ jest idiotyczny ponieważ jego sedno sprowadza się do tego, że pojawienie się w towarzystwie protestujących niepełnosprawnych jest lansem. Jeśli jest lansem to również te osoby są lanserami:


Ja nie płaczę, bo mi skasowano posta, tylko domagam się szacunku dla pracy userów na tym forum. @al twoje uzasadnienie jest idiotyczne z kilku powodów i świadczy o braku pojęcia na czym polega praca moderatora, co cie w tej roli całkowicie dyskwalifikuje:
1. Nie jesteś tutaj od zapewniania przeciwagi dla czegokolwiek lub jakiegokolwiek pluralizmu politycznego. Ty nawet nie masz zielonego pojęcia na czym polega pluralizm. Pluralizm zakłada swobodę wypowiedzi, a ty swoim działaniem właśnie przeciw jakiemukolwiek pluralizmowi wystąpiłeś. Czy ja zabroniłem MLJ pisać postów. Nie ja polemizuję z sądami przez niego głoszonymi na forum.
2. Skoro posty niedotyczyły tematyki forum to skasuj całe działy z muzyczką, śmiesznymi, kilkaset tematów w pogadankach.
3. Przedstaw skasowane posty w tym temacie, aby dać innym userom mozliwość wyrobienia sobie własnej opinii.

Większość postów w tamtym temacie jest idiotycznych.
Szacunek dla userów mam za pracę na forum a nie za wrzucanie memów.
Wiem, że nie jestem dobry w roli moderatora więc awansowali mnie jeszcze wyżej bo byłem dupa a nie moderator :sarkazm
1. Będę sobie robił na co mam ochotę. Jak chcesz polemizować o polityce to znajdź sobie odpowiednie do tego miejsce (inne forum, blog itd)
2. Pomyślę nad tym.
3. Każdy już dawno ma zdanie na ten temat i niech sobie je zatrzyma na okazję urodzin u cioci Grażynki czy komunii małego Brajanka bo tam też będzie o tym w kółko gadane.

A teraz już skończmy te pogadanki. Idź na spacer, pograj w piłkę, włącz TV, poczytaj książkę, pobaw się z psem, poucz języków, ugotuj obiad a;bo zrób co tam chcesz bo są fajniejsze rzeczy do robienia.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
5. @OXYGEN obiecałeś mi że @al nie będzie moderował moich postów. Wychodzi na to, że Twoje obietnice są jak gruszki na wierzbie...

Każdy będzie sobie wybierał który moderator będzie jego "aniołem strózem"

You made my day :kwiczy2:kwiczy2
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Każdy będzie sobie wybierał który moderator będzie jego "aniołem strózem"

You made my day :kwiczy2:kwiczy2
Obietnica była publiczna złozona na forum... Czyżbyś OXYGENOWI też kasował posty, a moze tylko masz je w du... :szydera
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2229
Reakcje/Polubienia
298
Miasto
okolice internetu
Nie Ty mnie zapraszałeś na forum i nie Ty będziesz mnie z niego wypraszał

Nikogo nie wypraszam, daruj sobie nadinterpretacje. Napisałem tylko, że nie ma przymusu katorgi i robienia za męczennika...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
Wielu zasłużonych userów z tego powodu zamilkło lub odeszło z forum. Będzie jeszcze gorzej.
@Zeno Ja widzę to trochę inaczej, owszem ci ludzie odeszli ale sprawdź sobie w jakim temacie byli najbardziej aktywni, przecież w większości oni wklejali jakieś bzdety polityczne i na tym ich aktywność się kończyła.Jedni odeszli, drudzy założyli nowe forum bo podobno tu jest strasznie politycznie a na nowym forum zrobili to samo, jedyna zmiana to opluwanie innej partii.

Wiele razy już ktoś o tym pisał, że PZD padnie ("za rok nie będzie już PZD" , "Jak my odejdziemy to PZD padnie") myślę że wiesz o kim mowa :klawik , a jakoś lecimy już 9 czy 10 rok (nie pamiętam dokładnie :zawsty ). Owszem raz jest lepiej a raz gorzej ale to przecież jest normalne.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Obietnica była publiczna złozona na forum... Czyżbyś OXYGENOWI też kasował posty, a moze tylko masz je w du... :szydera

Kasuje mu posty bo mam je w dupie. Takie 2 w 1. To nie żart. Piszę poważnie, publicznie w pełni władz umysłowych (chyba)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
@Zeno , wyślij do mnie PW z wiadomością gdzie obiecałem że @al nie będzie moderował Twoich postów, w tej chwili nie przypominam sobie tego.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Nikogo nie wypraszam, daruj sobie nadinterpretacje. Napisałem tylko, że nie ma przymusu katorgi i robienia za męczennika...
Jaką nadinterpretację - to, jak mam to rozumieć: "Czy pobyt na tym forum jest przymusowy?" "nie ma przymusu katorgi i robienia za męczennika..." Czyli co miałeś na myśli?
@OXYGEN THIEF skoro nie pamiętasz, to może będą pamiętać inni którzy wtedy byli i czytali. W tej chwili posta nie ma. Została nawet wyczyszczona konwersacja w tej sprawie, której uczestnikami byłes Ty, @al, @Kamelka i @fluid. Przypadek. Nie sądzę. Tylko, co zrobisz jak wrzucę screeny? Skasujesz posta czy stwierdzisz, ze przerobione?
Wracając do moderacji, jeśli dzisiaj było jakieś przegięcie to proszę o wrzucenie screenów ze skasowanych postów i sobie je transparentnie wszyscy ocenimy publicznie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
skoro nie pamiętasz, to może będą pamiętać inni którzy wtedy byli i czytali. W tej chwili posta nie ma. Została nawet wyczyszczona konwersacja w tej sprawie, której uczestnikami byłes Ty, @al, @Kamelka i @fluid. Przypadek. Nie sądzę. Tylko, co zrobisz jak wrzucę screeny? Skasujesz posta czy stwierdzisz, ze przerobione?

Napisałem że nie pamiętam, jeśli było to pisane publicznie to wrzuć na forum, jeśli w PW to wyślij na PW. Ciężko jest zapamiętać każdy post na forum, przecież jest ich ponad 200k.

@Zeno , nic nie zrobię i nie stwierdzę że przerobione, po prostu nie pamiętam i tyle.Nie doklejaj do tego jakiś dziwnych teorii typu co ja stwierdzę i takie tam.
 
Ostatnia edycja:

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2229
Reakcje/Polubienia
298
Miasto
okolice internetu
nie ma przymusu katorgi i robienia za męczennika..." Czyli co miałeś na myśli?

Podpowiedż dla mniej kumatych:na taki bóldup - najlepszy jest kubeł zimnej wody, na głowę...
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2229
Reakcje/Polubienia
298
Miasto
okolice internetu
Teraz dla odmiany radzisz sam sobie, rozmawiasz sam ze sobą.. Od jak dawna już tak masz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry